12889 відвідувачів онлайн

Путін не зупиниться на Донбасі: спробує захопити Дніпро та Харків, - Зеленський

Зеленський оцінив подальші плани Росії у війні

Російський диктатор Володимир Путін не зупиниться на Донбасі. Армія РФ може спробувати захопити великі міста України, зокрема Дніпро та Харків.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian, про це у подкасті Алістера Кемпбелла The Rest is Politics  заявив президент України Володимир Зеленський.

Він наголосив, що російський диктатор не зупиниться навіть у разі встановлення повного контролю над Донбасом і може продовжити наступ на інші великі міста. За його словами, наступними цілями Росії можуть стати Дніпро та Харків.

Зеленський також наголосив, що частина американського політикуму недооцінює значення Донбасу для України. Він зазначив, що у США вважають, ніби ця територія не є критично важливою, і водночас припускають можливість домовленостей із Кремлем.

"Ми маємо визнати, що американці частково вважають, що Донбас для нас нічого не означає. Вони не хочуть визнавати, що Путін їх обдурить і що він може продовжувати окупацію навіть після таких кроків. Американці впевнені, що можуть довіряти Путіну", - додав Зеленський.

Водночас український президент застеріг, що такі підходи є хибними, адже, на його думку, Путін може скористатися ситуацією та продовжити агресію навіть після можливих поступок.

Що передувало?

  • Президент України Володимир Зеленський повідомив Reuters, що США пов'язали свою пропозицію щодо гарантій безпеки з умовою, що Київ віддасть весь Донбас Росії.
  • Водночас державний секретар США Марко Рубіо назвав брехнею твердження президента України Володимира Зеленського про те, що Вашингтон готовий надати гарантії безпеки в обмін на вихід ЗСУ з Донбасу.
  • Напередодні у Росії також заявили, що Україна треба "вже сьогодні" вивести війська з підконтрольних їй частин Донецької та Луганської областей.
Топ коментарі
+20
ЦЕ БУЛО ЯСНО ВСІМ АДЕКВАТНИМ І В 2019.....але один придурок який тільки і міг на сцені скакати сказав що

- то просто влада не хоче завершувати
- він легко домовиться
- він відведе війська і ВСЕ БУДЕ ЧУДОВО
- якщо розмінувати то ВЗАГАЛІ БУДЕ ЗАШИБІСЬ - 2 млн в окупації - 500 000 мертві
показати весь коментар
09.04.2026 12:23 Відповісти
+11
ну с* ко зеленська ,ми всі це розуміємо ,шо ху* ло хоче ,ще тоді як він сказав: хто завгодно, тільки не Порошенко ,тому тебе фсб і зробили президентом... Гадюка 🤡 залиш посаду ,ти ворог,здаєш Україну ,не можеш захистити а ні людей а ні Державу , йди у відставку ,нелюдь корумпований !!!...
показати весь коментар
09.04.2026 12:29 Відповісти
+8
Тези для внутрішнього (телемарафонного) споживача: росія розвалюється, економіка падає, солдат не вистачає, промисловості хана, путін вмер, перемога буде.

