9648 відвідувачів онлайн

Трамп телефоном підтримав Орбана на мітингу у Будапешті

Телефонний дзвінок Джей ді Венса Трампу на мітингу в Угорщині

Президент США Дональд Трамп під час телефонного дзвінка публічно підтримав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана на передвиборчому мітингу в Будапешті.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленнях західних медіа.

Дзвінок відбувся за участю віцепрезидента США Джей Ді Венса, який нині перебуває в Угорщині з метою агітації на користь Орбана. Під час виступу угорського прем’єра Венс набрав Трампа прямо зі сцени.

Телефонний дзвінок під час мітингу

Перша спроба додзвонитися завершилася невдало — автовідповідач повідомив, що голосова пошта не налаштована. Це створило коротку паузу, однак Венс одразу повторив виклик.

Згодом Трамп відповів, хоча, за повідомленнями, не був готовий до розмови. Через шум натовпу він коротко звернувся до присутніх.

"Я великий шанувальник Віктора, я повністю його підтримую, Сполучені Штати повністю його підтримують", – заявив Трамп.

Візит Венса в Угорщину

Топ коментарі
+37
Це ж не втручання в вибори в Угорщині ?
показати весь коментар
07.04.2026 22:05 Відповісти
+25
п.... орбану
показати весь коментар
07.04.2026 22:01 Відповісти
+22
Нє, ну коли українська делегація в США приїхала на завод, який керується демократами, то це було втручання в вибори в США,

а коли віцепрезидент США приймає участь в мітингу одного з кандидатів в Угорщині і передає підтримку від президента США, то це вааще не втручання в вибори
показати весь коментар
07.04.2026 22:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
п.... орбану
показати весь коментар
07.04.2026 22:01 Відповісти
хочу побажати п.....ца й орбану з трумпом.
показати весь коментар
07.04.2026 22:05 Відповісти
старі мудаки пов'язані з епштеймом
показати весь коментар
07.04.2026 22:25 Відповісти
Та ні, тут щось більше. Чи Путєн їх всіх купив, чи щось інше але гроші на першому місці.
показати весь коментар
07.04.2026 23:20 Відповісти
"и в гроб сходя благословил..."

.
показати весь коментар
07.04.2026 22:38 Відповісти
Ага.
показати весь коментар
07.04.2026 23:09 Відповісти
Ну тепер точно - п*зда ОРБАНгутангу...
показати весь коментар
07.04.2026 22:01 Відповісти
тобто піdisрав на скільки зміг , молодець.
показати весь коментар
07.04.2026 22:02 Відповісти
дешевенько так...
показати весь коментар
07.04.2026 22:02 Відповісти
Це ж не втручання в вибори в Угорщині ?
показати весь коментар
07.04.2026 22:05 Відповісти
Нє, ну коли українська делегація в США приїхала на завод, який керується демократами, то це було втручання в вибори в США,

а коли віцепрезидент США приймає участь в мітингу одного з кандидатів в Угорщині і передає підтримку від президента США, то це вааще не втручання в вибори
показати весь коментар
07.04.2026 22:21 Відповісти
це звичайний переділ світу . в якому Україна без ядерної зброї завершить своє ісгнування
показати весь коментар
07.04.2026 22:35 Відповісти
і біз Луча Смерті, бо ядерна зброя - то позавчорашні технології
показати весь коментар
07.04.2026 22:49 Відповісти
Не завершить, а розгромить рашу. Ви не розумієте що у вашому гімні є дуже потужна програма "згинуть наші вороженьки як роса на сонці". Кожний раз як ви гімн співаєте ви підсилюєте програму. То не казочки, то підтверджено дослідами квантової фізики. Співайте гімн почастіше і нікому не дозвольте його змінити, у вас дуже потужний гімн.
показати весь коментар
07.04.2026 23:01 Відповісти
де можна почитати про досліди квантових фізиків про співання гімну ?
показати весь коментар
07.04.2026 23:18 Відповісти
Не пам'ятаю де я читав чи по телевізорі бачив. Там не про гімн йшлось, але по аналогії стосується вашого гімна. Йшлось про результати експериментів які залежали від сподівань експериментаторів, від їхніх слів і думок. Пошукай, може знайдеш.
показати весь коментар
07.04.2026 23:42 Відповісти
То ти шось чув про ефект спостерігача, описаний на прикладі кота Шрьодінгера )))

Це коли фотони пропускають через дві дірочки і інколи вони себе поводять, як часточки, а іноді як поле.

