8195 відвідувачів онлайн

Я публічно запрошую Путіна приїхати в Київ, якщо він наважиться, - Зеленський

Зеленський запросив Путіна до Києва: що відомо?

Президент Володимир Зеленський запросив російського диктатора Володимира Путіна до Києва на переговори.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне, про це глава держави заявив під час спілкування з журналістами.

Подробиці

"Безумовно, це неможливо, щоб я зустрічався з Путіним в Москві. Це так само як з Путіним зустрічатись в Києві. Я можу запросити його в Київ, нехай приїжджає. Публічно запрошую його, якщо він наважиться, звісно.

Ми хочемо конструктивно домовитися про реальне закінчення війни, ми хочемо домовитися про зустріч, яка може стати результативною. Але якщо хтось не хоче зустрічатись, але не може собі дозволити сказати про це прямо з якоїсь причини, то тоді звучать ці запрошення в Москву", - наголосив Зеленський.

Президент зазначив, що зустріч на рівні лідерів має вирішити питання, щодо яких переговорні групи не мають мандату, зокрема щодо територій.

Що передувало?

  • Глава МЗС України Андрій Сибіга заявив про готовність президента Володимира Зеленського до особистої зустрічі з диктатором РФ Путіним для вирішення двох найчутливіших питань шляхом мирних переговорів.
  • Помічник президента РФ Юрій Ушаков зазначив, що президент України Володимир Зеленський може приїхати до Москви для зустрічі з Володимиром Путіним.

