11019 відвідувачів онлайн

Я матиму честь забрати Кубу, можу зробити з нею все, що захочу, - Трамп

Трамп виступить з посланням до Конгресу 24 лютого

Президент США Дональд Трамп заявив, що Куба опинилася у вкрай складному становищі, тому, за його словами, Сполучені Штати мають можливість діяти щодо неї на власний розсуд.

Його заяву цитує видання Politico, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "УП".

Трамп бачить кінець Куби

"Я думаю, Куба бачить кінець. Усе своє життя я чув про США і Кубу. Коли США це зроблять? Я справді вірю, що буду мати честь - мати честь забрати Кубу", - запевнив він.

На прохання уточнити, що він мав на увазі під "забрати Кубу", яка перебуває під контролем комуністичного режиму з 1959 року, Трамп зазначив, що США можуть втрутитись "в будь-якій формі".

"Чи я її звільню, чи заберу - думаю, я можу зробити з нею все, що захочу, хочете знати правду. Вони дуже ослаблена нація на цей момент", - сказав президент США.

Трамп про Кубу

  • Нагадаємо, наприкінці лютого 2026 року Трамп натякнув на можливість "дружнього" захоплення Куби, не уточнюючи деталей.
  • У березні після початку операції в Ірані Трамп сказав, що Куба може стати наступною.
  • Пізніше лідер США заявив, що перед Кубою нібито стоїть вибір між двома сценаріями: погодитися на "дружнє поглинання" або ж зіткнутися з "недружнім" варіантом, водночас він додав, що різниця між ними, за його словами, не є принциповою.
Топ коментарі
+65
Мені шкода людей, які зараз вивчають Міжнародне Право. Безглузде заняття...
показати весь коментар
17.03.2026 08:54 Відповісти
+57
Ну іран ти вже переміг, давай тепер на кубу! Ввечері знову буде волати, НАТО памагі! 😁
показати весь коментар
17.03.2026 08:53 Відповісти
+51
бидлота уявила себе богом.
показати весь коментар
17.03.2026 08:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну іран ти вже переміг, давай тепер на кубу! Ввечері знову буде волати, НАТО памагі! 😁
показати весь коментар
17.03.2026 08:53 Відповісти
У Тютчєва є цікавий віршик, написаний в період Кримської війни), що є аналогією поведінки Трампа:
"Вот, в воинственном азарте
Воевода Пальмерстон
Поражает Русь на карте
Указательным перстом...".
показати весь коментар
17.03.2026 09:30 Відповісти
бидлота уявила себе богом.
показати весь коментар
17.03.2026 08:53 Відповісти
Згадую «Похождения бравого солдата Швейка»…

