21346 відвідувачів онлайн

Схоже, реформувати ТЦК краще виходить у Поклада, ніж у Федорова, - "слуга народу" Гетманцев

Гетманцев прокоментував затримання військових ТЦК в Одесі

Нардеп "Слуги народу" Данило Гетманцев, коментуючи затримання військових ТЦК в Одесі, заявив, що швидка відставка керівництва схопленого за руку чиновника по всій вертикалі може забезпечити порядок у будь-якій сфері держуправління.

Про це повідомив нардеп "Слуги народу" Данило Гетманцев, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Схоже, реформувати ТЦК краще виходить у Поклада, ніж у Федорова, без яскравих презентацій, але з дуже переконливим відео.

Водночас, переконаний, що порядок у будь-якій сфері державного управління треба і можна забезпечувати єдиним методом:
Невідворотна, швидка відставка керівництва схопленого за руку чиновника по всій вертикалі.

Незалежно від того, чи були керівники "в темі", "в долі", чи не були", - зазначив парламентар.

За словами Гетманцева, безпорадний керівник не менш шкідливий, ніж крадій.

Гетманцев прокоментував затримання військових ТЦК в Одесі

Що передувало?

Топ коментарі
+11
В Одесі до сих пір навіть воєнкома Борисова не посадили в тюрму а тцк їздить на "оповіщення" разом з тітушками зачастую. Які нах реформи ?
показати весь коментар
21.04.2026 16:16 Відповісти
+9
Керівник СБУ Хмара, а не Поклад Але Гетьманцев не помилково назвав Поклада
показати весь коментар
21.04.2026 16:19 Відповісти
+8
Це той мудо.....звон, що гусей патрає?
показати весь коментар
21.04.2026 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Одесі то вже реформи чи ще ні🤔?
показати весь коментар
21.04.2026 16:08 Відповісти
В Одесі до сих пір навіть воєнкома Борисова не посадили в тюрму а тцк їздить на "оповіщення" разом з тітушками зачастую. Які нах реформи ?
показати весь коментар
21.04.2026 16:16 Відповісти
З ними й поліцаї їздять у ролі тітушок, виключно заради створення видимості законності.
А по суті вони як і той київський полісменчик на побігеньках у Колі-катлєти, просто "підробляють".
показати весь коментар
21.04.2026 16:30 Відповісти
"За непідтвердженими даними з медіа, був затриманий дільничний поліцейський Суворовського райвідділу майор Сергій Бояровський 1980 року народження. Він служить у поліції з 2002 року. Офіційно про це не повідомлялося."
Давно "служить", мабуть і в травні 2014 року надавав допомогу антимайданівцям. Тоді з-за спин мєнтів "нєвінниє мальчікі в дамашніх шльопках" стріляли по людям в Одесі. Потужний і надійний резерв будь-якої влади, аби лиш платили.
показати весь коментар
21.04.2026 16:45 Відповісти
Гризня пішла за грошові потоки. Схоже, що ви засиділися у своїх кріслах.
показати весь коментар
21.04.2026 16:13 Відповісти
Кілька років ніхто не помічав бусифікації, а тут на тобі - ціла спецоперація СБУ
показати весь коментар
21.04.2026 16:34 Відповісти
Та то ж не через бусифікацію, в цьому плані їх все влаштовує.
показати весь коментар
21.04.2026 16:38 Відповісти
Тіпа,нардупа Гетманцев не хабарник!
показати весь коментар
21.04.2026 16:16 Відповісти
Водночас, переконаний, що порядок у будь-якій сфері державного управління треба і можна забезпечувати єдиним методом:
Невідворотна, швидка відставка керівництва схопленого за руку чиновника по всій вертикалі. Джерело: https://censor.net/ua/n3611644
От-от! І я теж за це двома руками! Взяли на корупції Чирнишова - і відразу відставка Зєлєнского!
показати весь коментар
21.04.2026 16:16 Відповісти
Федоров став популярнішим за Бубочку, треба збивати?
показати весь коментар
21.04.2026 16:18 Відповісти
"ось приїде дерьмак-барин, барин вас розсудить!
показати весь коментар
21.04.2026 16:18 Відповісти
Керівник СБУ Хмара, а не Поклад Але Гетьманцев не помилково назвав Поклада
показати весь коментар
21.04.2026 16:19 Відповісти
Тепер будуть боятися, але все рівно брати. Просто ціни в два рази піднімуть.
показати весь коментар
21.04.2026 16:19 Відповісти
Судячи з новин, вони не просто брали, а ВИМАГАЛИ. Біти та кастети їм, думаєте, навіщо?! А це вже зовсім різні речі. Тобто це не просто корупція, це справжнісінький бандитизм
показати весь коментар
21.04.2026 16:29 Відповісти
Є відео, де "оповіщуни" орудують бітами, псуючи чиюсь автівку.
показати весь коментар
21.04.2026 16:36 Відповісти
ну, помічник російського агента Сівковича знає про реформи більше за інших, факт.
показати весь коментар
21.04.2026 16:21 Відповісти
Які взагалі реформи від хфедорова якщо він не служив?!
показати весь коментар
21.04.2026 16:22 Відповісти
Це той мудо.....звон, що гусей патрає?
показати весь коментар
21.04.2026 16:22 Відповісти
Не патрає, а щипає. Це коли з живого гусака пір'я на подушку скубуть.
показати весь коментар
21.04.2026 17:52 Відповісти
Невідворотна, швидка відставка керівництва схопленого за руку чиновника по всій вертикалі, - "слуга народу" Гетманцев.
Ок.
Вся вертикаль виглядає так.
Затримані злочинці з одеського ТЦК - начальник областноо Одеського ТЦК - командувач Сухопутних військ Шаповалов - головнокомандувач Сирський - верховний головнокомандувач Зеленський.

