7231 відвідувач онлайн

В Ірану ніколи не буде ядерної зброї. Вони з цим погодилися, - Трамп

Трамп прокоментував перемовини з Іраном: що відомо?

Президент США Дональд Трамп, коментуючи переговори з Іраном, заявив, що Тегеран сам ініціював контак, оскільки не хотів, щоб Штати атакували його енергетичну інфраструктуру. 

Про це пише Reuters, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Вони хочуть укласти угоду, і ми цілком готові до цього. У нас є дуже серйозний шанс укласти угоду", - сказав лідер США.

"Отже, завтра вранці, за їхнім часом, ми мали підірвати їхню найбільшу електростанцію, на будівництво якої витратили понад 10 мільярдів доларів. Вона дуже хороша… Чому їм цього хотіти? Тому вони й зателефонували - не я, а вони", - додав Трамп.

За словами Трампа, Ормузька протока дуже скоро буде відкрита, "якщо це спрацює".

"Ціни на нафту різко впадуть, щойно угоду буде укладено", - заявив президент США.

Також Трамп сказав, що Іран ніколи не матиме ядерної зброї.

"У них ніколи не буде ядерної зброї. Вони погодилися на це", - додав він.

Що передувало?

Топ коментарі
+27
А Іран про це знає?...
показати весь коментар
23.03.2026 17:08 Відповісти
+13
навпаки, трамп ще більше переконав іран, що безпека вимагає створення ЯЗ та МБР для доставки в будь-яке місце на планеті.
показати весь коментар
23.03.2026 17:08 Відповісти
+11
Більш за все то таргани в його рудій макітрі домовились.а Іран більш за все про це не в курсі
показати весь коментар
23.03.2026 17:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І все? Мир, дружба?
показати весь коментар
23.03.2026 17:07 Відповісти
Політична смерть Трампа.
показати весь коментар
23.03.2026 17:10 Відповісти
... Жвачка
показати весь коментар
23.03.2026 17:33 Відповісти
навпаки, трамп ще більше переконав іран, що безпека вимагає створення ЯЗ та МБР для доставки в будь-яке місце на планеті.
показати весь коментар
23.03.2026 17:08 Відповісти
Більш за все то таргани в його рудій макітрі домовились.а Іран більш за все про це не в курсі
показати весь коментар
23.03.2026 17:08 Відповісти
А Іран про це знає?...
показати весь коментар
23.03.2026 17:08 Відповісти
Звісно ні. Додік їм про це ще не казав.
показати весь коментар
23.03.2026 17:12 Відповісти
Знає, Яр Холодний, вони гарно вчило ядерну фізику, на відміну від )(уйдоТрампа і не тільки як виявляється.....
показати весь коментар
23.03.2026 17:48 Відповісти
А як не знає, то хто ж їм винен, що заяви Трампа не читають)).
показати весь коментар
23.03.2026 18:25 Відповісти
поки не дасте премію - затрахає усіх, хоча б і своїми астрологічними прогнозами
показати весь коментар
23.03.2026 17:09 Відповісти
От саме так , на наших очах , і вигадується "перемога" !
Цікаво - американський виборець це проковтне ?
показати весь коментар
23.03.2026 17:10 Відповісти
Лошарі хто тільки не назвиздів. Справа навіть не в тому, чи вірить, чи ні. Справа в піарі на черговій видуманій перемозі. А Іран завтра ж почне відбудовувати ядерну програму.
показати весь коментар
23.03.2026 17:10 Відповісти
В наступному році буде крах іранської економіки.
показати весь коментар
23.03.2026 17:11 Відповісти
"є прекрасна перспектива налагодити нечувані торгово-економічні стосунки з моїми новими партнерами" ))
показати весь коментар