Трамп і не помітив, як за рік своєї каденції успішно пройшов шлях від «полупердуна» до «конченого пердуна», перескочив через номінацію «паршивий старікашка»...
показати весь коментар
17.03.2026 09:17 Відповісти
Навіть гітлєр не дозволяв собі такого, а педалював тему "необхідності життєвого простору для німців".
Цей же Трамп не боїтьсь ні Бога ні Сатану - уявив себе вище Бога.
Таким були лише римські імператори, що регульярно себе оголошували новими богами.
Все із-за того що люди надто довго живуть в зрілому віці їх нічого не бавить окрім безумства.
показати весь коментар
17.03.2026 09:35 Відповісти
все із-за того, що не діє закон, що
люди пенсійного віку
не мають право обіймати державні посади.
ще й президенти.
показати весь коментар
17.03.2026 09:38 Відповісти
Не верзіть дурниць, розум повинні мати ті, хто обирає президентів. На жаль в наш час штучний інтелект розумнішає, а людство дурнішає, оскільки лінується і вчитися, і думати.
показати весь коментар
17.03.2026 10:06 Відповісти
Дочекавшись, що президентів обиратимуть ChatGPT, Gemini, Deepseek та інші.
показати весь коментар
17.03.2026 10:19 Відповісти
Єгипетські фараони вважали себе щось на кшталт напівбогами.
показати весь коментар
17.03.2026 10:21 Відповісти
Я б не пояснювала віком людини її поведінку, бо воно як народилося конченим підром, так ним і здохне. Розумні люди з віком стають мудрими.
показати весь коментар
17.03.2026 10:42 Відповісти
Мені шкода людей, які зараз вивчають Міжнародне Право. Безглузде заняття...
показати весь коментар
17.03.2026 08:54 Відповісти
Зато іспити без проблем - несеш повну нісенітницю і посилаєшся на факти сьогодення...
показати весь коментар
17.03.2026 09:00 Відповісти
.
показати весь коментар
17.03.2026 09:01 Відповісти
А мені шкода потраченого часу на вивчення цієї дисципліни, хоч і один семестр...
показати весь коментар
17.03.2026 09:45 Відповісти
Трамп наш слоняра 🐘🐘🐘
показати весь коментар
17.03.2026 08:55 Відповісти
Куба для мене не показник - я її на *** вертів - Трамп
показати весь коментар
17.03.2026 08:55 Відповісти
Європа знову буде розповідати що Куба агресор ахах.
показати весь коментар
17.03.2026 08:56 Відповісти
А Зеленський запропонує допомогу.
показати весь коментар
17.03.2026 09:25 Відповісти
Міжнародний кримінальний трибунал для Трампа вже створюють?
Може, зробити зразу для двох пердунів - американського та російського ?
показати весь коментар
17.03.2026 08:56 Відповісти
Блін, а ми обмежимося походу тільки Угорщиною
показати весь коментар
17.03.2026 08:57 Відповісти
Меланіяааа, слідкуй за ним!
Він знову пігулки нековтає.
показати весь коментар
17.03.2026 08:57 Відповісти
сполучення "маю честь" за трампа заграло новими фарбами... маю, з якого боку, в якій збоченій формі?...
показати весь коментар
17.03.2026 08:58 Відповісти
Воно показало що таке честь, коли само на себе надягнуло медаль миру, що спеціально для нього надрукував Інфантіно. Люди мають честь когось нагороджувати, а це само себе нагородило.
показати весь коментар
17.03.2026 10:14 Відповісти
трамп из ДЛБА превращается в ШИЗОФРЕНИКА !!! ********* пыль глотать ,а не Кубу покорить !!!(((
показати весь коментар
17.03.2026 08:59 Відповісти
є гарна рашиська пісня, вибачте друзі за рашиську мову- Собака лаяла на дядю фраєра.
показати весь коментар
17.03.2026 08:59 Відповісти
Гоаулд Трамп наращивает темпы.
показати весь коментар
17.03.2026 09:00 Відповісти
ЧатГОПОТА каже не може бути в голові трампа креветка навіт при тому що мрт-обладнання є скомпроментованою технологією. На ренгені у нього суцілька кістка.
показати весь коментар
17.03.2026 09:05 Відповісти
То не кістка, то деревина.
показати весь коментар
17.03.2026 10:33 Відповісти
Чому американці не повстають проти тирана і міжнародного злочинця. І скільки тисяч застрелять якщо революція таки буде?
показати весь коментар
17.03.2026 09:01 Відповісти
Якщо в листопаді Америка не схаменеться і не усуне цього "самошедшого" дідугана ,їй загрожують кранти.
показати весь коментар
17.03.2026 09:02 Відповісти
До листопада можна й не дожити...
І трумп з його підлабузниками кістьми ляже, щоб сфальсифікувати, а краще - скасувати ті вибори взагалі, бо, якщо вони таки відбудуться, респи на них програють з тріском, а донні загрожує імпічмент та в'язниця. І він це добре розуміє та бачить навкруги, як перемагають деми у червоних штатах. Тож листопада можна, зрозуміло, чекати як останню ЗАКОННУ можливість щось змінити в цій колись шановній країні. Але потрібен план "Б".
показати весь коментар
17.03.2026 11:35 Відповісти
трамп, кончений пєдофіл.
від персів отримав по рудій макитрі, не знає як відповзти.
то, знову за своє, гвалтувати маленьких.
ручкі то, помнят!
показати весь коментар
17.03.2026 09:02 Відповісти
Треба все ж було дати йому "премію миру", бо тепер без премії він усіх, окрім свого друга "владимира", задовбає своїми "хотілками"
показати весь коментар
17.03.2026 09:02 Відповісти
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cr5lgj6nv76o?xtor=AL-73-%5Bpartner%5D-%5Bmeta.ua%5D-%5Bheadline%5D-%5Bukrainian%5D-%5Bbizdev%5D-%5Bisapi%5D&at_format=link&at_medium=social&at_link_id=8D823BAC-21CB-11F1-BE6E-843F2202B85A&at_link_type=web_link&at_campaign=Social_Flow&at_ptr_name=twitter&at_link_origin=BBC_ua&at_bbc_team=editorial&at_campaign_type=owned @ На Кубі 16 березня стався повний блекаут: електрика пропала на всьому "острові свободи" з населенням близько десяти мільйонів людей.
Тромб вимагає відставки всього старого керівництва Куби на чолі з президентом Мігелем Діас-Канелем, якому 65 років і два роки до закінчення каденції (на посаді - з 2018 року).
Тромб добивається, щоби американські компанії зайшли на Кубу і зайнялись її економікою.
При цьому Білий дім начебто не вимагає повного демонтажу комуністичної влади на острові, говорячи лише про заміну окремих політичних фігур.
Вимог США відносно сім'ї Кастро немає.