Але ніякого відношення ефект спостерігача до макросвіту ніякий фізик ще не встановив. Це стосується лише матерії на рівні планковських розмірів
показати весь коментар
07.04.2026 23:49 Відповісти
Чув, про теж було. пояснювали навіть про ефект молитви. Піід час молитви мозок переходить в режим альфа, як в дуже маленьких дітей під час сну. А також пояснювали що коли ти чогось боїшся то обов'язково подія відбудеться і що думки матеріальні і особливо коли щось виразити словами і постійно повторювати одну і ту ж фразу то подія збудеться. Багато про що там було, всього не пам'ятаю. І що то всьо можна пояснити квантовою фізикою.
показати весь коментар
07.04.2026 23:56 Відповісти
І ще треба гарчати вранці. Гарчати як тигр!
показати весь коментар
07.04.2026 23:19 Відповісти
Або лев. Я не пам'ятаю. Потрібно уточнити.
показати весь коментар
07.04.2026 23:21 Відповісти
Я думав що ти розумніший. (
показати весь коментар
07.04.2026 23:43 Відповісти
показати весь коментар
07.04.2026 23:14 Відповісти
Трампістам не місце в європі. Вони ніколи не отримають її
показати весь коментар
07.04.2026 22:06 Відповісти
А коли у рашці вибори? Я так розумію він і #₴йла підтримає.
показати весь коментар
07.04.2026 22:06 Відповісти
Та ясне діло, що підтримає. Спробуй но проти шефа виступити..
показати весь коментар
07.04.2026 22:32 Відповісти
Та йому це в приципі і не потрібно, хіба що самолюбство потішити.
показати весь коментар
07.04.2026 22:57 Відповісти
а они уверены, что этот пи ар на корысть Орбана?
показати весь коментар
07.04.2026 22:07 Відповісти
тщательнее за клавиатурой надо следить - буква Д западает
показати весь коментар
07.04.2026 22:22 Відповісти
Такое ука зание пришло краснову...
показати весь коментар
07.04.2026 23:41 Відповісти
руда дурилка геть мозгами поїхала. Так само хоче як і ***** щоб жаба мутила воду і Євросоюзі. Щоб на то сказав би покійний Рейган.
показати весь коментар
07.04.2026 22:09 Відповісти
Мені важко зрозуміти, який тут інтерес у Штатів... На куя вони тягнуть цю кремлівську онучу? Щоби шо?
показати весь коментар
07.04.2026 22:09 Відповісти
Щоб розвалити євросоюз. Трамп ненавидить Європу.
І в нього на це є причини.
показати весь коментар
07.04.2026 22:15 Відповісти
На мій погляд, це занадто прямолінійно...
показати весь коментар
07.04.2026 22:20 Відповісти
ну так там вся адміністрація прямолінійно *******.
показати весь коментар
07.04.2026 23:02 Відповісти
Та ну, хіба що позлити, чи рубонути бабла
показати весь коментар
07.04.2026 22:21 Відповісти
а ще, щоб насрати Україні, Тромб ірраціонально її ненавидить, без причин
показати весь коментар
07.04.2026 22:23 Відповісти
а чим підтримав: айфончиком чи xуавейчиком?
показати весь коментар
07.04.2026 22:17 Відповісти
ЕтоДругоЄ!!!
" Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан звинуватив Україну у втручанні у вибори 2026 року".
показати весь коментар
07.04.2026 22:17 Відповісти
Мені одному здається і відчувається, що Тромпон і Горбан жили та розважалися на острові Опшейна в одному номері?
показати весь коментар
07.04.2026 22:19 Відповісти
Ага, а пуйло їх на одну камеру і знімало в позі 69...
показати весь коментар
07.04.2026 22:36 Відповісти
Дивлячись на абсолютно всі провалені потуги Трампа, українцям на рахунок Орбана можна не хвилюватись.
показати весь коментар
07.04.2026 22:20 Відповісти
..."- %E2%80%93%20%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D0%B2%20%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BF заявив Трамп"
показати весь коментар
07.04.2026 22:20 Відповісти
Дуркують на всю голову
показати весь коментар
07.04.2026 22:23 Відповісти
трамп хоче зробити всю Європу республіканською, щоб позбавитись лівацьких гасел, які тільки маскують вирішення реальних економічних проблем тим, що виділяють гроші бюджетів на придумані проблеми

