13416 відвідувачів онлайн

Фіцо привітав Мадяра з перемогою та згадав про нафтопровід "Дружба"

Фіцо привітав Мадяра з перемогою: згадав про нафтопровід Дружба

Прем'єр Словаччини Роберт Фіцо привітав лідера партії "Тиса" Петера Мадяра з перемогою на виборах.

Про це він повідомив у соцмережі X, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"З повною повагою визнаю рішення громадян Угорщини на вчорашніх парламентських виборах та готовий до інтенсивної співпраці з новим прем'єр-міністром Угорщини, якого я вітаю з результатами виборів", - йдеться в повідомленні.

Фіцо зазначив, що Словаччина прагне "дружніх та взаємовигідних" відносин із Угорщиною та підтримує відновлення формату Вишеградської групи.

Також словацький прем'єр відзначив "спільний підхід з Угорщиною у захисті наших енергетичних інтересів".

"Я вважаю, що Словаччина, Угорщина та Центральна Європа загалом мають велику зацікавленість у відновленні роботи нафтопроводу "Дружба", - підсумував Фіцо.

Вибори в Угорщині

Топ коментарі
+12
фіцо ,на вихід теж скоро ...вже нервується ...
показати весь коментар
13.04.2026 11:57 Відповісти
+10
підар недостреляний.
показати весь коментар
13.04.2026 11:57 Відповісти
+8
А чому дружбана Орбана не привітати з прольотом, як фанера над Будапештом?
показати весь коментар
13.04.2026 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чому дружбана Орбана не привітати з прольотом, як фанера над Будапештом?
показати весь коментар
13.04.2026 11:54 Відповісти
Тому що "раждьонний ползать"...
показати весь коментар
13.04.2026 11:58 Відповісти
Крізь зуби привітав і про Дружбу нагадав
показати весь коментар
13.04.2026 11:56 Відповісти
підар недостреляний.
показати весь коментар
13.04.2026 11:57 Відповісти
фіцо ,на вихід теж скоро ...вже нервується ...
показати весь коментар
13.04.2026 11:57 Відповісти
Мадяр проект Путена&Орбана. Голосувальники радісно обрали цього "нового" троянського коня.
показати весь коментар
13.04.2026 11:57 Відповісти
вважаєш що краще , щоб ще раз радісно обрали Орбана ?
показати весь коментар
13.04.2026 12:07 Відповісти
Звідкіля такі цікаві дані?
показати весь коментар
13.04.2026 12:25 Відповісти
там з вибором як і у нас - з гімна потрібно вибрати каку
показати весь коментар
13.04.2026 12:52 Відповісти
"Перед паном Федором
Ходить жид ходором...
І звдком, і передком -
Перед паном Федірком..."
(Т. Шевченко, "Гайдамаки"...
Це - лише "літературна" характеристика Фіцо, в даному випадку...
показати весь коментар
13.04.2026 11:58 Відповісти
Думаю, "дружбу" таки запустять, і воно пропрацює до набуття чинності плану REPowerEU, тобто десь у 2027 році крантік закриється.. Залежить від ситуації з Іраном.
показати весь коментар
13.04.2026 12:09 Відповісти
На пітьмі рашисти в розпачі:

показати весь коментар
13.04.2026 12:11 Відповісти
- Где можно КОНСТРУКТИВНО разговаривать с Россией?
- На церковной паперти - где она будет просить милостыню, с переломаными руками и ногами, и выбитой челюстью...
показати весь коментар
13.04.2026 12:19 Відповісти
"Хто про що, а вшивий про баню."
(Народа приказка).
показати весь коментар
13.04.2026 12:12 Відповісти
Фіцо привітав Мадяра з перемогою та згадав про УКРАЇНСЬКИЙ нафтопровід "Дружба"
показати весь коментар
13.04.2026 12:14 Відповісти
От і подивимось, наскільки Мадяр "проукраїнський" 😊 Еякі українці не можуть усвідомити, що Мадяр - провгорськиф, Фіцо - прословацький, Трамп-проамериканський і на Україну їм начхати, якшо там нема вигоди. Ща те ті ж українці на власних виборах обирають не проукраїнських президентів, а прокацапських, як ото януковоча. І надіються, шо вирішувати їхні проблеми мають не ними обрані, а чужі. Парадокс!
показати весь коментар
13.04.2026 12:15 Відповісти
А Фіцо коли не переоберуть?
показати весь коментар
13.04.2026 12:19 Відповісти
О так, то Фіцо має послідувати за подільником Орбаном, не здивуюся якщо вони перебазуються у москву і звідти продовжать гадити.
показати весь коментар
13.04.2026 12:32 Відповісти
А "Центральна Азія" вже не має інтересу?? Фіцо з горя кукухой їде...наслідки отруйної кулі ...як у леніна....В мавзолей!! або ... до кремлівської стіни плачу!!
показати весь коментар
13.04.2026 12:41 Відповісти
Мадяр проти надання зброї Україні й швидкого вступу до ЄС, - Politico.
показати весь коментар
13.04.2026 12:42 Відповісти
А ще хай нагадає за трагедію в Корюківці
і скільки репарацій повинна виплатити мадярщина