9991 відвідувач онлайн

Трамп закликав Україну швидше сісти за стіл переговорів

Дональд Трамп про переговори України: "Час діяти швидко"

Президент США Дональд Трамп заявив, що Україні варто якнайшвидше взяти участь у переговорах у Женеві за участю представників його адміністрації Віткоффа та Кушнера.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На запитання, чого очікує Трамп від переговорів, очільник Білого дому заявив: 

"Ну, це будуть важливі переговори. Це буде... дуже просто. Тобто, дивіться, поки що Україні варто швидше сісти за стіл переговорів. Це все, що я можу сказати. Ми хочемо, щоб вони це зробили".

Що передувало?

  • У суботу, 24 січня, відбувся другий раунд перемовин представників України, США та Росії в Абу-Дабі.
  • 4 та 5 лютого в Абу-Дабі відбулися наступні тристоронні зустрічі у межах мирних перемовин.
  • 17-18 лютого в Женеві відбудеться новий раунд переговорів за участі України, Росії та США. Від Росії знову поїде Мединський.
Топ коментарі
+42
Перший, хто прийде до тебе і запропонує мир і переговори з твоїм ворогом, і є зрадник
показати весь коментар
17.02.2026 08:22 Відповісти
+34
руда гнида, вже відчуває імпічмент
показати весь коментар
17.02.2026 08:20 Відповісти
+31
)(уйлу видать підгорає, тож свою руду маразматичну шістку тілібунькає, давай мовляв, відпрацьовуй файлікі епштейна!
показати весь коментар
17.02.2026 08:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Прийти на перемовини 0 7-00, коли початок о 12-00?
показати весь коментар
17.02.2026 08:20 Відповісти
трампон вдає з себе дурника. Україна не просто готова швидше сісти за стіл переговорів, вона готова навіть не вставати з-за того столу заради закінчення війни. Але Україна не готова і не прийме капітуляційні вимоги параші.
показати весь коментар
17.02.2026 08:51 Відповісти
койло в глотку цьому рудому покидьку
показати весь коментар
17.02.2026 10:36 Відповісти
руда гнида, вже відчуває імпічмент
показати весь коментар
17.02.2026 08:20 Відповісти
треба виручати путіна, який сидить на голках
показати весь коментар
17.02.2026 10:14 Відповісти
Ви на 100500% праві. Це буде у 2027р коли руда гнида втратить більшість у 2 палатах конгресу.
показати весь коментар
17.02.2026 10:26 Відповісти
Випий пігулочку дегенерат!
показати весь коментар
17.02.2026 08:20 Відповісти
Йому персонал вводить препарати виключно ректально (через анал), бо Трумпу це подобається, нагадуєвеселі вечірки на острові Епштейна.
показати весь коментар
17.02.2026 08:38 Відповісти
)(уйлу видать підгорає, тож свою руду маразматичну шістку тілібунькає, давай мовляв, відпрацьовуй файлікі епштейна!
показати весь коментар
17.02.2026 08:21 Відповісти
А якже! Оранжевомордий вже слину розпустив на 12 трн. "сдєлки" з ******.
показати весь коментар
17.02.2026 08:41 Відповісти
Перший, хто прийде до тебе і запропонує мир і переговори з твоїм ворогом, і є зрадник
показати весь коментар
17.02.2026 08:22 Відповісти
Так, у "Хрещеному батькові" Маріо П'юзо є багато мудрих фраз.
показати весь коментар
17.02.2026 09:11 Відповісти
за кожним великим статком криється злочин (с)
Оноре до Бальзак
хоча дійсно, Маріо П'юзо розпочав свою трилогію саме цим висловом, який безпосередньо стосується рудого та його друга *****
показати весь коментар
17.02.2026 09:55 Відповісти
А Україна не хоче сідати, чи Україна не хоче капітулювати? Так ''красноФФ''?
показати весь коментар
17.02.2026 08:22 Відповісти
Вже ж сидять - історик буде їх просвіщати шо було за часів Рюріка - отакі перемовини - миром і пахне
показати весь коментар
17.02.2026 08:23 Відповісти
Він жопою відчуває крах рашки тому й поспішає.
показати весь коментар
17.02.2026 08:23 Відповісти
Почекай, Додік, 24 години і тебе попустить.
показати весь коментар
17.02.2026 08:28 Відповісти
Звідки знаєш ??
показати весь коментар
17.02.2026 08:51 Відповісти
дії ліків пройдуть.
показати весь коментар
17.02.2026 09:22 Відповісти
×ер тобі в сраку, щоб дохла білка на макітрі не гойдалася
показати весь коментар
17.02.2026 08:28 Відповісти
ну ти і сказанув
показати весь коментар
17.02.2026 08:38 Відповісти
Рудому покидьку доповіли,що ЗСУ звільнили 200 км2 української землі за останні дні,і пабєда друга ***** може статися незабаром на іншій лінії протистояння(
показати весь коментар
17.02.2026 08:35 Відповісти
А то що, знову собі в штани навалиш?.
показати весь коментар
17.02.2026 08:39 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2026 08:43 Відповісти
Знову цей чорт дурника включає ,саме з твоїм приходом рашиський терор тільки посилився ,а рашиський варвар відчув свою безкарність ти допоміг його легалізувати.
показати весь коментар
17.02.2026 08:41 Відповісти
Буданов, а за який стіл ви делегацією сідали? Ви ж, мабуть, не за той стіл сідали, не переговорів.
показати весь коментар
17.02.2026 08:43 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2026 08:44 Відповісти
