7664 відвідувача онлайн

Нам потрібен ЄС і Євросоюзу дуже потрібна Україна, ми всі повинні прискорюватися, - Зеленський

Зеленський про вступ до ЄС

Президент Володимир Зеленський наголосив, що у Європі всі розуміють, що Україна повинна отримати членство в ЄС якнайшвидше.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський сказав в інтервʼю для телемарафону "Єдині новини".

Членство України в ЄС

"Що стосується фаст-треку або інших прискорень повноправного членства України в ЄС. Є різні думки у Європі. Спільне одне: усі розуміють, що Україна повинна отримати це якомога швидше", - зазначив президент.

Він також зазначив, що у Європі є спільна позиція щодо того, що Україна на 100% заслуговує це.

"Третє: ми прийшли в такий момент історії, геополітичної і безпекової ситуації у Європі, коли нам потрібен Євросоюз і Євросоюзу дуже сильно потрібна Україна. Тому ми всі повинні прискорюватися", - додав Зеленський.

Президент наголосив, що не тільки Україна зі свого боку, а й також європейські країни повинні робити все, щоб прискорити вступ України.

Переговорні кластери

"І зараз дуже важливо відкрити перший переговорний кластер. Я впевнений, що ми йдемо згідно з нашим планом, незважаючи на блокування, які були. Домовлявся з партнерами, щоб у 2026 році ми відкрили всі кластери. Ми зробимо все, щоб це зробити в найближчі місяці, якщо не буде нових викликів", - зазначив президент.

Програма PURL

За словами Зеленського, на Кіпрі він провів дуже продуктивні зустрічі.

"Важливо подякувати нашим партнерам – трьом європейським країнам, які підтвердили нові внески в програму PURL. Це необхідно для України. У нас такі удари, що зараз не можна втрачати час. Треба захищати енергетику, логістику – все. І я дякую за таку підтримку", - розповів він.

Також президент нагадав про розблокування фінансового пакету підтримки та впровадження 20-го санкційного пакету проти Росії.

Що передувало

Раніше повідомлялося, що Франція та Німеччина планують надати Україні "символічні" пільги на етапі перед вступом до Європейського Союзу, які виключають доступ Києва до бюджету блоку та право голосу.

Топ коментарі
+20
Зеля за сім років не може показати хоч якесь досягнення, окрім коррупційних.
Тому вимагає вд ЄС щоб Україну прийняли якого мога швидше.
показати весь коментар
25.04.2026 17:39 Відповісти
+14
Євросоюзу потрібна УКРАЇНА але без зільоної злодійської шобли !!!
показати весь коментар
25.04.2026 17:43 Відповісти
+8
Реформи роби, з корупцією борися а не очолюй її. Те що Україна тримається 5 рік то не твоя заслуга. Ти пусте місце.
показати весь коментар
25.04.2026 17:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Україні потрібна ядерна зброя, щоб мацкавити забули про нас назавжди.
показати весь коментар
25.04.2026 17:35 Відповісти
Забудь
показати весь коментар
25.04.2026 17:43 Відповісти
Не забуду. Від кожної згадки про яз на моцкві всирається тисяча кацапиків 😁🤙
показати весь коментар
25.04.2026 17:47 Відповісти
Це твої мрії
показати весь коментар
25.04.2026 17:49 Відповісти
Брудні бімби в бусиках вже стоять в 5 районах мацкви, замасковані під шаурмичні 😆
показати весь коментар
25.04.2026 17:51 Відповісти
Від сміху?
показати весь коментар
25.04.2026 19:22 Відповісти
Стількі вже про це казали,писали,а ви досі носитесь з тією яз, купіть собі мозок,щоб думати.
показати весь коментар
25.04.2026 18:16 Відповісти
Андрєй андрєєв, ви там на москві дуже цього боїтесь, ми знаємо. ☝️
показати весь коментар
25.04.2026 18:18 Відповісти
Забудь.

Та й тисяча кацапикiв вiд твоеi згадки не всираеться, а навпаки консолiдуеться навколо Путiна у його бажаннi знищити Украiну.

Ти краще це ... запали до снарядiв виробляти навчись
А взагалi, тобi в клуб до Марущака - "Маленькi фантазери" ))
показати весь коментар
25.04.2026 19:14 Відповісти
вздьорнись.
показати весь коментар
25.04.2026 17:37 Відповісти
Україна воює сотні років
показати весь коментар
25.04.2026 17:47 Відповісти
ну без тебе б вже здалась
показати весь коментар
25.04.2026 17:53 Відповісти
Зеля за сім років не може показати хоч якесь досягнення, окрім коррупційних.
Тому вимагає вд ЄС щоб Україну прийняли якого мога швидше.
показати весь коментар
25.04.2026 17:39 Відповісти
тобі Петя насрав у борщ ?
Зараз на посаді президента Зеля - так про нього і мова
показати весь коментар
25.04.2026 17:53 Відповісти
при петі такої ***** не було й близько
показати весь коментар
25.04.2026 17:55 Відповісти
А хто спромігся на БЕЗВІЗ, по якому мільйони виборців ЦАРЯ повтікали до Вільної Європи?!

