5018 відвідувачів онлайн

ЄС планує прийняти Україну у 2027 році, щоб надати доступ до семирічного бюджету, - Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан стверджує, що Європейський Союз нібито планує прийняти Україну у 2027 році, аби надати їй доступ до семирічного бюджету ЄС, який починається у 2028 році.

Про це йдеться в поширених речником Орбана Золтаном Ковачем, передаэ Цензор.НЕТ.

За словами Орбана, під час останнього саміту ЄС лідерам нібито надали документ із планами Брюсселя щодо вступу України у 2027 році.

"Вони хочуть прийняти Україну в 2027 році. Це тому, що вони хочуть надати Україні гроші з бюджету, семирічного європейського бюджету, який починається в 2028 році. Це означає, що... ці гроші будуть відібрані у нас, центральноєвропейців", - заявив угорський прем’єр.

Він додав, що, за його словами, існує "обмежений час" для вступу України до ЄС до початку наступного бюджетного періоду. "Тому є обмежений час для вступу України до ЄС до початку наступного семирічного бюджету", - сказав Орбан.

Орбан також повторив свою позицію проти членства України в Євросоюзі, заявивши, що Україна, на його думку, "не може захистити Європу від Росії" і не зміцнить ЄС, а "втягне нас у війну".

"Гроші, які ми даємо або хочемо дати Україні, повинні бути використані для розвитку армій і озброєння європейських країн. Наша лінія оборони проти Росії - це не українсько-російський кордон, а місце, де закінчується кордон НАТО", - заявив він.

Що передувало?

  • Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що вступ України до ЄС є ключовою гарантією безпеки.
    "Саме тому ми говоримо про конкретну дату – 2027 рік", - додав він.
  • Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що вступ України до Європейського Союзу 1 січня 2027 року є неможливим.
Топ коментарі
+4
Знов Україною лякає.
СупєрОрбан врятує Європу, тільки переоберіть навесні.
показати весь коментар
30.01.2026 16:00 Відповісти
+3
Уже Мерц сказав що вони планують: вступ в ЄС не на часі, зате туди можна вічно хотіти і бажано при цьому воювати.
показати весь коментар
30.01.2026 17:22 Відповісти
+2
Орбаны приходят и уходят, а Украина в ЕС - это значит, что Украина не в составе мордора, то ест усилит армию ЕС в случае нападения мордора на страны ЕС. Так что Орбан в пролете.
показати весь коментар
30.01.2026 16:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знов Україною лякає.
СупєрОрбан врятує Європу, тільки переоберіть навесні.
показати весь коментар
30.01.2026 16:00 Відповісти
Орбане, краще в ЄС з Україною, ніж без України в рузьськом мірє...
у них все через сраку інакше
показати весь коментар
30.01.2026 16:18 Відповісти
Орбан це нікчема
показати весь коментар
30.01.2026 16:02 Відповісти
Орбаны приходят и уходят, а Украина в ЕС - это значит, что Украина не в составе мордора, то ест усилит армию ЕС в случае нападения мордора на страны ЕС. Так что Орбан в пролете.
показати весь коментар
30.01.2026 16:07 Відповісти
Вітьок переживає, щоб нам його доля євриків не перепала.
показати весь коментар
30.01.2026 16:09 Відповісти
хто про що, а орбан про гроші.
показати весь коментар
30.01.2026 16:17 Відповісти
але тебе уже не буде при владі.. ))))))))
показати весь коментар
30.01.2026 16:18 Відповісти
"Гроші, які ми даємо або хочемо дати Україні " - Орбан з Семеном Могилевичем і пуйлом хоче дати гроші?
показати весь коментар
30.01.2026 16:20 Відповісти
ЄС планує - але ж ти ці плани похериш?
показати весь коментар
30.01.2026 16:21 Відповісти
ті плани існують в реальності? є сумніви
показати весь коментар
30.01.2026 16:23 Відповісти
Може навіть мені щось перепаде з того бюджету, не можу дочекатися поки Україна вступить до ЄС, відразу розбагатію
показати весь коментар
30.01.2026 16:29 Відповісти
Стоп! Центральноевропейцев? Тоже похоже потужность головного мозга как у наших поцриотов и русских сколонвставателей.
показати весь коментар
30.01.2026 16:44 Відповісти
Це тому, що вони хочуть надати Україні гроші з бюджету, семирічного європейського бюджету, який починається в 2028 році. Це означає, що... ці гроші будуть відібрані у нас, центральноєвропейців"Орбан членосос куйла а не європейський політик....Якщо мадяри отримують гроші з ЄС, ТО ЧОГО Б ТИ 3,14ЗДЯКАВ, РАШИСТСЬКИЙ ЧЛЕНОСОС.НЕ МАЮЧИ СВОЇХ???
показати весь коментар
30.01.2026 16:50 Відповісти
Заздриш?
показати весь коментар
30.01.2026 17:03 Відповісти
Ти не центральноєвропеєць. Ти по суті бурят.
показати весь коментар
30.01.2026 17:04 Відповісти
Есть неплохая идея, как прокинуть Орбана и таких, как он. Переименовать ЕС, например, в СГЕ (содружество государств Европы). Для этого распустить ЕС и тут же объявить о создании нового объединения, в которое принять все страны бывшего ЕС, кроме Венгрии и Словакии.
показати весь коментар
30.01.2026 17:15 Відповісти
Уже Мерц сказав що вони планують: вступ в ЄС не на часі, зате туди можна вічно хотіти і бажано при цьому воювати.
показати весь коментар
30.01.2026 17:22 Відповісти
Шо жабу жаба давить?
показати весь коментар
30.01.2026 19:07 Відповісти