Новини для зовнішнього (європейського і американського) споживача: путін готовий воювати 35 років, буде атакувати Харків, Одесу, Дніпро і Естонію, ракет вистачить на 10 років, армію готують до захоплення Європи.
показати весь коментар
09.04.2026 12:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ні - не зупиниться - Паліса ж вчора казав - Запоріжжя Херсон Миколаїв
показати весь коментар
09.04.2026 12:23 Відповісти
і вінниця!
показати весь коментар
09.04.2026 13:05 Відповісти
показати весь коментар
09.04.2026 12:29 Відповісти
А оман кому виконувати?
показати весь коментар
09.04.2026 12:54 Відповісти
І що показово, так здає, що вже п'ятий рік путлер узяти не може
показати весь коментар
09.04.2026 13:43 Відповісти
Не завдяки бубочці, а всупереч. Слава нашим воїнам!!!
показати весь коментар
09.04.2026 14:12 Відповісти
методичкi ***** нарешті знайшов?))чим ти відрізняєшься від зегнусавчика?
показати весь коментар
09.04.2026 12:37 Відповісти
Какое такое "большинство скажет"? Не надо собственные хотелки выставлять истиной.
показати весь коментар
09.04.2026 12:42 Відповісти
Ваша «більшість» мала б згенерувати ще додаткових мільйон вмотивованих добровольців, але мабуть якість вашої більшості досить сумнівна.
показати весь коментар
09.04.2026 14:03 Відповісти
Ну, таке собі. Перднув ..і кола по калюжі.🥴
показати весь коментар
09.04.2026 14:07 Відповісти
Ты сам почему не на фронте? Почему добровольцем не идёшь?
показати весь коментар
09.04.2026 14:38 Відповісти
Мамка не пускає.
показати весь коментар
09.04.2026 15:25 Відповісти
Нічого вони вже там не захоплять, кацапи обісрались по повній програмі, тепер настав час ЗСУ і звільнення решти території України!
показати весь коментар
09.04.2026 12:37 Відповісти
-Как погодка то в Маскве? (с)
показати весь коментар
09.04.2026 12:59 Відповісти
А в мацкве у ніго ціла компанія у власництві (свати і ко) ти що хочеш, Бубачку лишити самого догороцінного?! Ось може скоро поїде туди , провідає.
показати весь коментар
09.04.2026 13:18 Відповісти
..як писав бувший секретар СНБО Данілов... о сьомій годині ранку я зайшов у кабінет Володимира Олександровича.... Він стояв у вікна у білій сорочці .. і дивився на світліюче ранкове небо..... Так от і питання до цього маленького моменту того ранку... А чого..ти Гнидо натягнула на себе білу сорочку? І все ж дуже просто... НЕ ВТІК..БО ЧЕКАВ!
показати весь коментар
09.04.2026 13:05 Відповісти
Здійснення закликів Трампута та корисних ідіотів до зупинки війні (капітуляції) шляхом здачі без бою "декількох кілометрів (1% території)" укріпрайону Славянсько-Краматорської- Дружківської агломерації українського Донбасу матимуть катастрофічні наслідки і приведе до втрат Запоріжжя, Дніпра, Харкова та інших населених пунктів. Фаховий аналіз:
https://www.youtube.com/watch?v=coSQLwBkLF4
показати весь коментар
09.04.2026 13:07 Відповісти
"Чорно-зелена Баба Ванго-Вова - дайте грошей і памагіте"...
Судячи з темпів мобілізації в Росії максимум що вони можуть у 2026 році це підійти на відстань артобстрілу до Харькову і Запоріжжя. Почнуть зтирати місто.
Найстрашніше для нас - наша влада, яка нездатна вибудувати обороноздатній міцний тил, а не людоловів до мясника Сирського.
показати весь коментар
09.04.2026 13:22 Відповісти
Невже пуйло не зупиниться на Донбасі? Що асфальтні дороги і шашлики не допомагають?
показати весь коментар
09.04.2026 13:39 Відповісти
Типова передвиборча технологія. Налякати, а воно не станеться. І от вам герой-супермен, який цього не допустив.
показати весь коментар
09.04.2026 14:39 Відповісти
Это чтобы быстрее деньги давали? Не проканает. Им это все пох. Ты мобилизацию давай усиливай, брони снимай с госслужащих, музыкантов и прочих квнщиков. Под это дадут. А то у тебя цирковые клоуны с бронью ездят по гастролям, а электриков тцк гребёт в окопы и потом целые города без света и тепла сидят.
показати весь коментар
09.04.2026 15:05 Відповісти
москальське криваве окупаційне просто намагається допомогти Зеленському виконати його передвиборчі обіцянки - ''даґаварітса па-срєдінє'' - за що проголосував ''мудрий'' Український народ 73%.
Сумно... дуже сумно... - але більшість Українців самі проголосували за те - щоб допомогти москальським окупантам вбивати Українських дітей...
показати весь коментар
09.04.2026 15:06 Відповісти
У них так було домовлено, але нездара він в усьому нездара.
показати весь коментар
09.04.2026 15:28 Відповісти