Їх всіх пропонує звільнити Гетманцев?
показати весь коментар
21.04.2026 16:25 Відповісти
Жах, то це він виступає проти влади
показати весь коментар
21.04.2026 16:31 Відповісти
пропустив як мінімум командира взводу, роти і начальника РТЦК
показати весь коментар
21.04.2026 16:31 Відповісти
Їх не чіпати! Це святі люде!
показати весь коментар
21.04.2026 16:34 Відповісти
Звичайно , ще є Пересипський районний ТЦК в Одесі, де числились ці злочинці.
Але це дрібні шавки для влади.
Якщо зверху поступить команда припинити свавілля та мародерство, то ТЦКшники злочинці в той же день зникнуть з вулиць і припиниться їх бандитизм.
Все залежить від головного у владі, від Зелі. В цьому випадку.
показати весь коментар
21.04.2026 16:41 Відповісти
А за корупціонера колишнього начальника обласного Одеського ТЦК полковника Борисова чому не згадуєте?
показати весь коментар
21.04.2026 16:39 Відповісти
Його згадують тоді коли треба показати картинку що з корупцією в тцк боряться
показати весь коментар
21.04.2026 17:54 Відповісти
Ну що за ДИЛЕТАНТИ!
Гетманцев в КабМіні кучу років, а не знає, що ТЦК не підпорядковані Федорову та МО! ТЦК підпорядковані Командуванню Сухопутних військ, а значить Головкому та Верховному Головкому! Генералу Шаповалову та його начальникам - Сирському та Зеленському.
показати весь коментар
21.04.2026 16:33 Відповісти
Ещё недавно этот шнырь восхищался экономическими реформами Лукашенко,сегодня он уже знаток в реформировании тцк,когда уже обезвредят сеть агентов сивковича в квартале.
показати весь коментар
21.04.2026 16:35 Відповісти
А причому тут Федоров, яке відношення він має до ТЦК?
Те, що Зеля спихнув незручні військові проблеми включно з мобілізацією на Міноборони - так і Зеля, який самоусунувся від прередбаченого Конституцією повноваження Президенту; а також і Резніков, і Умеров, і Щмигаль, і Федоров (всіх перелічив? нікого не забув?), - після зміни влади понесуть за цю узурпацію покарання аж до кримінального.
показати весь коментар
21.04.2026 16:36 Відповісти
Так Зеля ухиляється від цього питання, від упорядкування та справедливої мобілізації.
Але командувач Сухопутних військ, якому безпосередньо підпорядковані всі ТЦК, не ухиляється від вирішення цього питання?
А головнокомандувач Сирський не ухиляється?
А Генштаб не ухиляється?
Всі вони ухилянти. Від вирішення мобілізації, бо типу не при ділах, не хочуть брати на себе людський гнів за злочини при проведенні мобілізації.
показати весь коментар
21.04.2026 16:46 Відповісти
Реформировать ТЦК это занятие бесполезное, не подлежит оно реформированию, только полный демонтаж, да и то полностью избежать негативных последствий не удастся...
показати весь коментар
21.04.2026 16:51 Відповісти
Як в байці Крилова:"Як не садитесь,а в музыканты не годитесь". Це шобло ЗЕлених здатне красти,хабарі брати,схематози конструювати,зарплату собі підвищувати.ЗЕленський створив гівно в країні,а не партію.
показати весь коментар
21.04.2026 16:56 Відповісти
Що Поклад, що Федоров - це Зеленський.
показати весь коментар
21.04.2026 17:02 Відповісти
Гетьманцеву варто було б замислитись над тим що буде, коли Поклад його вертикаль намацає.
показати весь коментар
21.04.2026 17:08 Відповісти
Поклад людина Єрмака.
показати весь коментар
21.04.2026 17:54 Відповісти
На тцк проби ніде ставити, яке реформувати.
показати весь коментар
21.04.2026 17:53 Відповісти