10897 відвідувачів онлайн

Перемовини України та РФ уперше запропонували провести у США, - Зеленський

Зеленський про переговори у США

Сполучені Штати вперше запропонували провести черговий раунд тристоронніх переговорів щодо врегулювання війни Росії проти України на своїй території.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, про це повідомив президент Володимир Зеленський на зустрічі з журналістами.

Що відомо?

За словами Зеленського, зустріч може відбутися у Маямі.

"Америка запропонувала вперше двом переговорним групам – України і Росії – зустрітися в Сполучених Штатах Америки, напевно, в Маямі, через тиждень. Ми підтвердили свою участь", – сказав президент.

Що передувало?

  • Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що наступні зустрічі делегацій у межах мирних переговорів, ймовірно, відбудуться у США.
  • Своєю чергою прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що "переговори щодо врегулювання в Україні в США проводити не планується".
Топ коментарі
+6
Норм.Рашисти вхожі до америки стали.Це чергова перемога нашої дипломатії
показати весь коментар
07.02.2026 12:58 Відповісти
+5
Щоб Умєров взагалі з дому на них в халаті та капцях приходив
показати весь коментар
07.02.2026 13:08 Відповісти
+3
Так, завдяки Потужному чотирижди ухилянту Боневтіку Позорно- Брехливому США більше стали допомагати рашистам чим Україні. Який у нас дипломат - така і дипломатія, такі і відносини. Його там зневажають, бо знають про корупцію найвищого рівня, про його отчосення відьмаків і ворогів України. Про мародерів і брехунів. Для Боневтіка головне щоб хуцпі міндічів, цукерманів, шефірів,баканових, наумових, шурмам, юзікам було зручно крсти у бідних і обездолених українців і частку віддавати своєму феодалу - Вовану Потужному.
Боневтік Потужно-Брехливий за сім років загнав Україну з процвітаючої демократії у феодальний стан. Ще рік, а можливо і менше і Боневтік Херпідович загонить мудрих баранів 73% у рабовласницький стан. А мені їх і не шкода - вони самі цього захотіли. Дуже шкода тільки України.
Проживаю в областному місті, зранку ні світла, ні інтернета, ні тролейбусів, ні трамваїв...туман, сиро на вулиці і моторошно на душі. Якась постійна безнадія. Ворог бє всім що у нього є, а Боневтік бреше і вводить українців в оману, ніби в нас все нормально і ще чуточку і на горизонті перемога. Криворізький малорос під брехню і піар загнав українців в цю пітьму, під постійні удари ракетами, дронами і саме страшне, що продовжує даді брехати і рветься неправдами перевибраним президентгом. А в яку Україну Боневтік зібрався перебиратися? Того, що залишив Порошенко вже немає і ніколи не буде. Майже всі адекватні виїхали зща кордон, залишилися ті, що на фронті і пенсіонери, які ніколму не потрібні на заході. Ось цими тілами і прикриваєтиься Боневтік!!!!
показати весь коментар
07.02.2026 13:31 Відповісти

Завантаження...