4070 відвідувачів онлайн

За ексглаву ДПСУ Дейнека внесли 10 млн грн застави

Справа Дейнеко: внесено 10 млн грн застави

За колишнього керівника Держприкордонслужби Сергія Дейнека, якого підозрюють у причетності до контрабанди, внесли заставу 10 млн грн.

Про це УП повідомили у пресслужбі ВАКС, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Заставу було внесено 2 лютого іншою особою.

Що передувало?

Топ коментарі
+11
хто сидить з цих підарасів? перший що попався -одеський воєнком! де він? у тюрмі чи на гаваях?
показати весь коментар
04.02.2026 11:43 Відповісти
+7
Шапіто
показати весь коментар
04.02.2026 11:46 Відповісти
+7
А підрозділ Касьянова вспів розформувати,сволоч.
показати весь коментар
04.02.2026 11:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
04.02.2026 11:42 Відповісти
хто сидить з цих підарасів? перший що попався -одеський воєнком! де він? у тюрмі чи на гаваях?
показати весь коментар
04.02.2026 11:43 Відповісти
Чого йому туди пертись у нього віла в Іспанії
показати весь коментар
04.02.2026 12:46 Відповісти
Хоч раз перевіряли тих багатіїв, щедрих внесків на десятки мільонів на предмет можливості і походження? Ау, податкова, бепи, трепи!...
показати весь коментар
04.02.2026 11:44 Відповісти
Шапіто
показати весь коментар
04.02.2026 11:46 Відповісти
Кінець епохи бідності
показати весь коментар
04.02.2026 11:48 Відповісти
Свєршілась чуда - друг (сєрафім) спас друга (хєрувіма) ! Святоє дєло, богоугоднає !
І це іще не дно.
показати весь коментар
04.02.2026 12:13 Відповісти
Все! - трохи пересцяв - тепер можна розсовувати бабло на перевірених челів
показати весь коментар
04.02.2026 11:49 Відповісти
А підрозділ Касьянова вспів розформувати,сволоч.
показати весь коментар
04.02.2026 11:50 Відповісти
Значить точно крав! Це просто яскравыший доказ! Ну де зараз можна знайти таких спонсорів? Тільки подельники, яких теж треба залучити до відповідальності!
показати весь коментар
04.02.2026 11:51 Відповісти
Звісно що крав. Не просто ж так він опинився на цій посаді.
показати весь коментар
04.02.2026 11:57 Відповісти
Своїх не бросаєм. За своїх застави вносимо.
Ну в тепер в суд, з поновленням на посаді, і зарплатню з моральною шкодою відсуджувати.
показати весь коментар
04.02.2026 11:53 Відповісти
Зате рейтинг Надпотужного 61%.
показати весь коментар
04.02.2026 11:54 Відповісти
Контрабандисти внесли за падєльніка з общака??
Звідки у держслужбовця України, такі СТАТКИ???
Кєровніки ДБР, БЕБ, ФІНМОНІОТРИНГ🫣🫣🫣🫣, та ціла купа осіб з Урядового кварталу разом з держсекретарями, тільки мовчки оченятами лупають😳😳😳😳 і ні слова??? Свій, до свого, по своє??? Теж виходить, що в долі з грошей від «зеленого коридору»🤑🤑🤑🤑 !?!?
показати весь коментар
04.02.2026 11:55 Відповісти
Так це з общака митниці гроші, рука руку миє просто, нічого особистого
показати весь коментар
04.02.2026 11:56 Відповісти
- Ну, молодцы мои, пора. И снег нам в подмогу. Верю, ждёт нас удача. На святое дело идём - друга из беды вызволять.
показати весь коментар
04.02.2026 12:38 Відповісти
Зе пародія на судову систему.

Суддя Світлана Смик, Печерського райсуду, своїм рішенням прийняла ухвалу повернути 2,5 млрд гривень російським олігархам з грошей, які вже пішли на ЗСУ. Зе-закони, Зе-судівство. Прийнятто рішення забрати гроші з ЗСУ, і віддати кацапському олігарху, гаманцю Пуйла. Зеля, а тепер гундось, як ти борешся з кацапами!
показати весь коментар
04.02.2026 11:57 Відповісти
Подельники внесли? Что бы не сдал?
показати весь коментар
04.02.2026 12:05 Відповісти
Да ну, фігня. 10 лямів гривасиків, це так на сірники.
показати весь коментар
04.02.2026 12:18 Відповісти
Де вони беруть оті мільони, як шо на окопні свічки збирае вся країна((((
показати весь коментар
04.02.2026 12:06 Відповісти
Десять лямів...
Сер'йозно?
показати весь коментар
04.02.2026 12:09 Відповісти
Якісь голодранці !!! 10 000 000 / 43,11 = 231 964 дол 74 цента
показати весь коментар
04.02.2026 12:22 Відповісти
Пів дня роботи середненької митниці...
показати весь коментар
04.02.2026 15:25 Відповісти
Вкрав 100 млн, заплатив 10 млн, то нормальна ситуація, є прибуток чистий і дальше можна займатись розкраданням, тобто схемами.
показати весь коментар
04.02.2026 12:10 Відповісти
Така сума є тижневими кишеньковими витратами Дейнеки. Бо на контрабанді "накосили" стільки бабла, що і внукам вистачить на кучеряве життя.
показати весь коментар
04.02.2026 12:10 Відповісти
Ні не вистачить, такі нетружені гроші як пісок.
показати весь коментар
04.02.2026 12:24 Відповісти
А за лейтенанта Баканова скільки внесуть? 1000 гривень?
показати весь коментар
04.02.2026 12:13 Відповісти
Та і 50 , внесли і навіть і 100
показати весь коментар
04.02.2026 12:44 Відповісти
Еге ж міцна і непохитна прикордонно -митна мафія. Вочевидь готувався до такого майбутнього, накопичував общак на випадок якщо що.
показати весь коментар
04.02.2026 12:49 Відповісти
да кто бы сомневался))) как коррупционер может сидеть? это не по понятиям, братки выручат)))
показати весь коментар
04.02.2026 12:58 Відповісти