Що у людини в макітрі?!
показати весь коментар
25.04.2026 18:14 Відповісти
Шмарофон.
показати весь коментар
25.04.2026 19:02 Відповісти
Кацап, Україна буде з ЄС і НАТО, а мацква буде знищена ашотами, це майбутнє твоїх дітей 😁
показати весь коментар
25.04.2026 17:53 Відповісти
Коли українець вишукано знущається (як я), кацап тупо хамить (як ти). Це в генах і це не змінити
показати весь коментар
25.04.2026 17:58 Відповісти
О, продовжуй, московите. Дупа, це якраз ваша улюблена тема
показати весь коментар
25.04.2026 18:06 Відповісти
Твоя дупа улюблена в кадирівців. Доречі ти знав що ваш спікер володін - гейпідр?
показати весь коментар
25.04.2026 18:10 Відповісти
Це коли ти з ним сфотографувався?
показати весь коментар
25.04.2026 18:14 Відповісти
Євросоюзу потрібна УКРАЇНА але без зільоної злодійської шобли !!!
показати весь коментар
25.04.2026 17:43 Відповісти
не пізди. звідки ви знаєш?
показати весь коментар
25.04.2026 17:52 Відповісти
Він кацап, тому і нахрюкує проти єс.
показати весь коментар
25.04.2026 17:54 Відповісти
"зезрадник" з 2019 року прискорюється в обійми куйла,туда і тягне своєю "зеленою зрадою" всю Україну
показати весь коментар
25.04.2026 17:45 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=3GDjOtbiTXw

Студійна он-лайн лекція Залужного зі студентами з фаху міжнародного права - українських та британського універів.
на 24 хв - Залужний згадує про свою надію за мить до широкомасштабної , про віру у те, що у влади в Києві є козирі таємні якісь, щоб бути готовими проти того, що він , Залужний , бачив по ту лінію кордону на Чернігвощині ... Це його слова - не сарказм... ???
Але ми ж знаємо що один таки Козир був і Є
показати весь коментар
25.04.2026 17:54 Відповісти
Реформи роби, з корупцією борися а не очолюй її. Те що Україна тримається 5 рік то не твоя заслуга. Ти пусте місце.
показати весь коментар
25.04.2026 17:45 Відповісти
Далее ведется такой разговор:

"- Общей реформы какой, бл#дь? Где тебе, Тимур, реформы не хватает, можешь мне сказать?
- Мне везде хватает, Петр Алексеевич.
- Нет, ты написал, что тебе реформы не хватает.
- Просто мы еще не приступили к...
- У нас, вот, открытая связь. И я спрашиваю, вот: "Скажите мне, пожалуйста, где вам не хватает реформ?". Вот вы взяли на себя роль верховного судьи и решили судить о реформах в публичной плоскости. Вам лавры Саакашвили покоя не дают?
- Нет, Петр Алексеевич. Я вообще не претендую ни на какие лавры. Я никогда никого не...
- Нет, вы претендуете. Я думаю, что… Ну, хорошо. Я прочитал, я убедился, что это ваш...
- Мой анализ абсолютно…
- Я думаю, что я найду возможность, как отреагировать на вашу неудовлетворенность реформой. Хорошо.
- Простите, Петр Алексеевич.
- Я желаю… Поздравляю вас с праздником, желаю вам всего доброго.
- Простите, Петр Алексеевич, я… Вы не так понимаете.
- А за что простить? Источник: https://censor.net/ru/v3112632
😁
показати весь коментар
25.04.2026 18:59 Відповісти
Пусте місце не наробило би такої біди.
показати весь коментар
25.04.2026 19:04 Відповісти
Псевдо-правий з лепеніхами, брейвіком-масоном та іншими варгами вікернесами теж
показати весь коментар
25.04.2026 17:49 Відповісти
закони не прийняли.
Зеля - це агент москви.
так само як і його кумир Трамп.
ну просто все робл*ть на догоду *****.
Просто фотографії цих діячів мона знайти. - Зе, і Тра, і *****.
Що тут спорить то?
Ах, він не знав\не розумів, як ото гучно кричить людина-Береза?
Ну так тоді слід випустити 99% зеків, бо вони ж теж так само бл, не знали та не розуміли.
Ідіоти наголосували. По суті, нарід накликав все оце. Вот ета всьо. В світі. їж.те, ідіоти. хоча слово ідіот, це про інше, але, слово ддебіл це певно якраз про нарід. давай, жери, зажирай кров.ю, запивай, чо, мало, давай добавки проси, дебіл. І потім рейтинг величного не оброни а то путін ще більше нападьот, підари не інакше. довіряють вони. Давай і сталіну довіряйТЕ. Слуги слуг урода, давай, чо. морок якийсь. це реально довіра до Зе така? та це жесть
показати весь коментар
25.04.2026 17:50 Відповісти
Він, піарне Є...ло, заявляє на вувесь світ ЯК ПРЕЗИДЕНТ, що на Естоннію вже "направені війська рашки на марші"( трохи утрирую для жосрсткості) ...
Воно отримало жорсткі відповіді від президентів Естонії, Латвії - воно suchonok хто зараз у Києві сидить , допомагає Венсам з Масками Європу валити?
показати весь коментар
25.04.2026 18:01 Відповісти
не гарячкуй. Ви бачив фото ЗЕ і Тра?
ну ось. Значить там щось проізошло. давай, подивись.
а потім вже подумаємо - чому Зе так ..... приносить в жертву солдатів, якими командує. Це просто якась, так, це якась "гра". я то бачу, а ви ні, ну от, зобачте і ви. Це тупо якесь жертвоприношення. ми з вами бачимо, але нічого зробити не можемо. ще що скажете?
показати весь коментар
25.04.2026 18:11 Відповісти
"Третього жовтня 2025 року нам повідомили, що наш підрозділ, єдиний, якій вдало бомбив москву за останні півтора року, розформовують.

