6904 відвідувача онлайн

У Парижі у форматі "Веймарського трикутника" обговорять війну РФ проти України

формат Веймар

Сьогодні, 7 січня, міністри закордонних справ Німеччини, Франції та Польщі проведуть у Парижі зустріч у форматі "Веймарського трикутника" з метою обговорення війни Росії проти України.

Про це повідомляє Merkur, передає Цензор.НЕТ.

Зустріч "Веймарського трикутника"

"Наступного дня після саміту так званої "Коаліції охочих" федеральний міністр закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль (ХДС) сьогодні, у середу, планує в Парижі у форматі "Веймарського трикутника" обговорити ситуацію в Україні. У зустрічі візьмуть участь міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро та міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після переговорів у форматі "Веймарського трикутника" запланована також зустріч із міністром закордонних справ Індії Субраманьяном Джайшанкаром, під час якої сторони мають намір обговорити, зокрема, питання співпраці в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Буде розмова зі ЗМІ

Пізніше міністри закордонних справ планують відповісти на запитання представників ЗМІ.

Що передувало?

  • Як повідомлялося, "Коаліція охочих" уклала Паризьку декларацію щодо гарантій безпеки для миру в Україні.
  • Нагадаємо, за результатами зустрічі "Коаліції охочих" у Парижі президент України Володимир Зеленський підписав із лідерами Франції та Великої Британії Декларацію про наміри розгорнути в Україні багатонаціональний військовий контингент після досягнення припинення вогню.
Топ коментарі
+5
я вже не встигаю коментарі писати під кожної новиною про обговорення обговорення коаліцій трикутників
показати весь коментар
07.01.2026 14:39 Відповісти
+3
як тільки встигають з "коаліції охочих" на "Веймарський трикутник". Робота кипить
показати весь коментар
07.01.2026 14:37 Відповісти
+3
а алгоритми залежать від адженди, а адженда від обговорюємо і напрацьовуємо - коло замкнулось))
показати весь коментар
07.01.2026 14:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це потужники, стурбовники, чи занепокойники?
показати весь коментар
07.01.2026 14:23 Відповісти
обговорять ? Це як і навіщо ?
показати весь коментар
07.01.2026 14:27 Відповісти
Ну отак. Зберуться, обговорять. У Лозанні он, цілий "саміт миру" збирали, з купою людей зі всієї Африки. Зібралися, дерунів поїли, роз'їхалися по домівках. Відповідальності нуль.
показати весь коментар
07.01.2026 15:04 Відповісти
слово "обговорюємо" стає таким же токсічним,
як і "потужність" і "незламність".
соррі є щє "напрацьовуємо".
показати весь коментар
07.01.2026 14:27 Відповісти
це все залежить від того, які будуть застосовані "алгоритми" )
показати весь коментар
07.01.2026 14:36 Відповісти
а алгоритми залежать від адженди, а адженда від обговорюємо і напрацьовуємо - коло замкнулось))
показати весь коментар
07.01.2026 14:43 Відповісти
Тойво...цеє...драфт!
показати весь коментар
07.01.2026 14:47 Відповісти
Охрєніти! Оце робота - просто мрія! За бюджетні кошти обговорювати війну в Україні у різних форматах впродовж 4-років.
показати весь коментар
07.01.2026 14:33 Відповісти
як тільки встигають з "коаліції охочих" на "Веймарський трикутник". Робота кипить
показати весь коментар
07.01.2026 14:37 Відповісти
Є вже дуже велика бажання послати всіх тіх переговорників на ***, або на Бермудський.
показати весь коментар
07.01.2026 16:02 Відповісти
я вже не встигаю коментарі писати під кожної новиною про обговорення обговорення коаліцій трикутників
показати весь коментар
07.01.2026 14:39 Відповісти
Та хоч формат квадрата чи кола. Я думаю вже ніхто не повірить вам. Просто часом уявляю скільки цього гівна повилазить у разі закінчення війни - будуть один одного хвалити та медальки розвішувати.🤢🤢🤢🤢
показати весь коментар
07.01.2026 14:44 Відповісти
Ще не набалакалися?
показати весь коментар
07.01.2026 14:50 Відповісти
Базова рамка веймарського трикутника, _лять.
показати весь коментар
07.01.2026 15:03 Відповісти
Треугольник будет выпит, будь он парапллелепипед, будь он круг, ядрена вош.
показати весь коментар
07.01.2026 15:53 Відповісти