6814 відвідувачів онлайн

Ізраїль відпустив російське судно з викраденим українським зерном, - Axios

Ізраїль відпустив російське судно

Попри вимогу України затримати судно, яке доставило до порту Хайфа партію викраденого з окупованих територій зерна, Ізраїль відпустив його.

Про це повідомив журналіст Axios Барак Равід, передає Цензор.НЕТ.

Уже запізно

Як зазначається, сьогодні міністр закордонних справ Ізраїлю Ґідеон Саар надіслав текстове повідомлення своєму українському колезі Андрію Сибізі.

"Написав, що, на жаль, вже запізно, і судно вже відпливло з порту Хайфи, тому його не можна затримати", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що МЗС Ізраїлю знало про це судно за два тижні до його прибуття до порту.

"Українські високопосадовці повідомляють мені, що вони чітко дали зрозуміти Ізраїлю, що вимагають конфіскувати вантаж пшениці", - додав журналіст.

Ізраїль відпустив російське судно з українським зерном

Що передувало

Топ коментарі
+28
8 літ за цю статтю! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
16.04.2026 19:54 Відповісти
+24
Ізраїль проти роісії ніколии не піде. Тим більше, коли при владі корєфан путіна-Нетаньягу..
показати весь коментар
16.04.2026 19:59 Відповісти
+15
А може хтось чекав на щось інше від тих "Боговибраних"?
Свята наївність.
Мало того, ще й на 8 років тюрми тут понавимагали... От антисеміти...
показати весь коментар
16.04.2026 20:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
8 літ за цю статтю! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
16.04.2026 19:54 Відповісти
Нітаняху, виявляється, скуповує крадене московитами в Україні збіжжя параходами???
показати весь коментар
16.04.2026 21:34 Відповісти
+ він відкрито за парашу і нічим не допомагав нам ніколи
показати весь коментар
17.04.2026 00:22 Відповісти
Ізраїль проти роісії ніколии не піде. Тим більше, коли при владі корєфан путіна-Нетаньягу..
показати весь коментар
16.04.2026 19:59 Відповісти
х..йло і вітамін горили дві... Злигався з Гітлером 21 ст. , цей вітамінНетаньгу і йому по хрін все.. Голокост це не про путіна...
показати весь коментар
16.04.2026 20:04 Відповісти
А що краще? Щоб українські хлібороби під вагою окупації мали можливість продати своє зерно в Ізраїль? Або щоб кацапські хлібороби з Кубані мали можливість продати своє зерно в Ізраїль? Ми за яке одне із зол? Особисто я за перше.
показати весь коментар
16.04.2026 20:06 Відповісти
В окупації є лише колаборанти.
показати весь коментар
16.04.2026 20:23 Відповісти
В окупації є наші громадяни, яких здали у 2022 році, які чекають звільнення, які намагаються прогодувати свої родини.
показати весь коментар
16.04.2026 20:29 Відповісти
Давно можна було виїхати і вступити до ЗСУ
показати весь коментар
16.04.2026 20:30 Відповісти
Ну так. Ти ж поїхав і вступив в італійські ЗСУ?
показати весь коментар
16.04.2026 20:32 Відповісти
Кацап не знає прапорів. Це Ірландія 🤣
А твоє місце в газенвагені
показати весь коментар
16.04.2026 20:37 Відповісти
Та хоч Антарктида.
показати весь коментар
16.04.2026 20:38 Відповісти
Навіть там будуть газенвагени 😆
показати весь коментар
16.04.2026 20:41 Відповісти
Вже таке було, там же наші люди, це про Донецьку, Луганську область і Крим. Але все виглядає так, що на даний час, ця територія під окупацією, тими територіями переймається окупант і люди там живуть по законах росії
показати весь коментар
16.04.2026 21:56 Відповісти
Це ботва відмазує ізраіль прикриваючись 'хліборобами'.
показати весь коментар
16.04.2026 22:38 Відповісти
Якщо «українськи хлібороби», під вагою окупації, змогли загрузити своє зерно на корабель окупантів і привести його в Ізраїль на продаж, то чому вони не попросили там притулку?
показати весь коментар
16.04.2026 20:27 Відповісти
А всі в Канаді ідіоти? Або всі хлібороби в Канаді самі возять своє зерно по планеті?
показати весь коментар
16.04.2026 20:31 Відповісти
Аrbeit macht frei
показати весь коментар
16.04.2026 20:40 Відповісти
Ви опіздали - йдіть нах -Ізраїль
показати весь коментар
16.04.2026 20:06 Відповісти
простите, а не вы ли, товарищ, давеча рассказывали про врагов наших врагов, которые наши друзья?
показати весь коментар
16.04.2026 21:06 Відповісти
З яких пір кацапам Ізраїль ворог?
показати весь коментар
16.04.2026 21:16 Відповісти
євреї вкрали українське вкрадене зерно?

