10641 відвідувач онлайн

Спецпосланець РФ обговорив з командою Трампа врегулювання війни в Україні, - ЗМІ

Дмитрієв веде переговори з США

Спеціальний представник Путіна Кирило Дмитрієв перебуває з візитом у США, де проводить переговори з представниками адміністрації Дональда Трампа.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише Reuters із посиланням на джерела.

Основними темами зустрічей є можливе врегулювання війни в Україні, а також перспективи економічної співпраці між країнами. Візит відбувається на тлі наближення 11 квітня — дати завершення дії послаблень американських санкцій на російську нафту.

Раніше Міністерство фінансів США під керівництвом Скотта Бессента надало 30-денний дозвіл на операції з російською нафтою та нафтопродуктами, які залишалися на танкерах у морі. Такий крок пояснили необхідністю стабілізації світових енергоринків на тлі конфлікту з Іраном.

Переговори та питання санкцій

Поточні контакти є продовженням діалогу, який активізувався після телефонної розмови Дональда Трампа з Путіним 9 березня. Тоді сторони обговорювали ситуацію навколо Ірану та України.

У консультаціях у США беруть участь представники оточення Трампа, зокрема спецпосланець Стів Віткофф та Джаред Кушнер. Серед можливих тем — продовження нафтових пільг для уникнення коливань цін на енергоносії.

Позиція України

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що тристоронні переговори за участю США та Росії наразі відкладено через зміну пріоритетів американської дипломатії.

За його словами, нині основна увага Сполучених Штатів зосереджена на ситуації на Близькому Сході. Водночас українська сторона очікує, що переговорний процес згодом буде відновлено.

Топ коментарі
+8
представники адміністрації - це вітьок і зятьок?
показати весь коментар
10.04.2026 01:39 Відповісти
+6
Нечисть поїхала клянчити,подальше зняття санкцій,які по закону сша закінчуються завтра,а далі щоб продлевать потрібно згода конгресу,а її немає.Тому путінський чорт знову поїхав вішати лапшу...
показати весь коментар
10.04.2026 01:17 Відповісти
+5
🤣 тривогі сьогодні через це?)))

В Києві чергова. Голуби, бл, миру.
показати весь коментар
10.04.2026 00:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🤣 тривогі сьогодні через це?)))

В Києві чергова. Голуби, бл, миру.
показати весь коментар
10.04.2026 00:58 Відповісти
готовий купляти золотi червонцi миколи за вигiдною цiною. Украiна. Сьогодення.)
показати весь коментар
10.04.2026 01:05 Відповісти
Нечисть поїхала клянчити,подальше зняття санкцій,які по закону сша закінчуються завтра,а далі щоб продлевать потрібно згода конгресу,а її немає.Тому путінський чорт знову поїхав вішати лапшу...
показати весь коментар
10.04.2026 01:17 Відповісти
представники адміністрації - це вітьок і зятьок?
показати весь коментар
10.04.2026 01:39 Відповісти
Мудак поїхав до мудаків !!
показати весь коментар
10.04.2026 02:10 Відповісти
У часи другої світової це називалось сепаратними перемовами. У киноказці "17 миттєвостей весни" про це показано. Що не дивує - амеріканці і фашисти знову поруч
показати весь коментар
10.04.2026 02:31 Відповісти
Решать этот вопрос должны Зеленский и Евросоюз а не кремлёвская банда бандитов...
показати весь коментар
10.04.2026 02:32 Відповісти
Реєстрація: 10 квітня 2026 року.

Москалику, будь обережніший, бо тут буде тобі зле.
показати весь коментар
10.04.2026 03:56 Відповісти
Рашист поїхав до хабадників і ковбоїв без голови. Ну ці спільну мову знайдуть. і око один одному не виклюють. Розпоряджатися чужими землями і долями вони вміють. Цікаво, папенька його і зараз в Києві якусь наукову пенсію отримує, чи може поїхав до синка?
показати весь коментар
10.04.2026 04:13 Відповісти
зеля кращий друг трампа, це так зеля сказав. повторіть ваші вислови про хабадників - кращих друзів зелі
показати весь коментар
10.04.2026 08:00 Відповісти
Спілкування адміністрації Трампа з представниками ********** слід сприймати як збочення. "Прагнення людини отримувати сексуальне задоволення від випорожнень (своїх або чужих), зокрема бажання вимазатися ними, називається копрофілією.
Це один із видів фетишистського панізму (парафілії). Якщо мова йде про потяг саме до процесу поїдання екскрементів, використовують термін копрофагія. У ширшому, не обов'язково сексуальному контексті, таку поведінку можуть називати скатологією."
показати весь коментар
10.04.2026 05:32 Відповісти
Він знімає санкції, цей випускник Стенфорда та Гарварда. У нас в елітці політичний такого рівня освіченності нема. Все мажори, кроти та дебіли.
показати весь коментар
10.04.2026 06:21 Відповісти
********* формулировка "война в Украине", а может это всё-таки российская агрессия?
показати весь коментар
10.04.2026 06:53 Відповісти
Говорит что оперативный псевдоним molest скоро освободиться?
показати весь коментар
10.04.2026 07:43 Відповісти
Людоїд з работорговцем обговорили як врегулювати жертву щоб не пручалась
показати весь коментар
10.04.2026 07:52 Відповісти
Приїхав просити, що надавили на Україну, щоб Україна не нищила російські нафтотермінали. Бо як же Віткофф со товарищі будуть продавати Європі російську нафту.
показати весь коментар
10.04.2026 08:32 Відповісти
і тут пишуть "війна в Україні"... Нема такого поняття "війни в Україні", є лише напад касапів на Україну!
показати весь коментар
10.04.2026 14:07 Відповісти
повез трампаксу сладкую плюшку..как там пел вилли токарев?-Пососать полезно сладость перед сном...ох и уроды ж...да пожените их уже в конце концов!
показати весь коментар
10.04.2026 18:30 Відповісти