показати весь коментар
17.03.2026 09:03 Відповісти
Всі чули інтерв'ю його племінниці (практикуючої психіатрині). Вона давно визначилася з хворобою Доника. А діагнозів у нього,як у собаки бліх!
показати весь коментар
17.03.2026 09:03 Відповісти
Сумасшедший.
показати весь коментар
17.03.2026 09:04 Відповісти
За 60 своїх свідомих років такого ********* в президентах США я не пам'ятаю....
показати весь коментар
17.03.2026 09:08 Відповісти
Кажуть, і за всі 256 років таких не було.
показати весь коментар
17.03.2026 11:38 Відповісти
Кончена руда падаль, ***** номер два.
показати весь коментар
17.03.2026 09:08 Відповісти
З такими талантами, як у Додіка, прапор Куби може замайоріти над Білим домом
показати весь коментар
17.03.2026 09:08 Відповісти
Куба ннада?
показати весь коментар
17.03.2026 09:08 Відповісти
де та щедра людина якій не шкода 9 г свинцю?
показати весь коментар
17.03.2026 09:10 Відповісти
"Новий"божевільний гітлер?
показати весь коментар
17.03.2026 09:10 Відповісти
да похєр на тебе чмо дегенеративне , через 2.5 рокі каденція скінчиться і підкеш нах
показати весь коментар
17.03.2026 09:12 Відповісти
Можливо раніше.
показати весь коментар
17.03.2026 09:56 Відповісти
Не можливо, а бажано.
показати весь коментар
17.03.2026 10:35 Відповісти
Так Куба сама вже скоро буде готова віддатися США. І якщо чесно, це давно треба було зробити.
показати весь коментар
17.03.2026 09:13 Відповісти
В городі бузина...
показати весь коментар
17.03.2026 09:33 Відповісти
На Кубі повна жопа і тотальний блєкаут.
показати весь коментар
17.03.2026 09:46 Відповісти
А в білому домі дібіл в кріслі президента. Красота!
показати весь коментар
17.03.2026 09:58 Відповісти
Вік вже такий що не про Кубу думати а про божий суд, по тоненькому льоду йде вже дідуган.
показати весь коментар
17.03.2026 09:13 Відповісти
"Трудно быть богом", пожалійте його, дайте прмію миру. Один такий вже давно "пашет на галерах". От би організувати для подібних, на якомусь острові елітний дом для підстаркуватих. Дешевше б вийшло.
показати весь коментар
17.03.2026 09:13 Відповісти
Немає гіршого гріха ніж старість. А. Вудворд.
показати весь коментар
17.03.2026 09:16 Відповісти
старість не гріх
потакання хворобам старості - гріх
показати весь коментар
17.03.2026 09:39 Відповісти
Дурнуватий Трамп, а Байден так би не зробив і навіть не сказав би...
показати весь коментар
17.03.2026 09:15 Відповісти
Тому Байден в усьому й винен (разом із Зеленським, звісно).
показати весь коментар
17.03.2026 10:14 Відповісти
Педофілія головного мозку процвітає. Коли Тромб їздив на острів Епштейна, то мабуть щось подібне говорив.
показати весь коментар
17.03.2026 09:17 Відповісти
Old donkey
показати весь коментар
17.03.2026 09:17 Відповісти
Слова відносні,адресовані всім диктаторам,малим і великим.
показати весь коментар
17.03.2026 09:26 Відповісти
Ти ба, як місцева вата за кубінських комуняк розхвилювалася...
показати весь коментар
17.03.2026 09:31 Відповісти
Гітлера вже явно обійшов! А путлєру такі слова як бальзам на душу. В Америці у владі хтось залишився не хворий психічно? Куди ділася система стримування та противаг?
показати весь коментар
17.03.2026 09:32 Відповісти
Рибацюги на грузила розібрали.
показати весь коментар
17.03.2026 10:37 Відповісти
Старий збоченець.
показати весь коментар
17.03.2026 09:34 Відповісти
Ось і демократична та вільна Америка виростила і вибрала в президенти свого Пуйла і брехуна-обіцялкіна Голобородька. Ніколи б не подумав, що телевізор вправить мізки 400-мільйонному народу, як в нас 40-мільйонному у 2019 році. Сьогодні Трамп вважає Кубу своєю дачею, а Голобородько звичайно дрібнувато, але ж, вперто вважає Верховну Раду своїм колгоспом.
показати весь коментар
17.03.2026 09:35 Відповісти
Вже забув про Гренландію. (по причині передозування псіхотропними препаратами)