це вже антисемітизм чи ще ні ?
показати весь коментар
16.04.2026 20:08 Відповісти
Євреї зерно купили у кацапів, а не вкрали. Вкрали кацапи. Купівля краденого це інша стаття кримінального кодексу.
показати весь коментар
16.04.2026 20:13 Відповісти
До того ж, можливо це й не євреї його купували, а який-небудь червоний хрест. Бо заради прибутку у декілька десятків тис. ризикувати отримати збитки на декілька мільйонів виглядає якось не дуже розумно.
показати весь коментар
16.04.2026 20:22 Відповісти
За червоний хрест ніде не говориться, пишуть тільки про те, що російське судно з краденим українським зерном прибуло до хайфи
показати весь коментар
16.04.2026 22:10 Відповісти
Тому я це лише припускаю. Бо це вже не вперше, коли гуманітарні організації ЄС закуповують у рашки українське крадене зерно для поставки палестинцям.
показати весь коментар
16.04.2026 22:19 Відповісти
так...васімлєт за таке..
показати весь коментар
16.04.2026 20:30 Відповісти
ну так а в якій ще країні Менора стоїть на головній площі ?
показати весь коментар
16.04.2026 22:00 Відповісти
А може хтось чекав на щось інше від тих "Боговибраних"?
Свята наївність.
Мало того, ще й на 8 років тюрми тут понавимагали... От антисеміти...
показати весь коментар
16.04.2026 20:12 Відповісти
як можна бути такими хитрочпокнутими i прикриватися попiрцем?! Кловуни.
показати весь коментар
16.04.2026 20:12 Відповісти
Ну раз застукали на горячем и не получилось по дешевке скупить краденое-то отпустили...а что ж его,арестовывать что ли??Зачем?? Турция вон который год-вообще не парится..израилю обидно..да..
показати весь коментар
16.04.2026 20:13 Відповісти
Судно відпустили, а зерно вивантажили.
Та певно, "боговибраний" дозволить, щоб ґешфт втратити.
показати весь коментар
16.04.2026 20:21 Відповісти
ну судно ясно..

