13384 відвідувача онлайн
5 058 43

Тимошенко розуміла, що "слугам" доведеться робити з нею коаліцію через брак голосів, - депутат

Підозра Тимошенко: чому нардепам платили за голосування?

На оприлюднених НАБУ Юлія Тимошенко каже, що хоче "убити" більшість, проте вона вела при цьому мудрішу політичну гру.

Про це пише журналістка Тетяна Ніколаєнко у свої статті, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Як зазначає авторка матеріалу, забираючи собі в прикорм навіть невелику групу "Слуг", вона автоматом підвищувала свої ж ставки у торгах за голоси.

"Вона розуміла, що їм з нею доведеться робити коаліцію, а це вже зовсім інші масштаби (торгів)", - каже один із народних депутатів.

Інший співрозмовник-парламентар каже, що протягом останніх кількох тижнів від Тимошенко чули розмови, що вона планує не просто обмінювати голоси, а претендувати на посади.

"Я такого вже невідомо скільки років не пам’ятаю. Тобто, вона не ворогувала з владою, вона вела з нею перемовини. І от тут для мене питання, чи дійсно її випадково вивели з цієї гри", - додав він.

Що передувало?

  • Нагадаємо, пізно ввечері, 14 січня, у НАБУ заявили про викриття керівника однієї з фракцій Верховної Ради України на пропозиції дати хабар низці нардепам, що не належать до його фракції, за голосування конкретних законопроєктів.
  • Як повідомили джерела Цензор.НЕТ, НАБУ та САП проводять обшуки в офісі партії "Батьківщина". Обшуки відбуваються в офісі партії "Батьківщина" на Турівській в Києві.
  • Згодом ЗМІ заявили, що НАБУ та САП викрили Юлію Тимошенко на підкупі нардепів у Раді.
  • НАБУ підтвердило, що повідомило нардепці про підозру.
Топ коментарі
+13
тимошенко це стара лярва
показати весь коментар
15.01.2026 09:36 Відповісти
+9
Ті, хто загинули в бою за майбутнє цієї країни, певно засмутилися би, дізнавшись що "двушечка " на москву це лише айсберг того зашкорублого пізддєц@, який вже четвертий десяток років засів у державному управлінні...
показати весь коментар
15.01.2026 09:43 Відповісти
+8
баба Юля коли лежатиме у домовині то навіть тоді триматиме у закляклих липких рученятах 100 доларові банкноти які так і не зможуть з них видрати...
показати весь коментар
15.01.2026 09:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тимошенко це стара лярва
показати весь коментар
15.01.2026 09:36 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2026 09:49 Відповісти
Там вся рада з гнид складається які всі роки незалежності там сидять та допомагають грабувати олігархам і самі грабують.
показати весь коментар
15.01.2026 09:50 Відповісти
але самі визначні це голодні зелені служки
показати весь коментар
15.01.2026 09:55 Відповісти
ВР,це кубла гельмінтів,які час від часу мімікрують та мігрують з одного кубла до іншого,як ближче до державної годівниці !!))
показати весь коментар
15.01.2026 10:09 Відповісти
Ну так українці обрали кращих з поміж себбе в вру
показати весь коментар
15.01.2026 10:22 Відповісти
Чи ні?
показати весь коментар
15.01.2026 12:28 Відповісти
шахраї наіпали шахраїв
старе як світ
показати весь коментар
15.01.2026 09:38 Відповісти
Загралася
показати весь коментар
15.01.2026 09:38 Відповісти
Жадібна бабця. Ох і жадібна ж.
показати весь коментар
15.01.2026 10:08 Відповісти
Гадюшня..
показати весь коментар
15.01.2026 09:38 Відповісти
То виходить Янукович її правильно посадив?
показати весь коментар
15.01.2026 09:39 Відповісти
То виходить, що зелені наступають на ті ж граблі, що і Яник...

От я не фанат Юльки і голосував за неї лише в 2010 в 2 турі (аби не яник), але вважаю, що влада собі в ногу стріляє такими діями. Бо Юлька їм тепер мосх винесе!
показати весь коментар
15.01.2026 09:45 Відповісти
А в першому турі 2010 за кого голосував?
показати весь коментар
15.01.2026 10:05 Відповісти
За Ющенка
показати весь коментар
15.01.2026 11:03 Відповісти
У юльки немає жодної краплини української крові. Вона навіть не манкурт. Відвертий ворог. Була ним завжди і головна її зброя проти українців це корупція.
показати весь коментар
15.01.2026 10:31 Відповісти
Якщо ви не помітили, у нас у багатьох політиків немає жодної краплини української крові...
показати весь коментар
15.01.2026 11:04 Відповісти
Та й погані тітушки стали хорошими добровільними помічниками поліції при затриманні порушників закону. Так воно все непомітно й відбувається, нарід штука гнучка і придатна до ліплення)
показати весь коментар
15.01.2026 09:47 Відповісти
саме так , для них це гра і торги .
показати весь коментар
15.01.2026 09:40 Відповісти
Пікі точьони, чи *** дрочьони?
Обирай стара воровка жюля.
показати весь коментар
15.01.2026 09:40 Відповісти
Терміново вколіть собі галоперідолу.
показати весь коментар
15.01.2026 09:46 Відповісти
Ті, хто загинули в бою за майбутнє цієї країни, певно засмутилися би, дізнавшись що "двушечка " на москву це лише айсберг того зашкорублого пізддєц@, який вже четвертий десяток років засів у державному управлінні...
показати весь коментар
15.01.2026 09:43 Відповісти
Ну якби Юля дійсно хотіла "вбити кааліцію", то я б сказав, що вона свята)))
показати весь коментар
15.01.2026 09:44 Відповісти
Вбити коаліцію заради отримання посади для себе коханої це не святість, і не політична мудрість, як написано в статті, а традиційна хитрожопість Тимошенко-Григян.