Топ коментарі
+17
Конкурс капітанів?
Птьфу, ***!
показати весь коментар
30.01.2026 10:17 Відповісти
+8
боже, яке кончене
показати весь коментар
30.01.2026 10:14 Відповісти
+7
Вова, ти ж скільки пробув в мацкві! всі сауни знаєш, тому напевно він точно не поїде, а от тебе по памяті можуть викликати як в минулі часи!
показати весь коментар
30.01.2026 10:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Класний хід !!! 10:0 в користь ЗЄ.
показати весь коментар
30.01.2026 10:14 Відповісти
Конкурс капітанів?
Птьфу, ***!
показати весь коментар
30.01.2026 10:17 Відповісти
Нехай на Майдан вийде без охорони і запросить Пуйла в Київ публічно. Цікаво скільки проживе після цього.
показати весь коментар
30.01.2026 10:20 Відповісти
Одна шутка не працює двічі, це вже ж було.
показати весь коментар
30.01.2026 10:26 Відповісти
боже, яке кончене
показати весь коментар
30.01.2026 10:14 Відповісти
А ми ж підписали Римський статут?
показати весь коментар
30.01.2026 10:15 Відповісти
От тупе! Невже не вистачило фантазії виставити умову для його поїздки в москву - вихід кацапів на границі 91-го року?
показати весь коментар
30.01.2026 10:17 Відповісти
Є різниця між комплектом "балістика + нафта + ядерка + приїжджай в Москву" і "приїжджай в Київ". Але взагалі так, друга армія світу, незламність, то чому б і ні.
показати весь коментар
30.01.2026 10:17 Відповісти
це вже не до добра... Куба і Венесуела взамін України.. чи що??. Покликало х..йла... мо в Бучу відвезеш цього пдра??
показати весь коментар
30.01.2026 10:19 Відповісти
Іран забув додати..ну і ще пару/тройку країн можеш вигадати...
показати весь коментар
30.01.2026 11:22 Відповісти
Если бы украинцы захватили 20 процентов рфии и продолжали наступать, то можно было бы диктовать условия кому куда ехать... а так... шутки-подколки... но это не конкурс капитанов квн...
показати весь коментар
30.01.2026 10:19 Відповісти
Все він по ділу відповів. Зустріч має бути на нейтральній території, тим більше - з брехливим ******, яке порушує будь-яку обіцянки.
показати весь коментар
30.01.2026 10:55 Відповісти
Він "по ділу" навіть довітру сходити не може...
показати весь коментар
30.01.2026 11:24 Відповісти
та ср*ти на це Ху*ло з найвищої дзвіниці Києва та Львова !!! цю "сво" воно вже програло, так само як в 1989 комуно-нацистька, ріпоїдо-совока імперія зла, тюрма народів (срср) програла війну в Афганістані, почала сипатися і через 3 роки успішно здохла !!!
показати весь коментар
30.01.2026 11:21 Відповісти
Вова, ти ж скільки пробув в мацкві! всі сауни знаєш, тому напевно він точно не поїде, а от тебе по памяті можуть викликати як в минулі часи!
показати весь коментар
30.01.2026 10:19 Відповісти
А те, що МКС видав ордер на ×уйла, Віслюк ппроспав, як і Конституцію. Такими заявами він ставить Україну на рівень Монголії - зелений невіглас нахапався лайна в ідіота Трампа.
показати весь коментар
30.01.2026 10:20 Відповісти
Єдина вірна відповідь на кацапську маячню. Члєнограй хоча б в тролінгу мастак.
показати весь коментар
30.01.2026 10:22 Відповісти
Фуфло недоумкувате він в усьому.
показати весь коментар
30.01.2026 10:29 Відповісти
Виродок, які переговори? Кацапи кожну ніч, кожен день нищать і окуповують Україну
показати весь коментар
30.01.2026 10:23 Відповісти
Нічого раша не підпише,поки
є гроші на війну,поки диктатури
будуть допомагати зброєю.
Але,Індія вже купує рашн нафту
по 25$/бар,танкери арештовують.
В кінці 2027 року Европа взагалі не
купуватиме кацапський газ.
Є ще золото...вони його добувають
багато,нажаль.
Є приказка: скільки мотузці не
витись,а кінець буває...
показати весь коментар
30.01.2026 10:24 Відповісти
"зе" має посилати куйла в міжнародний трибунал.а не запрошувати злочинця на оглядини своїх злочинів від яких він буде тільки в "акує"
показати весь коментар
30.01.2026 10:24 Відповісти
Дуже конструктивно....в стилі сам дурак
показати весь коментар
30.01.2026 10:25 Відповісти
Так. А як інакше з кацапами? Каравай їм спекти?
показати весь коментар
30.01.2026 10:41 Відповісти
А могло бути якось інакше? Що це за пропозиція прибути на поклон до москви і довіритись на чесне слово *****, який своє слово взагалі ніколи не тримає?
показати весь коментар
30.01.2026 10:56 Відповісти
А Що раніше жаважало йому там по саунам вештатися,і принижувати Україну? Що сі сталося ?
показати весь коментар
30.01.2026 11:27 Відповісти
Так хочется миру що аж не хочется до Москви
показати весь коментар
30.01.2026 10:27 Відповісти
ідь давай, виступишь там, про повію пожартуєш
показати весь коментар
30.01.2026 10:27 Відповісти
Треба їхати,хоч на членина подивитися.....під фінал
показати весь коментар