Шоб шо, чи може кацапи злякаються недоумка віткофа і втічуть самі з ураїни, дебіл американський
показати весь коментар
17.02.2026 08:44 Відповісти
ну, сіли. Далі шо?
показати весь коментар
17.02.2026 08:45 Відповісти
Омкільки наша делегація вже в Женеві, то цей заклик цього рижого клоуна до України (і української влади) слід розуміти не інакше, як швидше капітулювати.
показати весь коментар
17.02.2026 08:48 Відповісти
його другу ***** вже реально хєровато на усіх напрямах (низькі ціни на нафту, брак фінансування війни, зменшення утричі золотого запасу **********, хєрова мобілізація, полювання на тіньові корита, просраті сирія, венесуела, куба, китай, який за безцінь заграбастав багато чого на схід та південь від уралу тощо)
от рудий і топить за ***** на цих перемовинах, закликаючи Україну фактично до капітуляції, факт
показати весь коментар
17.02.2026 10:00 Відповісти
Трамп нехай краще пришвидшить вихід кацапських військ
з України і буде всім щастя !!
показати весь коментар
17.02.2026 08:49 Відповісти
***** де зброя яку Америка обіцяла постачати українцям до перемоги над ******
показати весь коментар
17.02.2026 10:12 Відповісти
Грубо. З деякими не сідають навіть робити оте саме... А вже ця кушвітська кумпанія, вибачте, ну тхне тванню з Москва -ріки.
показати весь коментар
17.02.2026 08:49 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2026 08:50 Відповісти
Орангутанг розумніший і навіть має емпатію
показати весь коментар
17.02.2026 10:42 Відповісти
Цікаво що думають самі американці за свого президента?
показати весь коментар
17.02.2026 08:53 Відповісти
Американцям він поганого не робив. Його обрали щоб він корисне для своєї держави робив, а не для інших. Українцям варто повчитись і не обирати тих хто працює на ворога
показати весь коментар
17.02.2026 09:02 Відповісти
Не згоден, хоча би через вбивство двох америкаців в Мінесоті
показати весь коментар
17.02.2026 09:11 Відповісти
він вбив двох американців і далі вбье ще богатьох- бо з влади не збирається понормальноиу йти не з яких обставин
показати весь коментар
17.02.2026 09:24 Відповісти
Що говорити. З ким.
Якби трамп був впевнений у мирі, він би зразу дав гарантії. Але ми бачимо, що американці постійно футболять це питання
показати весь коментар
17.02.2026 08:59 Відповісти
Йди на хер,руда сволота. Пособник рашизма. Падло прокляте.
показати весь коментар
17.02.2026 09:01 Відповісти
це тобі не з епштейном гвалтувати дівчаток... пдр..кончений
показати весь коментар
17.02.2026 09:02 Відповісти
деменція прогресує
показати весь коментар
17.02.2026 09:07 Відповісти
якщо б це була деменція, це целеспрямована зрада і гра на користь ху*ла
показати весь коментар
17.02.2026 09:12 Відповісти
одне - з двох, чи також - перше не заважає другому
показати весь коментар
17.02.2026 09:31 Відповісти
Помоему в последнее время "переговоры" и не прекращались....
показати весь коментар
17.02.2026 09:14 Відповісти
Це що нашій делегації сідати за той стіл ще раніше до призначеного дня переговорів і колінопреклонно очікувати прибуття інших сторін? Для нього як і для пуйла очевидно що якийсь результат ті переговори не дадуть, враховуючи непомірні "апетити" пуйла і позицію рудого "моя хата з краю, це не моя війна".
показати весь коментар
17.02.2026 09:14 Відповісти
Не на часі переговори з кацапами. Почекаємо виборів до Сенату.
показати весь коментар
17.02.2026 09:18 Відповісти
Якщо ми капітулюємо, то для більшості стане тільки гірше!
Без світла, тепла, зв*язку вони будуть на подвалі/тюрьмі або у могилі...
показати весь коментар
17.02.2026 09:26 Відповісти
так ми що - не капітулювали вже ? ще в 2019 році,донищуєм економіку вибиваємо людей.по москві стріляти не можна,влада веде відвертий саботаж і підривну діяльність,люди сахаються і вже ненавидять військових.по факту розложив.дивись - виділили лярди грошей на ракету фламінго,ракети нема гроші ******** - наркоман вийшов сказав що завод розбомбили.все шито крито.міни диверсанти зіпсували - на мільярди ніхто не покараний.іще одне - винуватих роблять простих людей в тилу які виживають.зсу - раби без права голосу,******* тільки комбати хапуги яким війна нажива.а простий солдат слово скаже - відправлять туди відкіль вороття не буде.це ***** все.
показати весь коментар
17.02.2026 09:46 Відповісти
Так і проситься за руським кораблем
показати весь коментар
17.02.2026 09:26 Відповісти
темп коментів (відповідей рудому клоуну на вимогу капітулювати) тут на форумі цензора - сорок за годину. Так собі, середня швидкість.
показати весь коментар
17.02.2026 09:29 Відповісти
Що ,руда псина,матеріали Епштейна все міцніше стискають тестікули? Та й "вхідний отвір" поболює час від часу?
показати весь коментар
17.02.2026 09:32 Відповісти
Після дощу у четвер.
показати весь коментар
17.02.2026 09:39 Відповісти
Женева. Черговий раунд переговорів... у тристоронньому форматі.