а вкрадене зерно на крові євреї звісно не повернуть )
показати весь коментар
16.04.2026 20:13 Відповісти
Нажаль...
показати весь коментар
16.04.2026 20:17 Відповісти
Негайно викликати посла Ізраїля і гнівно вручити конкретну ноту. можна ля ля або фа.
показати весь коментар
16.04.2026 20:19 Відповісти
А стаття? А 8 років?
показати весь коментар
16.04.2026 20:22 Відповісти
Ця стаття просякнута антисимітизмом.Не можна так писати.Можна було написати одна країна на Близькому Сході.А ми ще їм мали допомогати з Шахедами?
показати весь коментар
16.04.2026 20:20 Відповісти
Наш президент дбає про свій народ
показати весь коментар
16.04.2026 20:29 Відповісти
він не наш...
показати весь коментар
16.04.2026 20:32 Відповісти
а хто сказав, що ми його народ?
показати весь коментар
16.04.2026 20:39 Відповісти
вище он товариш написав..
показати весь коментар
16.04.2026 20:43 Відповісти
Це як у нас вже звикли писати про злодіїв "іноземці", але всі знають що мова йде про кавказців.
показати весь коментар
16.04.2026 21:31 Відповісти
Мало кацапи євреїв гнобили при совку, тому євреї їх так **********. А от якби б знищували мільйонами, як нацисти, от тоді б Бібі не ходив з ****** на деньпапєди з дрючком.
показати весь коментар
16.04.2026 20:25 Відповісти
міжсобойчик був..напр.-юрійвлдімірович, сам хто він був..а плющив їх..не випускав на істарічєскую..
показати весь коментар
16.04.2026 20:34 Відповісти
От гнобили, тому вчинили соціалістичний бунт і помстились
показати весь коментар
16.04.2026 21:09 Відповісти
Робитимуть мацу на крові християнських немовлят?
показати весь коментар
16.04.2026 20:34 Відповісти
Україна бажає перемоги Ізраїлю та вболіває за покарання агресорів хамазу та його хазяїна ірану і в цей час Ізраїль покриває агресора України, русню, яка підтримує терористичний іран... А ще в Україні прийняли для чогось закон який засуджує антисемітизм...
показати весь коментар
16.04.2026 20:39 Відповісти
І при тому ти пишеш хазарською мовою 😏
показати весь коментар
16.04.2026 20:49 Відповісти
И шо?
показати весь коментар
16.04.2026 20:52 Відповісти
Значить ти і сам хазарин, якому місце в печі.
показати весь коментар
16.04.2026 20:54 Відповісти
Ну, ясен пень. Зато вон вся Рада в вышиванках сидит и на украинском чешет - это правильные пацаны. Ну, или которые аж в Ирландию забежали и оттуда патриотизмом брызжут.
показати весь коментар
16.04.2026 20:59 Відповісти
Це не виправдання щоб послуговуватись хазарською не слов'янською мовою.
показати весь коментар
16.04.2026 21:01 Відповісти
Мова особисто про тебе зараз. Ти ж ніби не любиш хазарву а пишеш їхнім нахрюком.
Отже ти і сам будеш в газенвагені.
показати весь коментар
16.04.2026 21:09 Відповісти
Мова особисто про Израиль и зерно. Так что, не съезжай
показати весь коментар
16.04.2026 21:12 Відповісти
Про них усе ясно. Як про тебе - ти хазароцап
І місце твоє в печі 😁♨️
показати весь коментар
16.04.2026 21:13 Відповісти
Ось такі цікавинки спливають 🤔...
https://www.cnn.com/2026/04/14/middleeast/roman-gofman-mossad-israel-intl Майбутній керівник розвідки Мосад Ізраїлю Роман Гофман - родом з Білорусі, та є основною контактною ланкою Нетаньяху з Кремлемкий вважав, що війна з Іраном повалить режим - CNN
https://mezha.net/wp-content/uploads/2026/04/14/netanyahu-appoints-roman-gofman.webp
показати весь коментар
16.04.2026 20:55 Відповісти
Восені нітаняху прокатять на виборах, це гівно з ним разом потоне
показати весь коментар
16.04.2026 21:00 Відповісти
Сам Натаньяху польский єврей з іншим прізвищем. До речі, ходять певні сумніви чи справжні євреї, які живуть в Ізраїлі, чи кочівники з Європи.
показати весь коментар
16.04.2026 21:08 Відповісти
Країна Ізраїль для нас не друг. І не треба забувати хто збудував совок, а Сталін допоміг створити Ізраїль.
Дивно що замість захисту українців, наш президент переживає за етнос, який в основному байдужий до наших проблем , а інколи їх спричиняє чи посилює.
