13443 відвідувача онлайн

США відправляють третій авіаносець на Близький Схід, - The Wall Street Journal

авіаносець сша

США направляють додатковий авіаносець до Близького Сходу, що може призвести до одночасної присутності у регіоні трьох авіаносців.

Про це виданню The Wall Street Journal заявили американські посадовці, інформує Цензор.НЕТ.

"У регіоні може перебувати три авіаносці протягом найближчого часу", - йдеться в повідомленні.

Водночас видання зазначає, що військово-морські сили США відмовилися коментувати майбутні операції.

Авіаносець USS George H.W. Bush вирушив із військово-морської станції Норфолк у Вірджинії у вівторок, і на дорогу до регіону йому може знадобитися кілька тижнів.

Що передувало?

Топ коментарі
+1
Нє - ну - третій - це вже зовсім другий колінкор
показати весь коментар
01.04.2026 07:47 Відповісти
+1
Так вчора ж США заявили шо вАйну закінчили раз, два.
показати весь коментар
01.04.2026 08:01 Відповісти
+1
Мабуть Трумп завершив попередню війну і почне нову... Якби ж усе це обмежувалось однією локацією (головою Трампа)...
показати весь коментар
01.04.2026 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нє - ну - третій - це вже зовсім другий колінкор
показати весь коментар
01.04.2026 07:47 Відповісти
перший, і ота трампофобія, і ЗеСмаркляфобіа, то зайве.
показати весь коментар
01.04.2026 07:55 Відповісти
Мабуть все- таки Трамп буде добивати Іран.
показати весь коментар
01.04.2026 08:00 Відповісти
Так вчора ж США заявили шо вАйну закінчили раз, два.
показати весь коментар
01.04.2026 08:01 Відповісти
В ще треба перенести Білий дім на берег Армузької протоки,щоб іранці бачили усю велич ...або,хоча б, хмарочос трампа!
показати весь коментар
01.04.2026 08:03 Відповісти
та хмарочос трампа вже давно дивиться на маріанську западину...
показати весь коментар
01.04.2026 08:11 Відповісти
Мабуть Трумп завершив попередню війну і почне нову... Якби ж усе це обмежувалось однією локацією (головою Трампа)...
показати весь коментар
01.04.2026 08:11 Відповісти
На черзі - Куба. Там все простіше і папєданоснєє.
показати весь коментар
01.04.2026 09:07 Відповісти
Чорити рази банкрут, чи банкропсі протекшн, скікі там жінок та дітей, скікі крімінал справ. Оцє життя, оцє енерґія.
показати весь коментар
01.04.2026 08:15 Відповісти
Мінуточку, як же 3 якщо один з них вже на ремонті? Авіацію залишив на суходолі, але сам пішов ремонтуватися. Щось не сходиться.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2026/03/28/7234252/index.amp
показати весь коментар
01.04.2026 09:04 Відповісти
понти. Хоч 10 авіаносців, то все до сраки, потрібні бутс он зе граунд, але жоден американський солдат ногою в Іран не ступить, ссикотно, ще в генах память Вєтнаму