8397 відвідувачів онлайн

Зеленський впродовж місяця вмовляв Буданова погодитися на посаду голови ОП, - FT

Зеленський протягом місяця пропонував очільнику ГУР нову посаду

Президент Володимир Зеленський впродовж останнього місяця вмовляв керівника ГУР Кирила Буданова очолити Офіс президента. Той спочатку вагався.

Про це пише видання Financial Times з посиланням на джерела, інформує Цензор.НЕТ.

Призначення на тлі перемовин

"Призначення відбувається на тлі того, як українські переговірники прагнуть отримати гарантії безпеки від західних союзників у рамках відновлених дипломатичних зусиль щодо припинення війни з Росією. Буданов, якого вважають одним з небагатьох українських чиновників, які мають відкриту лінію (переговорів, - ред.) з Москвою під час війни, зокрема щодо обміну полоненими, може стати цінним активом у міру просування мирних переговорів",- йдеться у статті.

FT зазначає, що Буданов неодноразово потрапляв під пильну увагу західних партнерів України, які застерігали його від особливо зухвалих операцій, побоюючись ескалації конфлікту.

Зокрема, у статті згадується, що ГУР причетне до серії диверсій та вбивств високопосадовців у Росії та на окупованих територіях.

Популярна політична фігура

"Опитування регулярно називають Буданова однією з найпопулярніших політичних фігур країни, що призводить до припущень, що він може стати одним з головних опонентів президента на майбутніх виборах", - пише FT.

Втім, як додає видання, "керівник Офісу президента - ключова роль у непрозорій українській політиці, попри свій номінальний адміністративний характер - традиційно є об'єктом критики".

Буданов - голова Офісу Президента

Топ коментарі
+9
Да пох на того Буданова.В іншому місці буде балаболити,не привикати.Таке враження,що ця перестановка щось змінить.Нормальна людина на це не погодилась би!!!
показати весь коментар
02.01.2026 21:21 Відповісти
+5
Мочився, мочився, поки не насцяв.
показати весь коментар
02.01.2026 21:19 Відповісти
+2
На колінах стояв, ручку цілував?
показати весь коментар
02.01.2026 21:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мочився, мочився, поки не насцяв.
показати весь коментар
02.01.2026 21:19 Відповісти
Зеленський впродовж місяця вмовляв Буданова погодитися .... 😁
так краще
показати весь коментар
02.01.2026 21:19 Відповісти
На колінах стояв, ручку цілував?
показати весь коментар
02.01.2026 21:21 Відповісти
Да пох на того Буданова.В іншому місці буде балаболити,не привикати.Таке враження,що ця перестановка щось змінить.Нормальна людина на це не погодилась би!!!
показати весь коментар
02.01.2026 21:21 Відповісти
Це типу має означати що буданга - класний хлоп?
показати весь коментар
02.01.2026 21:22 Відповісти
показати весь коментар
02.01.2026 21:23 Відповісти
Летенант Потужненко зробив кар'єру
показати весь коментар
02.01.2026 21:23 Відповісти
всі штани собі на колінах попротирав, бігаючи за будановим ))
показати весь коментар
02.01.2026 21:24 Відповісти
Так Буданов может и президентом стать. Военные люди очень целеустремлённые с железной хваткой!
показати весь коментар
02.01.2026 21:24 Відповісти
з того Нарциса не буде ніхЯ
..... ***....яке воно нікчемне
показати весь коментар
02.01.2026 21:29 Відповісти
Новий серіал-агент 007
показати весь коментар
02.01.2026 22:33 Відповісти
Пойдешь в ОПу ? И так каждый день лично, смс-ками и белыми воронами. Генерал понял, шо зима близко, песец карьере...
показати весь коментар
02.01.2026 21:30 Відповісти
Ти вже ж вляпався = позорся до кінця - Зеля
показати весь коментар
02.01.2026 21:32 Відповісти
"Або в ОПу, або в штурмовики"
показати весь коментар
02.01.2026 22:41 Відповісти
Blue Hustler якийсь
показати весь коментар
02.01.2026 21:34 Відповісти
Буданов, скоро мы напомним Янелоху и уже заодно тебе, что Украина ПАРЛАМЕНТСКО-президентская республика. Зря ты в это говно вступил, скоро сильно пожалеешь...
показати весь коментар
02.01.2026 21:36 Відповісти
Кацап Гогілашвілі тепер ким при Буданові буде?
показати весь коментар
02.01.2026 22:24 Відповісти
Ось тобі, Кірюха, президентсські амбіції, був генерал, тепер старшой по степлерах.
показати весь коментар
02.01.2026 22:54 Відповісти