Деякі євреї вважають себе українцями, до них питань нема. Але існують групи які вважають себе російськими євреями і мріють відновити совок і своє панування в ньому.
То як бути в світлі нового закону ?
показати весь коментар
16.04.2026 21:03 Відповісти
Кажуть що прізвище "Джугашвіллі" перекладається як "син жида". Та й перша дружина у нього була жидівкою..., але сам він себе ще за царя звик вважати "грузином".
показати весь коментар
16.04.2026 21:37 Відповісти
Теж таке читала
показати весь коментар
16.04.2026 21:46 Відповісти
На могилі матері сраліна стоїть кідуш. Далі сам
показати весь коментар
16.04.2026 21:57 Відповісти
Спробував сам. Мати Сталіна християнка, а чаша на її могилі з зовсім іншої традиції і ніяким боком не нагадує кідуш.
показати весь коментар
16.04.2026 22:50 Відповісти
Нюню, бачиш хрест?
показати весь коментар
16.04.2026 23:01 Відповісти
https://youtu.be/CV6DjkfR23c Просвіщаю нарід
показати весь коментар
16.04.2026 23:07 Відповісти
Пам'ятник на могилі матері Йосипа Сталіна, Катерини (Кеке) Джугашвілі, встановили невдовзі після її смерті, що сталася 4 червня 1937 року. Офіційне рішення про поховання в Пантеоні видатних діячів Грузії на горі Мтацмінда в Тбілісі було прийнято партійним керівництвом Грузії одразу після її смерті в 1937 році, тоді ж і було облаштовано місце поховання. Автором надгробка на могилі Катерини (Кеке) Джугашвілі є відомий радянський скульптор Яків Ніколадзе. Він виконаний у вигляді білого мармурового постаменту з бюстом. Яків Ніколадзе був засновником ******** грузинської скульптури та учнем Огюста Родена. Він був членом Комуністичної партії (ВКП(б), пізніше - КПРС). Сталін віддячив митцю двома сталінськими преміями, званням академіка мистецтв СРСР та званням «народний художник». Незважаючи на те, що сам Сталін не приїхав на похорон, місцева влада організувала церемонію з почестями. Організацією займався Лаврентій Берія. Зрозуміло що партійне керівництво Грузії на могилі матері вождя комуністів-атеїстів хрест не поставило.
показати весь коментар
16.04.2026 23:40 Відповісти
А кідуш, релігійний - поставило.
показати весь коментар
16.04.2026 23:52 Відповісти
Зображення чаші, глечика або рукомийника на єврейському надгробку (мацеві) зазвичай вказує на те, що покійний належав до роду левітів. Традиційно чашу (глечик) на жіночих могилах не ставили, оскільки статус левіта та пов'язані з ним обов'язки (служіння в Храмі, обмивання рук священникам) передавалися виключно по чоловічій лінії. На жіночих мацевах зазвичай зображували символи, що підкреслювали роль жінки в домі та громаді, зокрема свічники (менори) як символ запалювання суботніх свічок або благодійну скриньку (цедаку).
показати весь коментар
17.04.2026 00:16 Відповісти
не бачу жодної проблеми для України продавати зброю Лівану наприклад
показати весь коментар
16.04.2026 21:04 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2026 21:06 Відповісти
Нам Гундосий закон дав - 8 років за антисемітизм. Тому мовчіть смерди і мовчки помирайте в боротьбі з москалями, яких так любить Ізраіль.
показати весь коментар
16.04.2026 21:07 Відповісти
Нічого особистого, чистий бізнес!
показати весь коментар
16.04.2026 21:08 Відповісти
Коли єврея кидають в піч, в перші пів години він може підкидати дрова сам
показати весь коментар
16.04.2026 21:19 Відповісти
Гневаются люди на предприимчивых ференги).
показати весь коментар
16.04.2026 21:37 Відповісти
Прєдпріімчівим перші місця в ґазенваген 😊
показати весь коментар
16.04.2026 23:54 Відповісти
увімкнув павліка
показати весь коментар
16.04.2026 21:38 Відповісти
Израиль хочет дроны? А *** на лопате?
показати весь коментар
16.04.2026 22:49 Відповісти
З тим "запізно" згадавався анекдот. Один єврей пише листа іншому. В самому кінці листа: P.S. Мойша, хотів тобі передати ще сто шекелів, але, вибач,вже запечатав конверт
показати весь коментар
16.04.2026 23:13 Відповісти
А чого ще було чекати від пейсатих окрім відмазки такого рівня?
показати весь коментар
16.04.2026 23:57 Відповісти