11538 відвідувачів онлайн

Протестувальники в Ірані захопили два міста

Протести в Ірані: відомо про захоплення двох міст

В Ірані протестувальники заявили про взяття під контроль міст Абданан і Малекшах.

Про це повідомила Національна рада опору Ірану (NCRI), передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Представник ради опору Алі Савафі зазначив:

"Сьогодні відбулися значні події у двох містах на заході Ірану, які фактично були захоплені, і люди святкують на вулицях".

Відомо, що протестувальники скандували: "Смерть Хаменеї!"

Обрана президентка NCRI Мар’ям Раджаві привітала протестувальників у Малекшахі та Абданані, які, за її словами, змусили силовиків режиму відступити.

Відомо, що демонстрації, страйки та зібрання відбуваються у десятках міст у багатьох провінціях Ірану.

За даними ЗМІ, у провінції Ілам очевидці та правозахисники повідомили, що в лікарні Імама Хомейні було використано сльозогінний газ, коли влада намагалася заарештувати поранених протестувальників, яких перевезли з сусідніх міст .

Про схожі події повідомляли з Тегерана, де бачили, як сили безпеки входили до лікарні Sina, що викликало паніку серед пацієнтів та їхніх сімей.

Що передувало?

  • 3 січня верховний лідер Ірану публічно заявив, що "заворушників слід поставити на місце", що, на думку спостерігачів, могло стати сигналом для силових структур діяти жорсткіше.
  • Своєю чергою президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати готові втрутитися, якщо іранська влада застосовуватиме насильство проти мирних протестувальників.
Топ коментарі
+28
https://t.me/voinasordoy/5371 Война с Ордой. Сергей Ауслендер
11 день протестов в Иране, наступает некий момент истины. Пара городов в иранском Курдистане захвачена восставшими, власть переходит к жестокому подавлению, сопротивление не стихает, а только растет. Судя по карте Института изучения войн география восстания сильно расширилась в последние несколько дней.

Все может решить внешний толчок. Или его отсутствие. Иранцы (восставшие) уже открытым текстом призывают им помочь.

