10169 відвідувачів онлайн

Трамп написав листа прем’єру Норвегії Стере: Більше не відчуваю обов’язку думати лише про мир

Трамп написав листа Стере щодо Гренландії

Президент США Дональд Трамп написав листа прем'єру Норвегії Йонасу Гару Стере, в якому заявив, що світ не буде безпечним, поки США не отримають повний і абсолютний контроль над Гренландією.

Про це повідомив журналіст PBS News Нік Шіфрін, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Дорогий Йонас: Враховуючи те, що ваша країна вирішила не надавати мені Нобелівську премію миру за те, що я зупинив 8 ПЛЮС воєн, я більше не відчуваю зобов'язання думати лише про мир, хоча він завжди буде переважати, але тепер я можу думати про те, що добре і правильно для Сполучених Штатів Америки", - йдеться в листі.

Трамп зазначає, що Данія не може захистити цю землю від Росії чи Китаю.

"І чому взагалі у них є "право власності"? Немає письмових документів, просто сотні років тому там висадився чужий корабель, але у нас теж були кораблі, які там висадилися.

Я зробив для НАТО більше, ніж будь-хто інший з часу його заснування, і тепер НАТО має зробити щось для Сполучених Штатів. Світ не буде безпечним, поки ми не отримаємо повний і абсолютний контроль над Гренландією. Дякую!" - підсумував він.

Трамп написав листа Стере щодо Гренландії

Що передувало?

  • Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп анонсував запровадження з 1 лютого мит проти низки європейських країн, які не згодні з його позицією щодо Гренландії.
  • Лідери ЄС та Великої Британії відреагували на наміри президента США Дональда Трампа запровадити мита на низку європейських держав через їхню позицію щодо Гренландії.
Топ коментарі
+44
Ну покищо Гренландії реально загрожує США, а не Росія чи Китай.
показати весь коментар
19.01.2026 09:10 Відповісти
+24
Трамп звичайний шантажист!
Таким самим він завжди був і в бізнесі!
Такий кусок 💩 виправить лише крематорій!
показати весь коментар
19.01.2026 09:11 Відповісти
+23
Добряче рижого плющить.
показати весь коментар
19.01.2026 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трамп намагається вхопити те на що буде претендувати Китай і рашка. Європа не зможе сама подолати ворогів. Тому так.
Вікінгі вже не ті. Обгеїлись
показати весь коментар
19.01.2026 09:07 Відповісти
Ну покищо Гренландії реально загрожує США, а не Росія чи Китай.
показати весь коментар
19.01.2026 09:10 Відповісти
росія чи сосія пишеться з маленької.
показати весь коментар
19.01.2026 09:18 Відповісти
Іноді задовбуєшься виправляти в телефоні, бо він пише завжди з великої... треба якусь українську прошивку хай зроблять...
показати весь коментар
19.01.2026 09:39 Відповісти
Так відключіть редактор на клавіатурі і буде щастя
показати весь коментар
19.01.2026 11:10 Відповісти
взагалі то треба писати московія і московити
показати весь коментар
19.01.2026 09:49 Відповісти
кацапстан
показати весь коментар
19.01.2026 10:45 Відповісти
В ******** умовах це надто толерантно. Інша справа *********, мордор, козломордія та ін...
показати весь коментар
19.01.2026 11:08 Відповісти
Правильна писицца пида рассия или на путунхуе проста ё бань или *****. 🤣🤣🤣
показати весь коментар
19.01.2026 10:08 Відповісти
Зовсім не знаєте української мови, правильно писати ху...лостан
показати весь коментар
19.01.2026 10:14 Відповісти
А краще паРаша.
показати весь коментар
19.01.2026 11:56 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2026 10:17 Відповісти
Трамп разом з кацапами буде розробляти природні ресурси Гренландії. Що в цьому хорошого?
показати весь коментар
19.01.2026 09:25 Відповісти
Вікінги обгеїлись щє у довгих своїх походах без жінок, десяток сторічч тому. Вчила б історію кращє.
показати весь коментар
19.01.2026 09:29 Відповісти
В дурку скаженого Трампа! Негайно! На відміну від інших потенціальних пацієнтів дурки Трамп особливо небепечний, бо він- енергійний дурень- параноїк.
показати весь коментар
19.01.2026 09:48 Відповісти
А що ж Трамп не може «вхопити» Україну, на яку предендує Китай з рашкою? Старий просто шакалить намагається вхопити чуже
показати весь коментар
19.01.2026 10:47 Відповісти
Маячня. США нікуди не дінеться і ніхто нікуди не поспішає когось захоплювати, крім кацапів на Донбасі.
показати весь коментар
19.01.2026 13:06 Відповісти
Спасиба житєлям пєндосам за прєзєдєнта нєдоноска.
показати весь коментар
19.01.2026 09:08 Відповісти
В цікаві часи живем..
показати весь коментар
19.01.2026 09:08 Відповісти
Та ну єго *****. Хочу жити скучним, та не цікавим життям
показати весь коментар
19.01.2026 09:17 Відповісти
Той що перейменував міністерство оборони в міністерство війни говорить про мир
показати весь коментар
19.01.2026 13:08 Відповісти
Добряче рижого плющить.
показати весь коментар
19.01.2026 09:09 Відповісти
О, шантажем потягло...Нарцис плятський
показати весь коментар
19.01.2026 09:10 Відповісти
Трамп звичайний шантажист!
Таким самим він завжди був і в бізнесі!
Такий кусок 💩 виправить лише крематорій!
показати весь коментар
19.01.2026 09:11 Відповісти
Трамп під диктовку пк повторює те, що виправдовує рашку. Путіну треба Україну а трампу гренландію а сі Тайвань
показати весь коментар
19.01.2026 09:12 Відповісти
А, что потом? Как у классиков - " Сбылась мечта идиота"! Кто читал "Золотой теленок" Знает, чем это для Остапа закончилось!
показати весь коментар
19.01.2026 09:23 Відповісти
Якесь воно таке викручене
показати весь коментар
19.01.2026 09:12 Відповісти
У Мадуры при обыске в кармане новую "дурь" нашли? Эко, как "плющит" гражданина.
показати весь коментар
19.01.2026 09:14 Відповісти
"Як зупинити 8-м воєн непомітно для санітарів" Керівництво для чайників у 3 томах Д.Трамп
показати весь коментар
19.01.2026 09:16 Відповісти
Американці! Ви хоч розумієте, що у Вас Президент - психічно хвора людина??
показати весь коментар
19.01.2026 09:19 Відповісти
Ви впевнені ?
А от американці так не думають
показати весь коментар
19.01.2026 13:04 Відповісти
траМпон безбоязненно, в открытую обвиняет китай и кацапстан , что они хотят захватить Гренландию, а они почему-то молчат … Странно не правда ли?
Значит сговор между этими крысами по-любому есть !
паРаше -Украина, сша - Гренландия, китаю - Тайвань …
показати весь коментар
19.01.2026 09:22 Відповісти
Та оголосіть його в міжнародний розшук вже і забудемо про цього кловуна.
показати весь коментар
19.01.2026 09:27 Відповісти
Доню обідили. Хочеться обнять і заплакать.
Не дали Доні совочок - так він тепер всю пісочницю рознесе к )(уям.
показати весь коментар
19.01.2026 09:31 Відповісти
Чому з цього приводу мовчать сенатори та конгресмени?
показати весь коментар
19.01.2026 09:37 Відповісти
Одні в ступорі, інші радуються такому повороту подій, оскільки це обіцяє перемогою на виборах. Але головне, що першим, що другим плювати не лише на Україну, але і на увесь світ. Головне корито.
показати весь коментар
19.01.2026 10:06 Відповісти
Старий ідіот не думає про вічне. Здохне як і усі тварини ,залишилось небагато , але дуже хоче прославитися математиком та залишитися у історії як кончений дурень.
показати весь коментар
19.01.2026 09:43 Відповісти
Вічність йому ху...ло пообіцяло, вместе з кирюхою.
показати весь коментар
19.01.2026 10:07 Відповісти
Всем островам, где есть шо то полезное, на заметку.
показати весь коментар
19.01.2026 09:48 Відповісти
Скромності не позичати Трампу.Кругом в кожній країні народ потребує героїв,а до влади приходять мудаки.
показати весь коментар
19.01.2026 09:51 Відповісти
Трампонутий:" мені дебільному тоді є що, попалось п'яноє ху...ло". Зовсім з глузду з'їхав. Якщо американський народ не слухається, то стане другім ху....лостаном
показати весь коментар
19.01.2026 09:58 Відповісти
Ну ось тепер нехай ті у ЄС, хто радив (і радить) нам віддати наші території кацапам, так само віддає Гренландію. Ну а чого? Немає ж сенсу воювати через якусь далеку та холодну землю. А так буде мир і ніхто не постраждає.
показати весь коментар
19.01.2026 09:59 Відповісти
Даю ідею Данії, виставити умову Трампу що Данія згодна подарувати Гренландію в обмін на те що США бере під захист всю Европу разом з Україною.
показати весь коментар
19.01.2026 10:01 Відповісти
Да трампонутий все що завгодно пообіцяє, в коли получить бажане, то про обіцянки забуде, добре буде якщо Гренландію не подарує ху....лу.
показати весь коментар
19.01.2026 10:11 Відповісти
Паминять Гринландию на Чукотку.
показати весь коментар
19.01.2026 10:14 Відповісти
Може Україні запропонувати допомогу Данії, відправити війська в Гренландію?
Бо від ЄС окрім занепокоєння нічого не буде.
показати весь коментар
19.01.2026 10:11 Відповісти
"я більше не відчуваю зобов'язання думати" Джерело: https://censor.net/ua/n3596081
показати весь коментар
19.01.2026 10:17 Відповісти
Кому це вигідно? Вигідно параші. Навіщо трямпон постійно робить те що вигідно параші? Тільки тому що путлер при кожній особистій зустрічі крутить відосик з малолєтками...Чому при кожній зустрічі крутить? Тому що трямпон через вік забуває про ті відосікі...
показати весь коментар
19.01.2026 10:25 Відповісти
Тобі пора про вічне думати, старий ти маразматик.
показати весь коментар
19.01.2026 10:43 Відповісти
місцеві американці, які пояснювали:
- що трамп дуже розумний, не те що Байден
- що тричі блокування зброї Україні і перехід на виключно продаж - це america first.
- що аплодування путіну в алясці - так треба для миру