показати весь коментар
17.03.2026 09:36 Відповісти
Донні нада острів! Як не Гренландія так Куба , байдуже. Донні пам'ятає , шо його возили на якийсь острів , і було дуже приятно.. А його друг Джефрі (доречі, чого це його не видно?) казав ,що влаштує все на будь-якому острові. Ла ісла боніта...
показати весь коментар
17.03.2026 09:36 Відповісти
Трампон готов обменять одного кубинца на двух пингвинов с Гренландии.
Или обменять десять кубинцев на одного белого медведя из Антарктиды.
Но для ему этого надо опять закончить войну между Албанией и Азербайджаном.
показати весь коментар
17.03.2026 09:39 Відповісти
Мозок,звичайно, не видно, але коли його бракує- помітно!
Йому мало того, що Білий дім перетворив на божевільний, так хоче ще й увесь світ.
показати весь коментар
17.03.2026 09:41 Відповісти
Це той пі@ар,шо кричав,якщо переможуть демократи то буде 3я світова.
показати весь коментар
17.03.2026 09:42 Відповісти
Давай, Дональд,разберись с этими вонючими комуняками.
показати весь коментар
17.03.2026 09:52 Відповісти
Навіть Фон дер Ляєн натякнула, що ніяких "міжнародних правил" не існує, все це було фікцією і треба прийняти реальність. Це може вийти Україні боком, з фатальним iсходом з кишками і кров'ю.
показати весь коментар
17.03.2026 10:20 Відповісти
Значить достаємо 30 ракет Воєвода та начиняєм іх плутонієм. Ой, вей, щось міжнародне право так запрацювало що аж піна с сраки тече...
показати весь коментар
17.03.2026 16:36 Відповісти
Ось чому цей недоумок так боїтся засудити рашиського терориста бо він на нього дуже схожий ,до речі "великий стратег"не думаючи про наслідки ,почав війну в Ірані ,для чого що б створити енергетичну кризу у світі ,а найкривавіший терорист поправив своє економічне становище ,Трамп це кінчений тупий відморозок,щож готуйте Нобелівську премію.
показати весь коментар
17.03.2026 10:00 Відповісти
Він заздрить тим, хто одноосібно керує країнами. До речі Мері Трамп, доктор психології, єдина нормальна людина в сімейці, пояснювала захоплення путіним і кім чен ином тим, що вони йому нагадували батька (теж з повною відсутністю емпатії), в якому він бачив "силу", на якого весь час намагався бути схожим.
показати весь коментар
17.03.2026 10:16 Відповісти
Плая-Хірон
показати весь коментар
17.03.2026 10:11 Відповісти
Вот вам и второй недоделанный Гитлер!
показати весь коментар
17.03.2026 10:20 Відповісти
Я матиму честь забрати Кубу, можу зробити з нею все, що захочу
як вчив Великий Прєкрасний Золотий Епштейн
, - Трамп ОН
показати весь коментар
17.03.2026 10:21 Відповісти
"Гандоня разбушевался"
показати весь коментар
17.03.2026 11:08 Відповісти
зря не дати йому премію миру
показати весь коментар
17.03.2026 11:09 Відповісти
якщо забере Кубу то Гренландія наступна , а там і на Канаду руки потягне .
показати весь коментар
17.03.2026 11:57 Відповісти
Цей дурень таки розпалить світову війну.
показати весь коментар
17.03.2026 12:28 Відповісти
А колись запевняли, що в США такий повний імбецил, як у нас, не пройде, бо там система не дасть йому дуріти, сенат, конгресс... Ага, ага.
показати весь коментар
17.03.2026 12:45 Відповісти
Ну у Трампа розв'язані руки, він дійсно може робити що захоче під загальне занепокоєння - в нього залізне алібі: - не я це почав! Наступне буде Нікарагуа ,де сидять ортегівські марксісти , і яке має важливе економічне значення - панамський канал не справляється, потрібен ще один
показати весь коментар
17.03.2026 13:01 Відповісти
єдиний вихід - винести глобус із кабінета трампа.
показати весь коментар
17.03.2026 13:06 Відповісти
Нє, тут тільки самого трампа вперед ногами
показати весь коментар
17.03.2026 16:27 Відповісти
А писькофф вже заявив . що будут допомагати Кубі. Дасть задню рудий???
показати весь коментар
17.03.2026 13:23 Відповісти
Риторика типового гвалтивніка-педофіла. Але давай, отягощай... карму