30.01.2026 10:29 Відповісти
Диктатор ***** повинен бути знищений, а не кудись там запрошений!
показати весь коментар
30.01.2026 10:29 Відповісти
Ржака буде коли хоч двійник уйла приїде, куди Зеленський чкурне, чи з під якого дивану будуть його витягувати? Взагалі це тупо прозвучало бо пройшло два дні.
показати весь коментар
30.01.2026 10:29 Відповісти
Так чекали поки якийсь "тамбовський" йому шуткугумора напише..Воно ж потужно саме на таке не здатне.
показати весь коментар
30.01.2026 11:29 Відповісти
А Путін казав таке ж гідранту- " якщо наважиться" ?
показати весь коментар
30.01.2026 10:30 Відповісти
Дзеркальна відповідь - але краще було би запросити на нейтральну територію, припустимо, в Гаагу.
показати весь коментар
30.01.2026 10:32 Відповісти
- Я готовий до будь-яких переговорів в будь-якому форматі!
- То приїзжай в москву.
- Нє, я туди не хочу, хай краще путін приїде в Київ. В Будапешт також нє хочу, там Орбан, а в Мінську Лукашенко... Та давайте краще створимо підготовчу групу з весільних генералів і будемо домовлятись про подальші домовленості і просто тягнути час як просять у ЄС.
показати весь коментар
30.01.2026 10:32 Відповісти
Точно - краще здати керівництво країни у заручники *****. Це ти пропонуєш зробити? Чи віруєш у гарантії *****?
показати весь коментар
30.01.2026 10:59 Відповісти
Не приїде. Нема такого транспорту щоб перевезли стільки "чємаданчіков".
показати весь коментар
30.01.2026 10:35 Відповісти
Х-уйло має померти, або серйозно захворіти до стану недієздатності, щоб відбулося принаймні призупинення війни, 24.02.2022 він особисто зробив помилку, яку ніколи не схоче визнати, тому війну не припинить, бо у нього був план знищити суб'єктність України. Не схоже що з фюрером московитів щось скоро станеться.
Україна має максимально зберігати свої життя і дбати про максимальну трупацію ворога, дбати і прораховувати, щоб кожен км захопленої української землі коштував х-уйловцям максимально можливу ціну, це ті завдання, які зараз вирішуються Збройними Силами України.
А на ближче майбутнє, може Трамп здохне, чи втратить контроль над політикумом США, він вносить великий деструктив у міжнародну політику, легалізував Х-уйла і максимально шкодить Україні, було б непогано.
показати весь коментар
30.01.2026 10:36 Відповісти
Зєбіл вже запрошував Пуйла в 2022 році і шашлички в травні йому обіцяв. Історія знову повторюється?
показати весь коментар
30.01.2026 10:37 Відповісти
Що ти несеш горе президент ? це кривавий убивця терорист який убив сотні тисяч невиних українців і ти запрошуєш в Київ ,цей нациський виродок якщо і має кудись поїхати то в гаазький трибунал ,а краще хай його відправлять на концерт кобзона.
показати весь коментар
30.01.2026 10:39 Відповісти
У Зелі вологі мрії закомплексованого розважальника на корпоративах. Пуйло до нього приїде, ага.
показати весь коментар
30.01.2026 10:43 Відповісти
Так і ти, Осел, до вирішення тереторіального питання не маєш ніяких повноважень.
показати весь коментар
30.01.2026 10:45 Відповісти
які дешеві понти...
показати весь коментар
30.01.2026 10:53 Відповісти
Хтось ще сумнівається шо наш ГоловПастух - "дебіл-недоучка"?
показати весь коментар
30.01.2026 10:56 Відповісти
Х уйло в Київ може приїхати тільки або в дохлому вигляді або якщо поселиться в клітку в київському зоопарку
показати весь коментар
30.01.2026 10:57 Відповісти
Щоб нікому не було образливо хай зустрінуться десь точно посередині кордону України в рашки десь в Харківській області, ця пісня буде довга..або там давно вже узгоджена зустріч пу і зе десь в іншій країні, в ця недолуга дешева гра на публіку це все заплановано
показати весь коментар
30.01.2026 11:05 Відповісти
Зе обирає, гдє сайтісь посєрєдінє?
показати весь коментар
30.01.2026 11:26 Відповісти
Ай-яй-яй! Ішак так був готовий до зустрічі з ******, а тут на тобі - всрався. "Герой", але в бункері з кількома памперсами.
показати весь коментар
30.01.2026 11:54 Відповісти
Що за цирк, хоча й не дивно. ЗЕ... досить займатися клоунадою, вирішувати потрібно негайно закінчення війни, тиснути на будь-яку зустріч, нейтральну країну для переговорів, а не ці ляпи посилати... Пора виходити з ролі 95 кварталу...
показати весь коментар
30.01.2026 12:09 Відповісти
Я не гарантую що не вбю цю падлюку.
показати весь коментар
30.01.2026 12:41 Відповісти
Стадіон так стадіон?
З путіним це не проканає
показати весь коментар
30.01.2026 14:37 Відповісти
Молодець . Потролив добряче ...
показати весь коментар
30.01.2026 16:20 Відповісти
Это уровень не Зеленского!
Это я приглашаю путина ***** в Киев на Позняки!,🤪🫡🇺🇦
показати весь коментар
30.01.2026 16:34 Відповісти