8489 відвідувачів онлайн

Проїзд у центрі Києва біля Верховної Ради назвали на честь Андрія Парубія

Ім’я Андрія Парубія отримав безіменний проїзд у центрі Києва

У Києві безіменному проїзду між Маріїнським парком та будинком №9 на вулиці Михайла Грушевського присвоїли ім'я колишнього спікера Верховної Ради Андрія Парубія.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Київській міській раді.

Депутатка "Європейської Солідарності" у Київраді Марина Порошенко зазначила, що назва вулиці стала символом вдячності Андрію Парубію, адже він відстоював стратегічний курс держави на свободу, демократію та європейське майбутнє.

"Він був людиною державницького масштабу, для якої Україна завжди стояла вище за політичні ігри. Він належав до покоління творців незалежності, які не просто говорили про сильну українську державу, а щоденно працювали задля її утвердження. Присвоєння його імені проїзду поблизу Верховної Ради України є знаком глибокої поваги до його внеску в боротьбу за незалежність України, розвиток парламентаризму та зміцнення нашої національної стійкості", — наголосила вона.

За цю ініціативу проголосували 57% учасників громадського опитування в застосунку "Київ Цифровий".

Убивство Андрія Парубія

Топ коментарі
+20
Краще б держану охорону надали в свій час. Лицеміри.
показати весь коментар
23.04.2026 19:51 Відповісти
+15
зеленський ще і за Парубія відповість ,не тільки за Чонгар !!!...
показати весь коментар
23.04.2026 19:48 Відповісти
+10
ну таке, але провулок біля Ради - це символічно, пан Андрій був її спікером

.
показати весь коментар
23.04.2026 19:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зеленський ще і за Парубія відповість ,не тільки за Чонгар !!!...
показати весь коментар
23.04.2026 19:48 Відповісти
та х там .
показати весь коментар
23.04.2026 20:26 Відповісти
ще 1-2 роки війни відповідати буде ні перед кім.
показати весь коментар
23.04.2026 20:28 Відповісти
наконец то, безымянному переулку присвоили имя, неужели Парубий не заслужил улицы?!
показати весь коментар
23.04.2026 19:49 Відповісти
ну таке, але провулок біля Ради - це символічно, пан Андрій був її спікером

.
показати весь коментар
23.04.2026 19:56 Відповісти
Краще б держану охорону надали в свій час. Лицеміри.
показати весь коментар
23.04.2026 19:51 Відповісти
Кєровніки з УДО ДУС СБУ та зеленський, знають ХТО це убив Андрія Парубія!!!
показати весь коментар
23.04.2026 19:54 Відповісти
Головне, що він залишився в добрій пам'яті!
показати весь коментар
23.04.2026 19:56 Відповісти
Краще б живим залишився.
показати весь коментар
23.04.2026 20:51 Відповісти
Парубій буа дійсно творцем української нації. Був втіленням самих високих людських чеснот. росія завжди вбивала саме таких.
показати весь коментар
23.04.2026 20:02 Відповісти
Вечная память светлому человеку! Можно ещё и памятник где-нибудь поставить..
показати весь коментар
23.04.2026 20:05 Відповісти
Парубію від того ні холодно, ні жарко.
показати весь коментар
23.04.2026 20:10 Відповісти
Дякую киянам! Про "кулінарне шоу" зеквартальних гнид, де вони висміювали Парубія та Кличка нагадати?! І це нікчемне мстиве створіння себе позіціонує як лідер нації?! Якої?!
показати весь коментар
23.04.2026 20:10 Відповісти
Переймут.
показати весь коментар
23.04.2026 20:11 Відповісти
Вічна пам'ять світлій людині!!!! Справжній Українець та порядна Людина!!! Спочивай з миром!!!!🙏🙏🙏💔
показати весь коментар
23.04.2026 20:52 Відповісти
А давайте знімемо охорону зі всіх попередніх і діючого президентів, зі Стефанчука, Єрмачка і т.д. по списку.

Потім (після подібних подій) назвемо в їх честь глуху бічну вулицю, в якомусь містечку або колишньому райцентрі.
показати весь коментар
23.04.2026 21:40 Відповісти
Краще б назвали на честь двірника, який собою дитину закрив від куль
показати весь коментар
23.04.2026 21:42 Відповісти
Низький уклін за його людяність!Світла пам'ять!
показати весь коментар
23.04.2026 22:40 Відповісти
Ця вулиця мала історичну назву Кріпосний Яр, але з певного моменту вона перестала позначатися на мапах і таблички на будинках зникли. Абсолютно недоречне перейменування, могли б знайти для цього іншу вулицю