"співрозмовник-парламентар каже, що протягом останніх кількох тижнів від Тимошенко чули розмови, що вона планує не просто обмінювати голоси, а претендувати на посади."

Джерело: https://censor.net/ua/n3595556
показати весь коментар
15.01.2026 10:41 Відповісти
То був сарказм, якщо що...

Але так, я за розформування монобільшості!
показати весь коментар
15.01.2026 11:07 Відповісти
баба Юля коли лежатиме у домовині то навіть тоді триматиме у закляклих липких рученятах 100 доларові банкноти які так і не зможуть з них видрати...
показати весь коментар
15.01.2026 09:49 Відповісти
ця ***** ще з 2009 все створює з кимось ширку...то з яником то зараз з зеленими потворами...
показати весь коментар
15.01.2026 09:57 Відповісти
У політиці всі методи годяться.
Але за деякі методи можуть взяти декого за стару цилюлітну дупу. 😁
показати весь коментар
15.01.2026 09:58 Відповісти
Тю, уся Одеса вже заклєєна виборчими обіцянками жульки- вона знає, де її виборець(
показати весь коментар
15.01.2026 09:58 Відповісти
Вона помиляється. Її виборці вже давно виїхали з України...
показати весь коментар
15.01.2026 10:32 Відповісти
Не обов'язково... Ядро її елехторату - жіночки пенсійного віку, далеко не всі вони виїхали.
показати весь коментар
15.01.2026 11:05 Відповісти
Дембельський акорд Юлі.
Жуля вирішило посмоктати відразу у двох. Хитра бабця. Але на хитру візочницю знайшовся гвинт з резьбою.
показати весь коментар
15.01.2026 09:58 Відповісти
Зебіли не цього чекають від НАБУ. Зебіли чекають коли щось нариють під Цього
показати весь коментар
15.01.2026 10:00 Відповісти
я одного досі не розумію. 2007 рік, дострокові вибори у парламент:

що було в головах у людей, хто ставив галочку за бют, а не за Нашу Україну? Вже ж тоді було ясно, що юлька - аферистка і хижачка політикуму.

p.s. Про людей, хто голосував тоді за ригів, взагалі мовчу.
показати весь коментар
15.01.2026 10:14 Відповісти
Ні чого вам не нагадує???
В нижньому кутку
показати весь коментар
15.01.2026 10:24 Відповісти
у неї завжди були гарні стосунки із ******
за це її овоч і садив, бо сам хтів мати такі стосунки
показати весь коментар
15.01.2026 10:33 Відповісти
Випадкового в політиці нічого нема.Випадковість що до влади прийшло абсолютне лайно,починаючи з ЗЕленського.Ху...ло розумів,що до влади прийшли барани тому і розв'язав широкомасштабну війну.Він не зрозумів що завдяки не владі , а симбіозу українського народу і ЗСУ,Нацгвардії,ДПСУ,СБУ ми встояли.Болоту не дано зрозуміти що вирішальна роль в Україні не ЗЕленського,Єрмака,Арахамії, і всяких подоляків з арестовичами,а народу.Тільки тому бункерне чмо не взяв Київ за три дні.І взагалі зуби обламає.
показати весь коментар
15.01.2026 10:44 Відповісти
Росіяни взагалі не можуть уяснити, що в Україні влада не є стрижнем, на якому тримається країна (як у рашці), а рівно навпаки. Тому оті усі пісні про викрадення чи вбивство зеленського - просто смішні. Як там було у старому анекдоті: "Самі вкрали - самі й годуйте!"
показати весь коментар
15.01.2026 11:08 Відповісти
Не новина, що Юлька зі Слугами мутить справи
показати весь коментар
15.01.2026 11:23 Відповісти
Ця воровка наробила вже стільки шкоди українцям, що повинна сісти довічно.
показати весь коментар
15.01.2026 12:32 Відповісти
Жульку взяли за жулю. Супер нарешті та наглюра давно має сидіти і то в реальній тюрмі без привілей на нари суку