8589 відвідувачів онлайн

Гераскевич попри заборону МОК вийшов у "шоломі пам’яті" на тренування Олімпіади

Владислав Гераскевич у "шоломі пам’яті" на Олімпіаді-2026

Український скелетоніст Владислав Гераскевич, попри заборону від Міжнародного олімпійського комітету, знову вийшов на тренування на олімпійській трасі у "шоломі пам'яті" із фото вбитими Росією атлетів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Суспільне".

Гераскевич продовжує відстоювати свою позицію

На "шоломі пам'яті" Гераскевича зображено понад 20 спортсменів, яких вбила Росія під час повномасштабного вторгнення в Україну. Серед них є діти, які робили свої перші кроки у спорті.

Шолом зі спортсменами, які загинули через війну, створила художниця з Києва Ірина Проць.

Владислав Гераскевич та скандал із шоломом на Олімпіаді-2026

  • Нагадаємо, 9 лютого спортсмен вперше вийшов на офіційне тренування у шоломі, на якому в чорно-білому кольорі було нанесено фотографії спортсменів, загиблих внаслідок вторгнення Росії в Україну.
  • Після цього стало відомо, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не дозволив Гераскевичу виступати в цьому шоломі, а запропонував замінити його використання чорною пов'язкою або стрічкою без персоналізації.
Топ коментарі
+48
Вчинок справжнього Громадянина! Слава Україні!
показати весь коментар
10.02.2026 16:28 Відповісти
+36
Ганьба продажним члЄНАМ МОК і Слава Українцям, які своїм ЖИТТЯМ протистоять московській війні!!!!
Ось такі вони члЄни за гроші, від крові Українців!!!
показати весь коментар
10.02.2026 16:33 Відповісти
+27
Він уже Переміг на цій олімпіаді .
показати весь коментар
10.02.2026 16:47 Відповісти

Завантаження...