От і подивимось, що рудий зробить.
Зараз є шанс на якісь реальні зрушення, навіть у ядерному питанні.
показати весь коментар
07.01.2026 13:51 Відповісти
+17
Молодці!!!
показати весь коментар
07.01.2026 13:49 Відповісти
+10
Рашка застрягла в Україні і посипалися її союзнички.
показати весь коментар
07.01.2026 14:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодці!!!
показати весь коментар
07.01.2026 13:49 Відповісти
Главное, чтоб не рашистский - мордор всегда будет побежден...
показати весь коментар
07.01.2026 14:48 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2026 13:51 Відповісти
Ніх... він не зробить. Він зайнятий венесуелою
показати весь коментар
07.01.2026 13:57 Відповісти
Він цілком може. Ресурси в нього є.
показати весь коментар
07.01.2026 14:05 Відповісти
Це тобі сам Трумп сказав, чи Діджей Венс?
показати весь коментар
07.01.2026 14:13 Відповісти
це здоровий глузд каже. що, у США немає ресурсів? чи засобів немає? усе там у них є.
показати весь коментар
07.01.2026 15:51 Відповісти
Здоровий глузд у трумпа після заяв по відшкодуванню допомоги Україні ?
показати весь коментар
07.01.2026 16:08 Відповісти
ну так. з точки зору бариги-капіталіста, то здоровіше не буває. )
показати весь коментар
07.01.2026 18:07 Відповісти
Якою Венисуелою, грою в гольф руде чмо зайнято!
показати весь коментар
07.01.2026 19:12 Відповісти
момент істини для Ізраїля
показати весь коментар
07.01.2026 15:02 Відповісти
Щось не квапляться.
показати весь коментар
07.01.2026 15:05 Відповісти
будемо бачити ближчим часом
принаймі Моссад прапоровтиками не займається, робить тонко, була б тіки санкція
показати весь коментар
07.01.2026 15:07 Відповісти
Будемо бачити.
показати весь коментар
07.01.2026 15:07 Відповісти
)(уйломені втіче до )(уйла ......і буде два )(уйли
показати весь коментар
07.01.2026 13:54 Відповісти
Рушник буде не другим ******, а третім. Там вже друге є-асад. А, навіть і третє є-януковощ. Тож цей четвертим буде. Четвертим міг бути мадуро, але валізи не встиг зібрати.
показати весь коментар
07.01.2026 14:34 Відповісти
Настав зоряний час Трампа - довбанути по аятолах
показати весь коментар
07.01.2026 13:56 Відповісти
долбанет.или Израиль.А я Толя Хомейни уже лыжи смазал в Ростов.
показати весь коментар
07.01.2026 14:05 Відповісти
Одна лижа тут, в друга вже в ху.... лостані
показати весь коментар
07.01.2026 14:19 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2026 14:55 Відповісти
А на діпстейті ще не показують? Що за міста?
показати весь коментар
07.01.2026 13:59 Відповісти
Москалі почекають, пока хменеі звалить, все уляжеться, а потім просто куплять ватажків. Як в Сирії
показати весь коментар
07.01.2026 14:03 Відповісти
вы сильно ошибаетесь.сильно.Мадуро ни о чем не говорит?
показати весь коментар
07.01.2026 14:06 Відповісти
Він дуже помиляється, бо військові бази на Середиземному морі ніхто не чіпає і у військ опозиції вистачає сміливості тільки тикати факи.
Тобто не проосто купили, а купили повністю і все пробачили.
показати весь коментар
07.01.2026 14:34 Відповісти
Це будет поганий приклад для інших ху...лозалежних країн
показати весь коментар
07.01.2026 14:17 Відповісти
Як буде Майдан на їхній мові?
показати весь коментар
07.01.2026 14:07 Відповісти
так само..
показати весь коментар
07.01.2026 14:09 Відповісти
*****ні
показати весь коментар
07.01.2026 17:32 Відповісти
Рашка застрягла в Україні і посипалися її союзнички.
показати весь коментар
07.01.2026 14:08 Відповісти
Не пишіть такого. Тут щодня промивають людей, що ось-ось атака на Європу буде.
показати весь коментар
07.01.2026 14:36 Відповісти
Може і бути , у чому проблема - у Берліні ідіоти кабелі попалили, то там вже паніка що узкіє ідут, а уяви що буде якщо ті узкіє кілька сотень шахедів одночасно запустять "на Європу за дєдов" ?
показати весь коментар
07.01.2026 16:23 Відповісти
Все ддуже швидко закінчиться, якщо якась частина армії Ірану приєднається до повсталих і вдарить по ССеівцях аятолл КСІР.
показати весь коментар
07.01.2026 14:16 Відповісти
В Ірані є дві армії.
показати весь коментар
07.01.2026 14:46 Відповісти
КСІР це і є основа ******** армії Ірану. Близько 200 тисяч добровольців і професіоналів. Суто армія має коло 350 тисяч, із яких 220 тисяч призовники.
показати весь коментар
07.01.2026 14:47 Відповісти
Хто не скаче,той аятола! Успіху вам,гордий народе!
показати весь коментар
07.01.2026 14:24 Відповісти
Дарій прийде - порядок наведе!
показати весь коментар
07.01.2026 14:29 Відповісти
Чи захоче Ізраїль підлити масла в полумʼя?
Там достатньо пару відомих фігур ліквідувати...
показати весь коментар
07.01.2026 14:34 Відповісти
Иранцы на митингах кричат Израиль давай!Но Израиль сейчас с Хизбболой занят! Было бы не плохо,если бы КСИР расхерячили!
показати весь коментар
07.01.2026 15:20 Відповісти
Жду часа, когда такое же когда-нибудь произойдет в самом исраиле. Пока что исраиль мутит во всем мире свои гадкие дела, но это все вернется в дом.
показати весь коментар
08.01.2026 13:37 Відповісти
Гнати тих аятол і їх дибільну ідеологію дикого ісламу.
показати весь коментар
07.01.2026 14:35 Відповісти
Там проблема не в вірі, а в тому, що змішують державу і віру в ціле. Люди виходять проти диктатури, а не за фемінізми всілякі чи збочення.
показати весь коментар
07.01.2026 14:44 Відповісти
Наприклад в Сирії іслам диктатора Асада не був диким, цілком цивілізованим (являв суміш зороастрізму, християнства .. і влада падишаха диктатора понад усе і мул загнали під шконку)..замість нього прийшов як раз дикий
показати весь коментар
07.01.2026 14:58 Відповісти
Дикий как и христианство, которое оправдывает убийства в Украине. Русня же во имя Бога убивать украинцев, США во имя Бога убивают людей по всему миру, исраиль во имя яхве устраивает геноцид у соседей. Или это другое?
показати весь коментар
08.01.2026 13:38 Відповісти
Іран ,колиска ******** цивілізації а релігія зробила з вільних людей -рабів і перетворила країну у ісламську помийку.
Саме час іранцям стати самими собою і очиститись від релігійного дурману.Потенціал у цієї нації та країни великий.От тут рудий Тампон ,має показати свою силу.
показати весь коментар
07.01.2026 14:40 Відповісти
Рік для пуйла почався з дуже великих ганьбиш. Дружбан мадуро в американській в'язниці і багато чого вже розповідає про пуйла і його наміри в цьому регіоні. Іран загорівся і цю пожежу вже не потушити. На черзі Куба і сама росія. А ще США крім продажі дешевої венесуельської нафти переслідують іржавий флот перевозки нафти недоімперії. Російські ППО показали, що це всього- навсього іржавий металобрухт, розмірений московитами як аналогові нет.
показати весь коментар
07.01.2026 14:52 Відповісти
Давай те ребята вперёд! Освобождайте себя от этого средневековья!👍💯
показати весь коментар
07.01.2026 15:18 Відповісти
Ну как бы средневековье есть и в исраиле, у которого до сих пор конституции даже нет. Живут по талмуду. Но вопрос в том - как "хорошо" они заживут, когда во власть придут очень голодные капиталисты.... Да и бешенцы-конкуренты украинцам в Германии появятся.
показати весь коментар
08.01.2026 13:35 Відповісти
В самом начале года тоже была казахская заварушка, но быстро сдулась. Интересно, чем здесь закончится.
показати весь коментар
07.01.2026 15:30 Відповісти
Востание в городах...а в селах аллаху акбар..там мулла авторитет..и их уровень жизни ну никак не изменился по сравнением с городами...и єто они привели к власти аятол...какой процент сельского населения?
показати весь коментар
07.01.2026 16:16 Відповісти