5382 відвідувача онлайн

Кушнер та Віткофф планують приїхати до України, - Зеленський

Зеленський про переговори з Віткоффом і Кушнером

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що представники США Джаред Кушнер та Стів Віткофф планують відвідати Україну.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Зеленський повідомив під час виступу у Норвегії.

За словами президента, українська сторона очікує на їхній візит, однак конкретні дати поки що не узгоджені.

Очікування візиту та подальший діалог

Зеленський зазначив, що американські представники підтвердили намір приїхати до України найближчим часом.

"Вони підтвердили, що приїдуть. Ми чекаємо на них у будь-який день, коли вони будуть готові", — наголосив він.

Водночас президент уточнив, що наразі увага США значною мірою зосереджена на подіях на Близькому Сході. Попри це, Україна розраховує на продовження активного діалогу з американською стороною, а також із європейськими партнерами та у тристоронньому форматі з Росією.

Європа має бути залученою до перемовин

Раніше канцлер Німеччини Фрідріх Мерц під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським заявив, що Європа має бути залученою до формування будь-яких домовленостей щодо припинення війни РФ проти України.

За словами Мерца, Німеччина як "найбільший донор України" має брати участь у цьому процесі.

Що передувало?

Топ коментарі
+9
Чергове шоу довбограїв подивитися?
показати весь коментар
14.04.2026 22:15 Відповісти
+7
Сьомий рік блюваточки хоцця і не проходить ніяк ...
показати весь коментар
14.04.2026 22:16 Відповісти
+6
яка користь з американських ворогів України, які є такими через несприйняття "зезрадника". за президента держави Україна про захист народу котрої він би дбав..???
показати весь коментар
14.04.2026 22:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
яка користь з американських ворогів України, які є такими через несприйняття "зезрадника". за президента держави Україна про захист народу котрої він би дбав..???
показати весь коментар
14.04.2026 22:14 Відповісти
🤡 па* ло мафіозне , думаю шо таке казати можно , це не торкається національності !!!...
показати весь коментар
14.04.2026 22:15 Відповісти
Чергове шоу довбограїв подивитися?
показати весь коментар
14.04.2026 22:15 Відповісти
Сьомий рік блюваточки хоцця і не проходить ніяк ...
показати весь коментар
14.04.2026 22:16 Відповісти
З тих двох туристів нема ніякого сенсу. Трампу наша країна поперек горла стоїть. Тут йому ніякого навару немає, в отже і сенсу впрягатися за нас теж нема. Інша справа - друг володя.
показати весь коментар
14.04.2026 22:16 Відповісти
Пані лягли і просють...
показати весь коментар
14.04.2026 22:22 Відповісти
Здов будеш американцям влаштовувати істерику - "ми не поступимось Донбасом " - так вони вже довго терпіти не будуть - а скажуть прямо - " не подобається наше посередництво на переговорах з рашкою ,так іди нахрін домовляйся з кацапами сам ".
показати весь коментар
14.04.2026 22:26 Відповісти
"Діалог"? Який в cраці "діалог"? Це ********* моногол без стоп-слова. "Кемска волость". Втьок і Зятьок приїдуть пропихати запроси кремля. Зяльониє ж не проти здати все, аби лиш не відібрали накопичине.
показати весь коментар
14.04.2026 22:33 Відповісти
США возобновили санкции против российской нефти, пишет Politico.
показати весь коментар
14.04.2026 22:43 Відповісти
І продовжили виняток проти одної нафтокомпанії (((((
Та всеж процес пішов.. мабуть нема в нього методів проти Конгресу і Порохоботів
показати весь коментар
14.04.2026 23:38 Відповісти
Цікаво, а Зеля ризикне втекти з країни, як у випадках приїзду місій МВФ, чи засцить так відкрито ховатись від Трампа?
показати весь коментар
14.04.2026 23:20 Відповісти
А може й ні