Я розумів, що вплинути на рішення божевільного корупціонера Дейнеки може тільки офіс президента - Єрмак, або Зеленський". Ю.Касьянов
показати весь коментар
25.04.2026 17:53 Відповісти
А тим часом плани рашистської пітьми не змінились:

@ (мова оригіналу):
"На госсайте РФ РИА "Новости" вышла статья "Что Россия должна сделать с Украиной". Многие , прочитав ее, удивляются тому, что на 5й год войны рашисты сбрасывают маску и говорят уже об уничтожении украинцев как нации. На самом деле ничего удивительного тут нет. Это калька с того, что пыталась сделать московия всегда с непокорными ей национальными окраинами.
Уничтожение национальной идентичности. Запрет языка. Запрет национальной культуры и истории. Запрет нации."







показати весь коментар
25.04.2026 17:53 Відповісти
Цікаво виходить - рахуючи те що етнічні українці є першою в рашці за чисельністю нацменшиною ( її ж ніхто не геноцидить ,всі живі -здорові , багато хто кар'єри собі в москві роблять) в рашці ,третину рашистської армії ,в тому числі вищих офіцерів становлять етнічні українці ,вони що будуть власну націю геноцидити. До речі ,що до історію - московщину заснувала київька князівська династія Рюриковичів.
показати весь коментар
25.04.2026 18:28 Відповісти
Це не українці, а зрусифіковані манкурти. З прізвищами на "-ко".
Соме на таких виродків пітьма намагається нас перетворити.
показати весь коментар
25.04.2026 18:36 Відповісти
Пам'ятаю як тут кожен день писали про вступ до ЄС, рік за роком. Наче це зовсім скоро. Це було 12 років тому.
показати весь коментар
25.04.2026 17:54 Відповісти
Зелена гнида відкинула країну на десятиліття назад
показати весь коментар
25.04.2026 18:08 Відповісти
та ти вже прискорив вимирання та знищення українців , Оманська Гнида