23.03.2026 17:11 Відповісти
Муджтаба Хаменеі "№201" в черзі на поцілунок дупи Трампа? Трамп проголошує що "так". Звиздить як завжди...
показати весь коментар
23.03.2026 17:12 Відповісти
вын би тільки угоди і укладав. Навіть з тими хто не в курсі що він укладає угоди...
показати весь коментар
23.03.2026 17:15 Відповісти
вони тебе назвали боягузом
показати весь коментар
23.03.2026 17:15 Відповісти
Іранські ЗМІ, пов'язані з КВІР повідомили, що президент США «відступив через страх перед іранською відплатою».
показати весь коментар
23.03.2026 17:17 Відповісти
Той незручний випадок , коли заявам іранських ЗМІ довіри більше , а ні ж заявам Трампа ...
показати весь коментар
23.03.2026 17:21 Відповісти
в чому вони неправі?
показати весь коментар
24.03.2026 02:57 Відповісти
І ще - земляним черв`яком.
показати весь коментар
23.03.2026 17:19 Відповісти
американським земляним черв'яком! )
показати весь коментар
23.03.2026 17:27 Відповісти
Сам розпочав війну , і сам домовився з собою про закінчення
показати весь коментар
23.03.2026 17:16 Відповісти
Мабуть, йому підсунули для переговорів лижного інструктораю
показати весь коментар
23.03.2026 18:26 Відповісти
Це ще 20 років тому було зрозуміло.
Нетаньяху: "Иран получит ядерную бомбу через неделю, через месяц" - в 1996, 1996, 2001, 2006, 2015, 2018, 2024, 2025 годах. Уровень публичной, наглой 30-летней лжи вопиющий. США и Европа цинично эту ложь не только принимали но повторяли. И 40 лет призыва к войне и агрессии ВИДЕОhttps://mastodon.social/@kavkazcenter3/116256737982058592 Kavkaz Center: "Нетаньяху: "Иран получит ядерн…" - Mastodon
показати весь коментар
23.03.2026 17:19 Відповісти
Яке воно кончене. Само придумало, само себе похвалило. Даже якщо це так то сша програли війну. Бо іранський режим ніколи не дотримувався і не буде дотримуватися ніяких угод. Бо вже іран підписував такі угоди за які Обама даже давав іранському режиму багато грошей і що з того вийшло? А що по іранський народ який виходив на протести і якому Тромб обіцяв допомогу? Тромб всії кине під ніж режиму?
показати весь коментар
23.03.2026 17:21 Відповісти
показати весь коментар
23.03.2026 17:21 Відповісти
Мюллеру(по его же словам).
показати весь коментар
23.03.2026 17:32 Відповісти
Чому для управління автомобілем (засобом підвищеної небезпеки) потрібно проходити нарколога і психіатра, а державою управляти, навіть з ядерною кнопкою (не кажучи вже про нашу) - може неадекват? Щось неправильно в цій версії реальності. Цікаво як в інших версіях, ніхто не чув?
показати весь коментар
23.03.2026 17:21 Відповісти
точно буде.
показати весь коментар
23.03.2026 17:25 Відповісти
точно е
показати весь коментар
23.03.2026 17:26 Відповісти
після ультиматуму в 48 годин, 5 днів для хароших парнєй в полотєнцах.
і звісно два тижні, потім 100 днєй і можна їхати до друга сінь піня.
показати весь коментар
23.03.2026 17:27 Відповісти
Контак був могутнiй.
показати весь коментар
23.03.2026 17:29 Відповісти
Іран знову заявив що жодних переговорів з США не проводили
показати весь коментар
23.03.2026 17:33 Відповісти
Лишилось тільки щоб трамп признав, що у нього ніколи небуде нафти з цієї протоки і можна росходитись - ніч'я...
показати весь коментар
23.03.2026 17:40 Відповісти
Новина паралельної галактики.