Від України з "кадрової пісочниці" Зеленського, від Кремля Мединський - "смотритель прошлого", від США теж щось такого сорту... клоунади...

І цим ляльковим театром маніпулює т. Путін, а т. Трамп при тому конферансьє.
показати весь коментар
17.02.2026 09:39 Відповісти
Подаруйте серуну Тромбу хто небудь памперси. І на рот теж йому потрібно памперса одіти щоб не срав ротом
показати весь коментар
17.02.2026 09:47 Відповісти
На неділі дивився фільм "ПРИМАТ" де шимпанзе на ім'я Бен захворів на сказ.
Нікому нічого не нагадує ця ситуація?
показати весь коментар
17.02.2026 09:49 Відповісти
Солі на хвіст Трампу насипати
показати весь коментар
17.02.2026 09:53 Відповісти
ДЕБІЛ!!!
показати весь коментар
17.02.2026 09:54 Відповісти
Як йому кортить швидше змусити Україну до капітуляції . Ніяких поступок територіями , є конституція України, яка напряму забороняє це робити .Як кажуть -" дай палець, відкусять до ліктя "
показати весь коментар
17.02.2026 09:59 Відповісти
)(уйла рятує падло,бо економічна криза на рашці
показати весь коментар
17.02.2026 10:12 Відповісти
все як планував путін:

- трамп забив на свою ідею "заморозка де стоїмо, угода потім", бо путін разів 10 послав трампа нах*й (дипломатично). трамп навіть не здатен вибити зупинку далекобійних обстрілів.

- трамп 13 місяців виконує план пуйла: війна продовжується, ракети й дрони вбивають українців, паралельно відбуваються "переговори", і поки вони є, не буде ніякого збільшення поставок Україні, і санкції на парашу так і лишаться імпотентними.

І кого в цій ситуації має винуватити трамп? Звісно не себе, і звісно не путіна.
показати весь коментар
17.02.2026 10:14 Відповісти
Так путлер проти заморозки. Маячня.
На заморозку всі б погодились, проти тільки втікачі, що хочуть вічної соціалки в Німеччині, такі як ти.
показати весь коментар
17.02.2026 11:27 Відповісти
І щоб за це загинули мільйони, ще й коли відправляють нездатних воювати.
показати весь коментар
17.02.2026 11:31 Відповісти
американський холуй куйла "тромб" є співучасник рашистського геноциду українського народу і співучасник рашистської окупації України. Чує старий американський пес ,якщо не допоможе куйлу в окупації України , то зятьок хер отримає долю у видобутку газу путінською газовою компанією..торгаш з роду Юди
показати весь коментар
17.02.2026 10:20 Відповісти
іншими словами - Україна капітулюй скоріше
показати весь коментар
17.02.2026 10:20 Відповісти
На яке шизофренічне лайно перетворилася Велика Америка! І послати їх на х... ще ранувато! Проблемка...
показати весь коментар
17.02.2026 10:22 Відповісти
Швидше чем россияне?
показати весь коментар
17.02.2026 10:45 Відповісти
Мразота.
показати весь коментар
17.02.2026 10:50 Відповісти
...цей ************* мабуть переплутав краіну, якій це треба донести!!!
показати весь коментар
17.02.2026 10:53 Відповісти
Псина, эта роль была написана для тебя -

https://www.youtube.com/watch?v=lKwx62sMmv4
показати весь коментар
17.02.2026 11:00 Відповісти
Я думаю, навіть цей поїхавший Трамп прекрасно розуміє, що всі ці "перевогори" - ні до чого не приведуть
показати весь коментар
17.02.2026 11:05 Відповісти
Заїбався вже його ***** посилати. Пішов *****, **** рижа!
показати весь коментар
17.02.2026 11:14 Відповісти
«Если ваши друзья убеждают вас в необходимости переговоров с вашими врагами, значит предатели уже обо всем договорились» Аль Капоне
показати весь коментар
17.02.2026 11:26 Відповісти
Такі всі розумні, якби ще з фронту писали.
показати весь коментар
17.02.2026 11:32 Відповісти
Хіба Україна вставала за столу псевдо перемовин? Рудий маразматик зовсім втратив зв'язок з реальністю.
показати весь коментар
17.02.2026 11:36 Відповісти
Ну сіли!І що дальше? А Путя взяв і обстріляв Україну вночі перед перемовинами. Щоб краще перемовини йшли, напевно? А криворотий морду в задницю засунув, страус американський...