Ну як вам? мати деменційного президента, що дрочить на медальки, вірить у 8 зупинених війн, наслідує пітуна? Хоть паржом usa edition
показати весь коментар
19.01.2026 10:45 Відповісти
Якось до часів Трампа жили і все було добре. Зараз Трамп всім відкрив очі. Якась маячня.
показати весь коментар
19.01.2026 11:22 Відповісти
Руде мудило, підстав замість Гренландії слово расєя і тоді все буде правильно. Але ж такого ніколи не буде, бо яйкі в кремлівських лещатах.
показати весь коментар
19.01.2026 11:33 Відповісти
Та віддайте йому вже ті Судети, ой, Гренландію. Хай починає повномасштабну Третю Світову. Бо я задовбався гібридно віддуватися за весь світ.
показати весь коментар
19.01.2026 11:40 Відповісти
Оце ми несемося в потязі без гальм в третю світову. Америка, у вас президент з глузду з'їхав і це видно, воно недієздатне, сховайте його десь.
показати весь коментар
19.01.2026 11:48 Відповісти
Кислоокое курченя обидели!
показати весь коментар
19.01.2026 12:15 Відповісти
Ну шо, українці: зі своім егоцентризмом ми всі собі розказували, шо наша війна - це біль всесвіту? А вот і ні)) ми просто регіональний конфлікт, а вот Трамп почне 3-тю світову, бо йому світу мало. А там і Китай підтягнеться, ті хто реально заварили цю байду
показати весь коментар
19.01.2026 12:48 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/tretya-mirovaya-nachnetsya-iz-za-nobelevskoj-premii-mira/ Олег Пономарь:

Трамп угрожает Дании и Норвегии за то, что ему не вручили Нобелевскую премию мира.
Не знаю, здесь прям хочется передать привет всем, кто рассказывал про левачка Байдена, про то, что главное - это чтобы Netflix ЛГБТ-фильмы перестал снимать… Кстати, перестал?
И я ещё понимаю, если бы реально голосовали за кота в мешке, это было бы простительно, мол, ну не знали… Но здесь же всё было изначально понятно. Те, кто следил, кричали об этом… Просто нет слов.

И хочется сказать, мол, люди, начинайте интересоваться политикой, и геополитикой в первую очередь, пока не поздно. Но, ****, уже поздно.
показати весь коментар
19.01.2026 13:20 Відповісти