11693 відвідувача онлайн

США знають про дії РФ та Китаю щодо Ірану, - Гегсет

У Пентагоні відреагували на допомогу РФ та Китаю Ірану

Міністр війни США Піт Гегсет прокоментував співпрацю Росії, Китаю та Ірану.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив під час брифінгу.

Подробиці

"Що стосується Росії та Китаю, ми точно знаємо, що вони роблять або чого не роблять. Нам не обов'язково публічно оприлюднювати все це. Але там, де це необхідно, ми вирішуємо це питання, ми пом'якшуємо це і/або ми протистоїмо цьому безпосередньо", - сказав очільник Пентагону, коментуючи співпрацю РФ, Китаю та Ірану.

За словами Гегсета, противники надають інформацію та розвіддані Ірану.

"Ми знаємо про це. ... Один із головних принципів, якому ви вчитеся в армії - це не створювати шаблонів, передбачуваних шаблонів", - пояснив він.

Тому, зазначив міністр війни, командири адаптуються та переміщують системи, щоб їх було складніше виявити.

Що передувало

  • Нагадаємо, що напередодні Володимир Зеленський заявив, що Росія здійснює супутникову зйомку військових й енергетичних об'єктів США та країн Близького Сходу в інтересах Ірану.
  • Також у МЗС Німеччини звинуватили Росію у допомозі Ірану визначати потенційні цілі для ударів.
Топ коментарі
+14
знають, але мовчать !

банда трампа схвалює дії рашки та киташки по вбивству американських військових ?

.
показати весь коментар
31.03.2026 16:50 Відповісти
+11
Свого часу Джиммі Кіммел, який мало не втратив своє шоу через Трампа, дуже влучно назвав його шкільним *********. Воно так і є, знущається над слабкими, сильним лиже сраку. Мірилом сили є ядерна зброя.
показати весь коментар
31.03.2026 16:53 Відповісти
+5
Навіщо Вам старі томагавки, коли зі слів Голобородька' у нас є новітні та потужні ''Фламінго''?
показати весь коментар
31.03.2026 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дай томагавки
показати весь коментар
31.03.2026 16:47 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2026 16:53 Відповісти
Прокинувся, прокапався, напомажений наманекюрений і вже все знає. Мабуть новинипо TV подивився.
показати весь коментар
31.03.2026 16:52 Відповісти
Ну знаєте і ШО?
Таке враження, що в ознаку вдячності за удари по американських базах та загибель військовослужбовців Додік знімає з рашки санкції. Божевільня чі "талант стійкого генія"??
показати весь коментар
31.03.2026 16:53 Відповісти
Ок, знають...
І..?
Дрони купувати будете? Сьогодні останній день по три, від завтра буде тиждень зі скидкою по пʼять...
показати весь коментар
31.03.2026 16:55 Відповісти
«This is Fine».
Собака сидить у кімнаті, що охоплена вогнем, п'є чай і каже: «This is fine».
показати весь коментар
31.03.2026 16:55 Відповісти
Янкі-куколдінг.
показати весь коментар
31.03.2026 16:55 Відповісти
Бггг... то відсмоктувати кацапській йух на американському новоязі звучить як "не створювати шаблони"? Ну ОК... шо тут поробиш...
показати весь коментар
31.03.2026 16:57 Відповісти
"Великий" сліпий - прозрів!Аллаху по Акбару!
показати весь коментар
31.03.2026 17:03 Відповісти
Ось і все. Не більше і не менше. А що ви ще хочете від алкаша,чий брокер напередодні війни з Іраном почав бабоси вкидати в акції американських збройових корпорацій?
показати весь коментар
31.03.2026 17:04 Відповісти
США знають, але чомусь підтримують росію, а не Україну.
показати весь коментар
31.03.2026 17:05 Відповісти
Та, ти шо! Давно?!
показати весь коментар
31.03.2026 17:08 Відповісти
А коли це куколд чогось не знав про дружину?
показати весь коментар
31.03.2026 17:12 Відповісти
А про те що любимий друг Тромба Бульбофюрер допомагає Сосії виробляти дрони які Сосія передає ірану, сша знають?
показати весь коментар
31.03.2026 17:22 Відповісти
Знають, але продовжують вилизувати пуйла. "Йожікі кололісь, плакалі, но продолжалі жрать кактус". Бо пуйло тримає за яйкі рудого йожіка
показати весь коментар
31.03.2026 17:23 Відповісти
Знають однако зробити нічого не можуть, бо їх посилають на..... До речі, а що агент може зробити проти свого куратора
показати весь коментар
31.03.2026 17:58 Відповісти
и сглатываем
показати весь коментар
31.03.2026 18:02 Відповісти
Прикол у тому, що це ще не ДНО!
Почекайте трохи, вони здатні на більше...
показати весь коментар
31.03.2026 18:04 Відповісти
тріпло. тьху.
показати весь коментар
31.03.2026 19:01 Відповісти
Знають, але що тут поробиш...путлер - це найкращій товарищ хазяїна Білого дурдому.
показати весь коментар
31.03.2026 19:32 Відповісти
"Make America пєчьонку Great Again"