11472 відвідувача онлайн

У Гостомелі та Ірпені електроенергії не буде до 15 січня, - ДТЕК

ДТЕК,відключення

В Гостомелі та Ірпені Київської області не буде електроенергії до 15 січня через аварійні ремонтні роботи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані сайту ДТЕК.

Місцеві жителі отримали повідомлення, що електропостачання буде відсутнє до 02:25 четверга, 15 січня.

Причиною відключення названо проведення аварійних ремонтних робіт на енергомережах.

Що передувало?

  • Як повідомлялося, зранку 13 січня 2026 року війська РФ запустили кілька ракет у бік України.
  • Напередодні вночі РФ за годину випустила близько 20 балістичних ракет: під ударом - енергетична інфраструктура України.
Топ коментарі
+6
Ви не праві. Люди мають залишатися в будь якій ситуації людьми і принаймі не топити тих, кому й так тяжко (коли не здатен допомогти цим людям). А до виборів ще треба: 1)дожити; 2)зрозуміти, чи вони будуть в принципі.
показати весь коментар
13.01.2026 14:07 Відповісти
+5
Рахунок за бюлетень в 2019 отримають ВСІ - навіть ті 25% хто за нього не голосував, хтось трунами, хтось банкрутством, а хтось нервами

БО МАЮТЬ ЗАПАМЯТАТИ ЯК ЦЕ.....щоб на інших виборах не вибрати Притулу
показати весь коментар
13.01.2026 13:59 Відповісти
+3
Не ДТЕК а прямо дід мороз
показати весь коментар
13.01.2026 14:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Гостомелі та Ірпені потрібно будувати власні електростанції на біопаливі, це буде дешевше ніж електрика ДТЕК і надійніше.
показати весь коментар
13.01.2026 13:53 Відповісти
Шо ви таке кажете?
Ахметов такого ніяк стерпіти не зможе!
показати весь коментар
13.01.2026 14:26 Відповісти
Саме зараз можна реалізувати проекти швидкого будівництва електростанцій на біопаливі в Ірпені та Гостомелі і гроші знайдуться і земля виділиться і підключення до електромереж буде організоване! Біопалива в Україні кожен рік виростає на 1 трлн. тон і ми його банально не використовуємо, а це майже дармове паливо! Будь які обрізки деревини, лушпиння соняшника, зерновідходи і ще багато всього іншого може генерувати електроенергію за зеленим тарифом, бо це екологічно чиста електрика! Технології спалювання біопалива існують вже багато років і Україна в цьому світовий лідер який постачає обладнання в десятки країн! Реалізувати такий проект сьогодні просто як ніколи і це вирішить проблему електропостачання!
показати весь коментар
13.01.2026 15:19 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2026 14:07 Відповісти
Ооо......
Лєваків толєрастів пєдо куколдів підвезли.....
показати весь коментар
13.01.2026 14:28 Відповісти
Не ДТЕК а прямо дід мороз
показати весь коментар
13.01.2026 14:07 Відповісти
Цілі Сво досягнуті.
показати весь коментар
13.01.2026 14:56 Відповісти
Зелю на палю
показати весь коментар
13.01.2026 15:19 Відповісти
Уже перемога? Или до мая нужно подождать? Там спириденко даст команду и станет теплее.
показати весь коментар
13.01.2026 15:31 Відповісти