будь проклятий ти та твій рід назавжди !
показати весь коментар
25.04.2026 18:00 Відповісти
Буде виконано, пане Президент. Зараз Федоров прискорить по суті єдину причину, по якій Україні обіцяють ЄС.
показати весь коментар
25.04.2026 18:02 Відповісти
Не потрібна євросоюзу коррумпована країна на чолі з організатором коррупції.
показати весь коментар
25.04.2026 18:06 Відповісти
Хацуціга, це твій новий нік. Недовго тобі лишилось хрюкати. Корупції в Україні не більше ніж в Угорщинах всяких. Лише кацапів в табори дружби відправим і все буде ок 😁🤙
показати весь коментар
25.04.2026 18:16 Відповісти
Голобородько бери свій лісапет та прискорюйся нах з України
показати весь коментар
25.04.2026 18:07 Відповісти
Не нах, а у камеру. Нах - то усю мерзоту, яка й досі на торчка молиться. А паяца хрипатого - судити українським трибуналом.
показати весь коментар
25.04.2026 19:10 Відповісти
Якнайшвидше не проканає - самий перед скажуть - у вас корупція на найвищиму рівні зашкалює
показати весь коментар
25.04.2026 18:08 Відповісти
Нелегітимне мародере і бреше , уже не знає яку лапшу вішати
показати весь коментар
25.04.2026 18:09 Відповісти
потужна брехня.
показати весь коментар
25.04.2026 18:17 Відповісти
європецям потрібні українці у вигляді "щита", вони самі про це давно сказали, більше 10 років піздять про членство і його не видно навіть на горизонті
показати весь коментар
25.04.2026 18:18 Відповісти
Бо ти кацап і шлюха кадирівців, це ж очевидно. ☝️
показати весь коментар
25.04.2026 18:39 Відповісти
А ти чия шлюха швейцарський диванний патріоте ?,і до речі мені 55 років і ти сраний шмаркачу будеш своїм батькам "тикати " а не мені ,багато тут таких як ти розумних розвелось ,які звикли воювати чужою кров'ю а ви мерзотники самі сидите на дивані і тільки гавчите . це ж очевидно
показати весь коментар
25.04.2026 19:23 Відповісти
ЗеБуба нікому не потрібен
показати весь коментар
25.04.2026 18:22 Відповісти
В тому то й проблема Володя, що ти основний якір євроінтеграції України.
показати весь коментар
25.04.2026 18:43 Відповісти
А воно йому потрібно? Немає держави 3краіна - немає відповідальності втікшего боневтіка.
показати весь коментар
25.04.2026 20:21 Відповісти
А шо такое, нелоху нужно показать лохатарату шо оно добилось чего-то кроме лоббирования кротов у власти, коррупции и тотальной некомпетентности?
показати весь коментар
25.04.2026 18:53 Відповісти
навіть і казати нічого не хочеться ...🤡 зелене дно в Україні , чому вам 73% так не подобався мир та свобода при Порошенко ? ...тепер обдовбиш розводи робить у тазіку ...вірьте , а шо ще можно робити ?!!!...
показати весь коментар
25.04.2026 19:17 Відповісти
"Євросоюзу дуже сильно потрібна Україна."
Чи не надто пафосно? Це ми до них ідемо з простягнутою рукою, а не навпаки. Завдяки їхній підтримці та фінансової допомозі, ми ще якось виживаємо. Так хто кому потрібний сильніше?
показати весь коментар
25.04.2026 19:17 Відповісти
Знов за рибу гроші.
ЕС поставил требования для вступления. Украина их не выполняет, но активно требует точной даты вступления.
РЕФОРМЫ!!! РЕФОРМЫ БЛ#ДЬ!!!
Не на бумаге, а по факту!
показати весь коментар
25.04.2026 19:22 Відповісти
Незалежні суди це посадка всієї зеленої плісняви.Влада ніколи на це не піде!Торчок читає промови для лохторату і на вступ до ЄС вони ніяк не впливають.
показати весь коментар
25.04.2026 19:55 Відповісти
И не только её, а и многих попередников. Требования к судам Пете тоже выставляли.
показати весь коментар
25.04.2026 20:11 Відповісти
Чепушило бесполезный
показати весь коментар
25.04.2026 19:25 Відповісти
Просто цьому одороблу кров з носу потрібна можливість витягнути з країн ЄС всіх українських чоловіків й відправити на війну. ЄС в цілому буде не проти, якщо з"явиться можливість зробити це на законодавчому рівні. Це одна з причин чому воно на кожному кроці волає про вступ.
показати весь коментар
25.04.2026 19:34 Відповісти
Головна перешкода для прискореного прийому в ЄС є сам гкундос і побудована ним та його оточенням модель авторитарного управління державою. Була б у нього хоч крапля елементарної порядності та поваги до України та її історії, то він би давно подав у відставку з передачею повноважень уряду національної довіри.
показати весь коментар
25.04.2026 19:39 Відповісти
Про яку порядність мова,воно прийшло знищувати україну
показати весь коментар
25.04.2026 19:57 Відповісти
ЄС дійсно потрібна Украіна,але БЕЗ Зєленського,і не раніше 2х проєвропейських президентів (як Ющенко,Порошенко),а не зєлений Луашенко!
А це 10+ років! Мали шанс після 2го терміну Пороха на виборах 2019,але нарІд,повторюючи за пуйлом "аби не Порошенко" вирішив інакше.
показати весь коментар
25.04.2026 20:17 Відповісти