звичайно, що трамп помиляється стосовно орбана - он пишуть сійярто в перервах засідань міністрів ЄС вибігав в холл доложити лаврову - і орбан така ж повія
показати весь коментар
07.04.2026 22:28 Відповісти
нічого він не помиляється. трамп свідомо допомагає розпалювати військовий конфлікт в Європі і сподівається на цьому заробити.
показати весь коментар
07.04.2026 22:31 Відповісти
я так розумію на думку праваків вирішення всіх економічних проблем це бомбардування Ірана? Не нагадаємо скільки там Трамп планує витратити на армію, здається 1.5 трильйона долларів. А витрати на медицину скоротять до 100 млрд долл. Шикарний план...відправити всих на війну.
показати весь коментар
07.04.2026 22:41 Відповісти
Смішно? Вже забули комедію, як Макрон дзвонив до пейсатого? Привіт Мануель! Так, я можу говорити... 😂😂😂
показати весь коментар
07.04.2026 22:30 Відповісти
Ізраїльське телебачення розпочало відлік часу до крайнього терміну Трампа щодо Ірану, за київським часом це буде 03:00
показати весь коментар
07.04.2026 22:35 Відповісти
Передайте ізраїльському телебаченню хай лягають спати. Кіна не буде)))
показати весь коментар
07.04.2026 22:39 Відповісти
Я не маю виходу на їх радіо)Я в Цаплієнка скопіював в телеграмі.
показати весь коментар
07.04.2026 22:49 Відповісти
Армянское радио начало этот отсчёт ещё пару месяцев назад.
показати весь коментар
07.04.2026 22:44 Відповісти
Не ну хз. Если там тоже нарид мудрый такой же как у нас или в США, то я и очередному сроку орабана не удивлюсь. Сейчас глупо чему-то удивляться.
показати весь коментар
07.04.2026 22:42 Відповісти
Хіба це не протизаконно?
показати весь коментар
07.04.2026 22:44 Відповісти
У Трампа зараз репутація всрата по світу, ціни на бензин взлетіли повсюди, навряд чи орбан отримає більший рейтинг, скоріше антирейтинг.

Трамп хоче розвалу ЄС, так як набагато легше задушити тарифами окрему країну. Така жаба як Орбан має цінність.
показати весь коментар
07.04.2026 22:44 Відповісти
Вмешательство в выборы чужой страны ..... Да агент получил такую установку от хозяина. Все будет Украина! Слава Украине!
показати весь коментар
07.04.2026 22:50 Відповісти
Неофашисти кучкуються...
показати весь коментар
07.04.2026 22:51 Відповісти
може вже час ЕС відбудовувати нові відношення з Китаем і будувати нове НАТО без Америки?
показати весь коментар
07.04.2026 22:58 Відповісти
Це не втручання в вибори, ні? І хтось ще сумнівається в тому що Тромб з Орбаном працюють на Х'уйла і Китай і ціль у всієї шобли розвалити ЄС і переділити світ
показати весь коментар
07.04.2026 22:59 Відповісти
Надіюсь Орбан пролетить на виборах а за ним і рижа паскуда просере вибори в сша. Бо інакше ці жаби зроблять кінець світу. Доречі Орбан так відкрито і не підтримав Тромба в війні проти ірану. Але як бачимо Тромбу це не заважає називати Орбана найкращим другом. Тому перестаньте стелитися перед Тромбом бо воно все одно цього не оцінить. Воно буде любити тільки Х'уйла і його друзів даже якщо вони Тромбу будуть срати на голову
показати весь коментар
07.04.2026 23:05 Відповісти
И что,мадярчики на такое клюнут?
показати весь коментар
07.04.2026 23:06 Відповісти
это уже вмешательство в выборы или еще нет?
показати весь коментар
07.04.2026 23:23 Відповісти
как говорил товарищ саахов: "тот, кто нам мешает, тот нам и поможет!" Когда-то пуйло так помогало яныку, результат - янык в ростовек. надеемся, что в ростове еще остались места!
показати весь коментар
07.04.2026 23:29 Відповісти
GANDON. Тьфу!