6840 відвідувачів онлайн

В Україні блекаут через масштабну аварію в енергосистемі, - ЗМІ

Зникло світло

В Україні сталася масштабна аварія в енергосистемі, через яку значна частина країни залишилася без електропостачання.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють джерела "Економічної правди" в одній із енергетичних компаній та Кабінеті міністрів.

Перші деталі 

Причини інциденту наразі невідомі.

Видання звернулося за коментарем до пресслужби "Укренерго"

Що передувало?

Як повідомлялося, зранку 31 січня рух метро було зупинено через низьку напругу. Київ та Київщина перейшли на аварійні відключення.

За даними "Київводоканалу", весь Київ без водопостачання через аварію в енергосистемі.

Топ коментарі
+28
Це неправда! Зеленський щотижня бомбить москву потужними двушечками.
показати весь коментар
31.01.2026 12:37 Відповісти
+25
ну як і обіцяв зеленський. тільки оскву з Україною переплутав.
показати весь коментар
31.01.2026 12:26 Відповісти
+18
А Телемарахвон НЕ зачепило, працює як і раніше, ніякий блекаут не заважає пилити народні гроші під час війни.
показати весь коментар
31.01.2026 12:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Імовірно, диверсія. Діджіталізація має свої переваги і недоліки.
показати весь коментар
31.01.2026 12:26 Відповісти
Аварія одночасно з діверсією в Україні сталася 21 квітня 2019 року і вже 7-й рік Ненька не може подолати наслідки тої аварії та діверсії бо діверсантам73% досі все подобається ... навіть тим , кто втік до Європи завдяки безвізу Папєрєдніка , "кАторый ничАво не сделал за время свАего Президентства" !
показати весь коментар
31.01.2026 14:09 Відповісти
ну як і обіцяв зеленський. тільки оскву з Україною переплутав.
показати весь коментар
31.01.2026 12:26 Відповісти
Це неправда! Зеленський щотижня бомбить москву потужними двушечками.
показати весь коментар
31.01.2026 12:37 Відповісти
міндіч Герой України!! Він рятував гроші від наступу окупантів
показати весь коментар
31.01.2026 13:42 Відповісти
Диверсія мерзотного кацапʼя 100% !!
показати весь коментар
31.01.2026 12:29 Відповісти
Зняли Малюка
показати весь коментар
31.01.2026 12:34 Відповісти
Зелені покидьки дроти ********? Це тепер так називається: МАСШТАБНА АВАРІЯ? Да у нас взагалі КАТАСТРОФА 73/95 з 2019 року.
показати весь коментар
31.01.2026 12:36 Відповісти
МРАЗІ ЗЕЛЕНІ
показати весь коментар
31.01.2026 12:37 Відповісти
А Телемарахвон НЕ зачепило, працює як і раніше, ніякий блекаут не заважає пилити народні гроші під час війни.
показати весь коментар
31.01.2026 12:40 Відповісти
Еспресо теж працює. Мабуть у змові з Телемарахвоном...
показати весь коментар
31.01.2026 12:43 Відповісти
Еспресо не за бюджетні гроші працює, та вилучено з державного ефіру із 5 та Прямим.
показати весь коментар
31.01.2026 12:49 Відповісти
Нажаль українці забувають що коли москалі не стріляють то вони не залягають в сплячку а продовжують робити пакості тільки вже потихому. Якщо москаль вам запропонував перестати воювати і оголошує перемир'я то озирніться. Бо скоріш за все москаль вже стоїть за твоєю спиною з ножем
показати весь коментар
31.01.2026 12:40 Відповісти
Москаль - ворог.Але це власні дурники зробили.
показати весь коментар
31.01.2026 14:37 Відповісти
Де саме? Мутняк якісь
показати весь коментар
31.01.2026 12:43 Відповісти
Уявляю собі, як зараз регочуть від радості ті 73 відсотка, котрі голосували за Зеленського! Ржіть, хворобливі ви наші, і копайте у дворах вигрібні ями, як мудро рекомендував один із опричників Зельцмана на посаді голови райадміністрації в стольному граді Києві...
показати весь коментар
31.01.2026 12:58 Відповісти
Точно диверсія, а ми бережемо расєйську енергосистему. Який дурак вірить, що рашка хоч на хвилину перестане бути підлою мерзотою? Не здивуюсь, якщо вони спочатку все спланували, а потім рудому гандону сказали, що готові на енергетичне перемирʼя.
показати весь коментар
31.01.2026 13:20 Відповісти
кібератака
показати весь коментар
31.01.2026 13:40 Відповісти
Це не причини, це все жахливі наслідки тупорилого вибору "уставшимі ат вайни" навесні 2019... Розруха в головах і нажаль вона нікуди не поділася, стало ще гірше, бо розумних меншає, а тупого біосміття більшає ...
показати весь коментар
31.01.2026 13:47 Відповісти
Вимкнути все планували під час обстрілу, але Трамп раптом заборонив ***** стріляти. Ну тоді міндічі просто так виключили електрику ненависним українцям
показати весь коментар
31.01.2026 14:18 Відповісти
Зеле видать таки перепутал. Обещался сделать блекаут в Москве . А по факту сделал его в Украине. Три тыщи фуфломинго куда делись ? В прошлом году ведь сделали , три тыщи дальнобойных рокет ?
показати весь коментар
31.01.2026 14:36 Відповісти
Сеньер геноцід добився свого
показати весь коментар
31.01.2026 14:39 Відповісти
ОленІ, небриті та неголенІ...
Енергоблок №3 ВВЕР-1000 Рівненської АЕС зупинив роботу і транзит електроенергії по ЛЕП-750 кВ «РАЕС - п/с «Київська». Причина вичерпання ресурсу задіяних систем ТВЕЛ (виробник Westinghouse).
Зеленський говорить про аварію, міністр енергетики енергетики - про технологічне порушення. Але прийшов Нагорняк і здав усіх
Потрібно 24-36 годин для стабілізації енергосистеми і відновлення повної генерації АЕС - член комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк.
https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
показати весь коментар
31.01.2026 14:50 Відповісти
Пальне закінчилося . Потрібно одні стержні витягнути , а інші опустити . Мабуть так , хто фізик , будь ласка поясніть .
показати весь коментар
31.01.2026 15:44 Відповісти
Крий Боже
показати весь коментар
31.01.2026 16:26 Відповісти
Пане , щось відбулося , а тому нам повинні пояснити , тому і попросила фізиків . В мережі самі плітки.
показати весь коментар
31.01.2026 16:52 Відповісти
Шо вы пишете,пане? Це суцільна хвора фантазія для лохів Вы гадки не маєте,про що верзете Жах якись.До речи,лінк несправжній.
показати весь коментар
31.01.2026 16:24 Відповісти
Він пише , то що в мережі , а там от-от армагеддон станеться , бо нічого не пояснюють, все покрито тайною.
показати весь коментар
31.01.2026 16:55 Відповісти
І чомусь так співпало... соупаденіє - не думаю
показати весь коментар
31.01.2026 14:58 Відповісти
І хто у цьому винен.
показати весь коментар
31.01.2026 16:05 Відповісти
Кличко!