Але, но ***** я довіряю.
це схоже на на розділене кохання, аби як , яким завгодно засобом, но привернути увагу до себе.
Кліника...
показати весь коментар
23.03.2026 17:44 Відповісти
По степени тупость Трампом и ***** примерно равны лепить такой бред реально может только либо круглый дурак, либо тип с поехавшей крышей...
показати весь коментар
23.03.2026 17:44 Відповісти
Тупість ... ?
Статки Дональда Трампа станом на початок 2026 року оцінюються приблизно у $6,4-7 млрд https://suspilne.media/1261252-statki-trampa-sagnuli-65-mlrd-dolariv-forbes/ Суспільне | Новини. У 2025 році Forbes назвав його найприбутковішим у житті, з піковими оцінками до $7,3 млрд,
А про статки ***** написати ?
То хто там тупий ?
показати весь коментар
23.03.2026 17:54 Відповісти
Можно здорово уметь шарить у лохов ушастых по карманам и при этом быть полнейшим кретином..
показати весь коментар
23.03.2026 17:57 Відповісти
NNN статки не додають розуму, у вас помилкове бачення.
показати весь коментар
23.03.2026 18:29 Відповісти
Да ладно ...?
Тобто - бідний , але розумний і багатий - але ідіот ?
показати весь коментар
23.03.2026 20:52 Відповісти
Уявляєте , так буває, й доволі часто.
Декілька прикладів (щоб не бути голословним)
1. Знайомий на маміній спині відкрив фірму з автоперевезень, менеджери все тягнуть а він тупий шо пздц.... але вже долоровий міліонер.
2. Викладач у школі з математики, фізики - розумні люди але часто не багаті навіть за кордоном.
Й якщо подивитись навколо то таких прикладів може бути дуУже багато .
показати весь коментар
23.03.2026 22:30 Відповісти
тако психически больная паскуда и педофил,он может довести США до полного колбаса
показати весь коментар
23.03.2026 17:46 Відповісти
Без ядерної бомби можна бути тільки жертвою. Або стати покірним, тобто рабом.
показати весь коментар
23.03.2026 17:56 Відповісти
А чи знає Трамп, що крім ЯЗ існує і інша зброя масового ураження (ЗМУ)?
Зокрема - хімічна та бактеріологічна. Дуже страшні.
Забороняти Ірану потрібно усі види ЗМУ, а не тільки ЯЗ.
Чому міністр Гегсетт , радники в Держдепі, і навіть партнер по гольфу Вітькоф із зятем Кушнєром не пояснили Трампу про ЗМУ?
показати весь коментар
23.03.2026 18:53 Відповісти
Щоб не привертати увагу. Бо в такому разі усі їхні виверти нічого не варті. Адже хімічну чи бактеріологічну зброю в рази легше створити, легше доставити (навіть аеростатами) і важче контролювати.
От уявіть собі, що майже у всіх вона є. ***** трясе ядерною дубинкою, але його ніхто не боїться - у відповідь погрожують жахнути біологію чи хімію на Москву. Як тепер трампу показувати мага, що друг Валодья вартий червоної доріжки? Або Ин?
показати весь коментар
23.03.2026 19:04 Відповісти
Хотілося б почути, що з цього приводу кажуть рушникоголові. Бо цей ідіот може тупо брехати як завжди.
показати весь коментар
23.03.2026 17:56 Відповісти
Все. Вже переміг. Розходимося.
показати весь коментар
23.03.2026 17:57 Відповісти
⚡️Розходимось: переговорів Трампа з Іраном не було - Іранські ЗМІ, пов'язані з КВІР повідомили, що президент США «відступив через страх перед іранською відплатою».
показати весь коментар
23.03.2026 18:02 Відповісти
В Ирана больше не будет такой шапки, купил последнюю за 2 пачки орешков и Аляску. (с) так называемый Д.Трамп
показати весь коментар
23.03.2026 18:06 Відповісти
містере президенте, цей іран зараз з нами в одній кімнаті?
показати весь коментар
23.03.2026 18:07 Відповісти
в шостій?
показати весь коментар
23.03.2026 18:19 Відповісти
Речник Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїл Багаї заперечив, що Іран проводив переговори зі США, заявивши, що позиція Тегерана щодо Ормузької протоки та умов припинення війни не змінилася.

Спікер парламенту Ірану Мохаммед Багер Галібаф підтвердив заяву міністерства, заявивши, що Іран не розмовляв зі США.
#tze_Iran

рудий знову бреше ...
показати весь коментар
23.03.2026 18:43 Відповісти
Що і треба було довести.

Заяви цього рудого бидла можна просто ігнорувати. Бо бреше як дише.
показати весь коментар
23.03.2026 19:26 Відповісти
нафіг вам зброя, на вас ніхто не нападе, зуб даю, Нетаньхін
показати весь коментар
23.03.2026 19:25 Відповісти
Рудий пес з тефлоновий очком пішов дорогою кацапського недофюрера?
показати весь коментар
23.03.2026 21:30 Відповісти
Блобулятор
показати весь коментар
23.03.2026 23:54 Відповісти
ну да, конєшно. А півтони гекасафториду U-238 куди подівались? Випарувались?
показати весь коментар
24.03.2026 02:43 Відповісти