4655 відвідувачів онлайн

Зеленський: Сподіваюся, що мир в Україні буде досягнуто менш ніж за рік

зеленський

Президент Володимир Зеленський розраховує на досягнення миру у війні з Росією менш ніж за рік, а поразка України означатиме втрату незалежності й катастрофу для громадян.

Про це він сказав в інтерв'ю France 2, інформує Цензор.НЕТ.

Збереження суверенітету

За словами голови держави, війна для України має екзистенційний характер, бо йдеться про саме існування держави.

"Якщо ми програємо цю війну, ми просто втратимо незалежність нашої країни. Нам вдалося зберегти її досі. Якщо ми втратимо свою незалежність, якщо ми станемо частиною Росії, це буде абсолютно жахлива втрата", - наголосив Зеленський.

Водночас президент висловив сподівання, що війну вдасться завершити дипломатичним шляхом.

"Я сподіваюся, що мир буде досягнуто менш ніж за рік. Ми зробимо все можливе. Це наш пріоритет. Мій і моєї команди", - заявив він.

Зеленський також розповів, що постійно перебуває під загрозою з боку Росії. За його словами, були неодноразові спроби замаху, і жити в умовах небезпеки для нього вже стало звичним.

Інші заяви

  • У цьому ж інтервʼю Зеленський заявив, що підтверджені втрати України у війні з Росією становлять 55 тисяч полеглих захисників.
  • Він також вважає, що Росії доведеться заплатити високу ціну для захоплення Донбасу та всієї східної частини України.
Топ коментарі
+10
показати весь коментар
04.02.2026 23:26 Відповісти
+9
Це ти казав і рік і два тому..може досить брехати? Але відверто кажучи наступну зиму з такими "керуями" Україна вряд чи переживе.. просрали трирівневі захисти, і малу єнергетику (яку потрібно було будувати оперативно вже у другій половині 22 року)
показати весь коментар
04.02.2026 23:22 Відповісти
+9
показати весь коментар
04.02.2026 23:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це ти казав і рік і два тому..може досить брехати? Але відверто кажучи наступну зиму з такими "керуями" Україна вряд чи переживе.. просрали трирівневі захисти, і малу єнергетику (яку потрібно було будувати оперативно вже у другій половині 22 року)
показати весь коментар
04.02.2026 23:22 Відповісти
Дуже зручно, не треба розбудовувати ВПК, будувати підземні виробництва зброї, виготовляти ракети, бо сподіваються що війна закінчиться "в цьому році"
показати весь коментар
04.02.2026 23:29 Відповісти
Сидять і ждуть вони " коли ж війна скінчиться"
показати весь коментар
04.02.2026 23:31 Відповісти
Але ж крах російської економіки в наступному році. Та й уплочено мінімум на 2 роки ще (90 млрд євро).
показати весь коментар
04.02.2026 23:23 Відповісти
яка ж ти мерзота, і твої жарти лайно
показати весь коментар
04.02.2026 23:23 Відповісти
А який план чи алгоритм дій, щоб справдилося оце: «мир буде досягнуто менш ніж за рік»?!

Чи оце і є план: «Ми зробимо все можливе»?!
показати весь коментар
04.02.2026 23:24 Відповісти
Триматися, доки в москалів закінчаться гроші на ракети й контрактників. А потім триматися, доки в китайців закінчаться гроші для москалів на ракети й контрактників. І тоді вже точно фініш.
показати весь коментар
04.02.2026 23:26 Відповісти
«Якщо дуже довго сидіти на березі, то рано чи пізно повз тебе пропливе труп твого ворога»

Непоганий план, але, гадаю, його вже використовують… китайці
показати весь коментар
04.02.2026 23:41 Відповісти
Китайці використовували цей план трохи не у форматі "до останнього", там інша суть. Приблизно як у поляків після 1772 року.
показати весь коментар
04.02.2026 23:45 Відповісти
Пожалійте бубачку. Він постійно під загрозою замахів від кацапів. Це жах.
показати весь коментар
04.02.2026 23:25 Відповісти
показати весь коментар
04.02.2026 23:26 Відповісти
показати весь коментар
04.02.2026 23:26 Відповісти
Коротше кажучи, "мені подобається красти , ніхто нічого мені зробити не може, тупа Європка дає гроші а я і бикую на неї, я живу своє саме прекрасне життя, а ви бігом в окопи"
показати весь коментар
04.02.2026 23:30 Відповісти
Щорічна обіцянка-цяцянка 2026. Санітари знов забули клямку на двері накинути
показати весь коментар
04.02.2026 23:38 Відповісти
Треба розуміти, якщо цього персонажа не усунути від влади, то Україна слідуючу зиму не перезимує. За будь-яких обставин, війну путін не закінчить
показати весь коментар
04.02.2026 23:45 Відповісти
Я за це теж кажу, найбільш злочинної і корупційної влади мабуть і в світі не було, те як вони знищують Україну всередині навіть кацапи так не змогли як ця зелена шваль.
показати весь коментар
04.02.2026 23:53 Відповісти
коли кава в Ялті?
показати весь коментар
04.02.2026 23:50 Відповісти
Ти для миру абсолютно нічого не робиш, членограй, все на щось сподівається, чекає, коли за нього великі дяді порішають, а він типо "ні при чому"
показати весь коментар
04.02.2026 23:51 Відповісти
Чому Зеля весь час виглядає як зачуханий бомжара? Я можу подарувати йому свій костюмчик, але при одній умові - його на нього одінуть на одну видатну для України подію.
показати весь коментар
04.02.2026 23:56 Відповісти
Це такий самопіар, щоб пожаліли
показати весь коментар
05.02.2026 00:11 Відповісти
Похорон?))
показати весь коментар
05.02.2026 00:34 Відповісти
Ясно , миру не буде в 2026
показати весь коментар
04.02.2026 23:58 Відповісти
Не надоїло повторювати як попуга мир, мир, мир... Кацапи що, збираються зупинятися?
показати весь коментар
05.02.2026 00:16 Відповісти
Війна проплачена і замовлена європейцями ще мінімум на 2 роки, головне, щоб вистарчило кріпаків-вкраїнчиків її продовжувати, а потужно-незламний наполеончик партнерів не підведе!
показати весь коментар
05.02.2026 00:17 Відповісти
Клоун почув про кредит в 90 млрд, послухав Рютте і вирішив воювати ще мінімум рік. Незламне плем'я хай терпить.
показати весь коментар
05.02.2026 00:43 Відповісти
Zеванга
показати весь коментар
05.02.2026 00:58 Відповісти
Это было ежегодное обращение?
показати весь коментар
05.02.2026 01:05 Відповісти