5193 відвідувача онлайн

В Угорщині обурилися статтею WP про інсценування замаху на Орбана: Проукраїнська пропаганда

В Угорщині заперечили інсценування замаху на Орбана

Уряд Угорщини спростував інформацію Washington Post щодо підготовки спецслужбами РФ сценарію інсценування замаху на прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.

Про це пише видання Telex, передає Цензор.НЕТ.

"Неправдива, проукраїнська пропаганда"

"Інформація Washington Post є повністю неправдивою, проукраїнською пропагандою. З іншого боку, це факт, що президент України Володимир Зеленський публічно погрожував убити прем'єр-міністра Угорщини під час передвиборчої кампанії", - заявили в угорському уряді.

Своєю чергою міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто звинуватив Україну та її "угорських партнерів" у роздмухуванні "галасу навколо терактів".

За його словами, опозиційна партія "Тиса" та її спонсори нібито вигадали " абсурдні теорії змови".

Що передувало

Нагадаємо, раніше видання The Washington Post із посиланням на дані європейської розвідки писало, що російські спецслужби розглядали сценарій інсценування замаху на прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана для впливу на вибори в Угорщині.

  • Напередодні лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр звинуватив прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана в тому, що той запросив до країни представників російської військової розвідки, щоб ті вплинули на результати майбутніх парламентських виборів.
  • Раніше повідомлялося, що Кремль готує втручання у парламентські вибори в Угорщині, що мають відбутися у квітні 2026 року. Мета - допомогти прем'єру Віктору Орбану зберегти владу.
Топ коментарі
+5
Ааааааа!!!! 😲 Українці купили "Вашингтон пост"!!!
показати весь коментар
22.03.2026 00:45 Відповісти
+4
Малий клоп, але смердючий.
показати весь коментар
22.03.2026 00:13 Відповісти
+4
Зілінский і українці всю західну пресу скупили аби тільки мадярам в гуляш насрати!
Мадяри, ховайте вашу нафту під подушки, українці ідуть, 💪😎
показати весь коментар
22.03.2026 00:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Проукраїнська пропаганда це добре !
Мадярський плєбс мусить зрозуміть - що за Україну - це добре і правильно , а що проти - це погано !
Досягти цього , в принципі , не важко але цим треба займатися !
показати весь коментар
22.03.2026 00:09 Відповісти
Ааааааа!!!! 😲 Українці купили "Вашингтон пост"!!!
показати весь коментар
22.03.2026 00:45 Відповісти
Ми такі ...ми можем 😎
показати весь коментар
22.03.2026 01:04 Відповісти
Так ми ще при Байдені почали "управлять США"... Кацапи не раз писали...
показати весь коментар
22.03.2026 02:34 Відповісти
Малий клоп, але смердючий.
показати весь коментар
22.03.2026 00:13 Відповісти
Ви праві!! Мали орбан, а жирнюч!!
показати весь коментар
22.03.2026 00:53 Відповісти
показати весь коментар
22.03.2026 00:13 Відповісти
Ханти-мансі думали, що вони самі хитрі...
показати весь коментар
22.03.2026 00:24 Відповісти
Зілінский і українці всю західну пресу скупили аби тільки мадярам в гуляш насрати!
Мадяри, ховайте вашу нафту під подушки, українці ідуть, 💪😎
показати весь коментар
22.03.2026 00:34 Відповісти
"це факт, що президент України Володимир Зеленський публічно погрожував убити прем'єр-міністра Угорщини під час передвиборчої кампанії"(с) - а хто може підтвердити такий факт конкретною цитатою Зе?

Я розумію, що Орбан загрався в брехню... але, може, десь є якась публікація хоча би в орбанівській жовтій пресі, яка виведе на конкретну цитату від Зе? Я розумію, що порівняння тої брехні в жовтій пресі з конкретною цитатою Зе буде як порівняння жовтого з м'яким, і все ж... корисно же буде хоча би невеликій частині орбанівського лохторату з найбільшим ІQ.... (в них)
показати весь коментар
22.03.2026 00:36 Відповісти
показати весь коментар
22.03.2026 00:51 Відповісти
І де тут у фразі "Нехай вони йому дзвонять та із ним спілкуються своєю мовою" погроза вбивством?
показати весь коментар
22.03.2026 00:54 Відповісти
А чого це в мене питати,
а не в жаби чи сіярто?
показати весь коментар
22.03.2026 01:06 Відповісти
а, ну да, їх вбиває один дзвінок на мобілу.

Якби ж то насправді.... https://www.unian.ua/world/hezbolla-kupila-zaminovani-peydzheri-v-ugorskoji-kompaniji-z-izrajilskim-slidom-nyt-12762420.html Якби ж то вони придбали пейджери, які для "Хезболли", виготовила підставна угорська компанія, створена ізраїльською розвідкою...
показати весь коментар
22.03.2026 03:07 Відповісти
З іншого боку, це факт, що президент України Володимир Зеленський публічно погрожував убити прем'єр-міністра Угорщини під час передвиборчої кампанії

От ЗЄлупон молодець. Бикотека спрацювала.
показати весь коментар
22.03.2026 00:42 Відповісти
це добре.
"рязанський сахарок" отмєняєтся

.
показати весь коментар
22.03.2026 00:42 Відповісти
https://t.me/allgolobutsky/34504 Олексій Голобуцький:

Я про подібний наступний крок кремлівських політтехнологів з удаваним "замахом" кажу вже з моменту епічного дзвінка Орбана родині "Розочка, тримайся - на тебе, дітей і онуків збираються напасти українці". А конкретно про формат "замаху" сказав 19 березня.
показати весь коментар
22.03.2026 00:52 Відповісти
Можливо, звичайно, помиляюся, але схоже на якусь агонію. Занадто вже театрально та без найменшого відчуття міри вони все роблять.
показати весь коментар
22.03.2026 01:28 Відповісти
Взагалі то замах на кандидата- це ТИПОВИЙ ТРЮК РОССІЙСЬКИХ СПЕЦСЛУЖБ. Просто нихто це досі не систематизував
Кидок в янека яйцем, облив кандидатів зеленкою, замах на Ющенко, замах на Фіцо, замах на Трампа- це все російські технології