12231 відвідувач онлайн

Подачу електроенергії на критичну інфраструктуру у Львові відновлено, - мер Садовий

У Львові відновили подачу світла на критичну інфраструктуру

Мер Львова Андрій Садовий після розмови з прем'єркою Юлією Свириденко заявив, що у місті відновили подачу електроенергії на об'єкти критичної інфраструктури.

Про це він повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Зранку мав розмову з пані Прем’єр-міністеркою, в.о. міністра енергетики та міністром охорони здоров’я. Станом на зараз подачу електроенергії по частині обʼєктів критичної інфраструктури відновлено.

Є розуміння проблеми і на рівні міста, і на рівні країни", - зазначив очільник міста.

За його словами, рішення "збалансувати" електроенергію, фактично прирівнявши апарати штучного дихання до електрочайників, було не наймудрішим.

"Але важливо, що проблему почули і її вже виправляють", - підсумував Садовий.

У Львові відновили подачу світла на критичну інфраструктуру

Що передувало?

Топ коментарі
+2
Хай Львівський пивзавод обезточать натомість! Хоча це ж критична інфраструктура мабуть - там і музей прямо на заводі працює, і збірну з футболу вони спонсорують...

Взагалі, вважаю,що на зимовий період треба перестати давати електроенергію пивним, лікеро-горілчаним та тютюновим підприємствам. Це не ВПК і не критично важлива інфраструктура! У них і так надприбутки, можуть купити генератори/сонячні панелі/міні ТЕЦ!

Якщо вирубити, наприклад, завод Оболонь, то мабуть на всій Оболоні можна обійтися без відключень житлових будинків...
показати весь коментар
07.01.2026 10:37 Відповісти
+2
Садовий, який вже 20 років "будує" обіцяний ним сміттєпереробний завод для Львова, дуже доклався, щоб такі недолугі зе-свириденки керували країною.
показати весь коментар
07.01.2026 10:51 Відповісти
+2
Ви, напевно, були десь поза Україною протягом 2014-2019 років або вас взагалі не цікавили суспільно-політичні новини того періоду. І сам Садовий, і його депутати типу "хєроя" Семенченка ( де він зараз воює? ) із Самопомочі вели відверту війну проти Порошенка.
Задайте в гуглі запит "Садовий Порошенко" і насолоджуйтесь.
показати весь коментар
07.01.2026 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якщо десь прибуло, значить десь має зникнути.
показати весь коментар
07.01.2026 10:34 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2026 10:37 Відповісти
Ага, може ще верховну раду та охфіс преЗедента обезточити?
Що Ви собі думаєте?
показати весь коментар
07.01.2026 10:42 Відповісти
Це теж можна, але ефект замалий буде, бо електрики вони жруть не більше, аніж великі житлові будинки...
показати весь коментар
07.01.2026 10:59 Відповісти
якщо тебе вирубити ,так всі будуть зі світлом
показати весь коментар
07.01.2026 10:43 Відповісти
Любиш бухнути і пихнути?
показати весь коментар
07.01.2026 10:58 Відповісти
Звичайно , завод "Оболонь" можна вирубити. Але цей завод є постачальником питної води для армії.
Ціну знаєте ? 6 гривень за півторалітрову пляшку. Опт. Ціни в магазинах бачили ? Норм ?
показати весь коментар
07.01.2026 12:50 Відповісти
Я говорив саме про конвеєр, який пиво робить. Мінералку "Прозора" ж ніби не в Києві роблять. В Оболоні кілька заводів по Україні.
показати весь коментар
07.01.2026 13:00 Відповісти
В Славутичі відновили електропостачання
показати весь коментар
07.01.2026 10:41 Відповісти
Садовий, який вже 20 років "будує" обіцяний ним сміттєпереробний завод для Львова, дуже доклався, щоб такі недолугі зе-свириденки керували країною.
показати весь коментар
07.01.2026 10:51 Відповісти
Як же він доклався?Нагадаю,Львів єдиний обласний центр який не має в міськраді фракціі "Слуга народу",натомість найбільша фракція - ЄС Порошенка.І діі його правильні,відразу ж подзвонив Свириденко і вирішив питання.Єдино що не треба на тому піаритись,"благодіяння роби тихо" казав митрополит Шептицький якого Садовий так любить цитувати,але то в Садового вже в крові...
показати весь коментар
07.01.2026 11:36 Відповісти
Ви, напевно, були десь поза Україною протягом 2014-2019 років або вас взагалі не цікавили суспільно-політичні новини того періоду. І сам Садовий, і його депутати типу "хєроя" Семенченка ( де він зараз воює? ) із Самопомочі вели відверту війну проти Порошенка.
Задайте в гуглі запит "Садовий Порошенко" і насолоджуйтесь.
показати весь коментар
07.01.2026 11:52 Відповісти
А де офіційна відмова в електропостачанні від облмітенерго ? І чому тільки Львів ? І чому Садовий тільки з ранку про це дізнався ?
показати весь коментар
07.01.2026 11:16 Відповісти
нероба Садовий не забезпечив лікарні генераторами і тепер шукає винуватих