13317 відвідувачів онлайн

НАТО вже не буде таким, як раніше. На плечі Європи ляже більший тягар, - глава МЗС Литви Будріс

У Литві сказали, що НАТО не буде таким, як раніше

Глава МЗС Литви Кястутіс Будріс заявив, що НАТО наразі переживає трансформацію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi.

Подробиці

"Не буде НАТО таким, яким воно було вчора чи позавчора. Воно трансформується. На наші плечі, на плечі Європи, ляже більший тягар, і ми повинні впоратися з ним, і ми повинні впоратися з ним за рахунок збільшення видатків на оборону", - сказав він.

Водночас він закликав "усвідомлювати абсолютну необхідність участі США у безпеці та обороні" Європи.

"Альтернатив немає", – підкреслив Будріс, згадуючи голоси скептиків у Європі, які не погоджуються з політикою США і вважають, що Європа має бути більш автономною.

За словами міністра, тут він бачить закономірність: "Чим нижчі витрати на оборону, тим голосніші голоси проти США".

"Росія є довгостроковою прямою військовою загрозою для нас протягом багатьох поколінь, ми повинні активізуватися", - додав литовський міністр.

Що передувало?

Топ коментарі
+3
Тягар ліг на Україну, своїми тілами захищає латентних лякливих гейропейців щоб вони жили спокійно і сито, але, але українців стає все менше і ці куколди будуть змушені навчатися самим, як вони того не хотіли
показати весь коментар
10.04.2026 16:02 Відповісти
+2
Вкрай потрібне т.зв. "європейське НАТО", чи "Євросоюзівське НАТО", в запропонованій назві суть, а термін можна придумати доцільніший.
показати весь коментар
10.04.2026 15:53 Відповісти
+2
Це європейці навʼязали нам паяца з його друзями-крадіями та відвертими агентами рашки?
показати весь коментар
10.04.2026 16:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З європейськими друзями разом до кінця!
показати весь коментар
10.04.2026 15:53 Відповісти
Вкрай потрібне т.зв. "європейське НАТО", чи "Євросоюзівське НАТО", в запропонованій назві суть, а термін можна придумати доцільніший.
показати весь коментар
10.04.2026 15:53 Відповісти
"Тягар" ліг на Україну, а НАТО, ледь підстпвило плече...
можливо, колись, довететься взяти і сам "тягар".
показати весь коментар
10.04.2026 15:59 Відповісти
Якби здійснився план путіна "Україна за трі дня" то вже кілька років як би не було суверенних прибалтійських країн,ніякого Сувальського коридору і в школах Польщі,Угорщини,Словаччини та Румуніі знову б "ізучалі вєликій рускій язик".І якщо хтось думає що то такі жарти то він глибоко помиляється.Україна в черговий раз заслонила Європу від східної навали...
показати весь коментар
10.04.2026 16:01 Відповісти
Тягар ліг на Україну, своїми тілами захищає латентних лякливих гейропейців щоб вони жили спокійно і сито, але, але українців стає все менше і ці куколди будуть змушені навчатися самим, як вони того не хотіли
показати весь коментар
10.04.2026 16:02 Відповісти
Це європейці навʼязали нам паяца з його друзями-крадіями та відвертими агентами рашки?
показати весь коментар
10.04.2026 16:13 Відповісти
"НАТО вже не буде" ... і достатньо, можна не конкретизувати. Якщо США включають "ізоляціонізм" на повну, то доведеться створювати щось інше 🤔
показати весь коментар
10.04.2026 16:05 Відповісти
Якщо те нове буде таке ж сцикливе, як старе, то нахіба вони обидва такі треба?
показати весь коментар
10.04.2026 16:21 Відповісти
Ну яке воно, оте нове, буде це вже інше питання, а от старому здається капець прийшов 🤔
показати весь коментар
10.04.2026 16:32 Відповісти
З іншої сторони - це добре. Пора починати Європі думати про свій захист, і реально бути готовими до нападу підораши. А не сидіти на розслабоні за спиною сша
показати весь коментар
10.04.2026 17:03 Відповісти
Бідні прибалти в них до цих пір "синдром 1940 року " коли їх без єдиного пострілу окупували совіти.
показати весь коментар
10.04.2026 17:32 Відповісти
тягар:????если этот ******* трампакс получит в дупло,а он получит ,рано или поздно,там мн ожество вариантов..от раши параши до узкоглазых ***********...то это еще не факт