8146 відвідувачів онлайн

Стрілянини не сталося б, якби в Білому домі була бальна зала, - Трамп

Трамп про стрілянину і бальну залу

Президент США Дональд Трамп заявив, що стрілянини під час вечері кореспондентів Білого дому не сталося б, якби на території Білого дому була "велика та захищена бальна зала".

Про це Трамп написав у соцмережі Truth Social, повідомляє Цензор.НЕТ.

Надсекретна бальна зала

Так, Трамп зазначив, що стрілянина, яка сталася минулої ночі, – це причина, чому Збройні Сили США, Секретна служба США, правоохоронні органи та "кожен президент" протягом "останніх 150 років" наполягли на тому, щоб на території Білого дому "була збудована велика, безпечна і захищена бальна зала".

"Ця подія ніколи б не сталася, якби військово надсекретна бальна зала, яка зараз будується в Білому домі, вже існувала. Її не можуть збудувати достатньо швидко. Хоча вона й красива, вона має всі найвищі рівні безпеки, а також там немає приміщень зверху, звідки неперевірені люди могли б проникнути всередину. Вона розташована у межах огорожі найбільш захищеної будівлі у світі – Білого дому", - наголосив він.

Позов щодо зали

Також Трамп назвав судовий позов щодо бальної зали "абсурдним".

"Ніщо не повинно перешкоджати її будівництву, яке відбувається в межах бюджету та значно випереджає графік", – додав Трамп.

Трамп про бальну залу

Що передувало?

  • Як повідомлялося, на вечері для кореспондентів Білого дому пролунали постріли: Трампа екстрено евакуювали.
  • Стефанішина вже назвала стрілянину замахом на Трампа.
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що не відкидає можливості того, що саме він міг бути ціллю нападника.
Топ коментарі
+46
🤣🤣🤣🤣це ******* гамериці
показати весь коментар
26.04.2026 19:30 Відповісти
+39
Він реально ***..утий!
показати весь коментар
26.04.2026 19:31 Відповісти
+29
Стрілянини не сталося б, якби в Білому Домі не було Трампа.
показати весь коментар
26.04.2026 19:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🤣🤣🤣🤣це ******* гамериці
показати весь коментар
26.04.2026 19:30 Відповісти
Америці нічого не буде, поштормить і пройде, а от Трампу так.
показати весь коментар
26.04.2026 19:41 Відповісти
Ні Америці, н Трампу... а от решті світу....
показати весь коментар
26.04.2026 19:56 Відповісти
Стрілянини не сталося б, якби в Білому домі була (ї)бальна зала, - Трамп.🙃
показати весь коментар
26.04.2026 19:56 Відповісти
Так це вже ж було. Моніка підтвердить, коли рота звільнить...
показати весь коментар
26.04.2026 20:17 Відповісти
полюбуйтесь на ось це чергове бл..во ЗЄльоних:
Принц Гаррі під час візиту до України відвідав військове кладовище, 24 квітня 2026 р. одягнутий по паовному дрес коду та, з поваги до Українських Воїнів, одягнув всі свої нагороди.
Разом із ним кладовище відвідала міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова. фуля там пам'ять про Воїнів,
"дєвушкє главное сєбя показать", курви ЗЄльоні !!!
показати весь коментар
26.04.2026 20:02 Відповісти
показати весь коментар
26.04.2026 20:05 Відповісти
А фулі ви чекали від кацапки калмыкавай....
показати весь коментар
26.04.2026 20:41 Відповісти
Бальна зала і:
-"Сатана там правіт бал.." (с)
показати весь коментар
26.04.2026 20:13 Відповісти
Усе по СЦЕНАРІЮ!!
Стрільбу / метушню і крики, почали усі залучені до цієї сцени учасники, але ПЕРЕДЧАСНО…. Тому цей цирк у коридорах, і став СМІШНИМ!!
показати весь коментар
26.04.2026 20:29 Відповісти
Він реально ***..утий!
показати весь коментар
26.04.2026 19:31 Відповісти
Як колись сказав мудрий Отто фон Бісмарк: "Дурість - це дар Божий, але не варто ним зловживати"
показати весь коментар
26.04.2026 19:43 Відповісти
Стрілянини не сталося б, якби в Білому домі була бальна зала, - Трамп
======================
спалився кнур.
показати весь коментар
26.04.2026 19:52 Відповісти
А що так дрібно? Якась там бальна зала в Білому ? Та вже давай замовляй Трампидло " Потомакскій дворец с"єздов" по аналогії як в кацапні є крємльовскій.
показати весь коментар
26.04.2026 20:20 Відповісти
висняне загострення прогресуе?
показати весь коментар
26.04.2026 19:35 Відповісти
Схоже на те. Як на мене, стрілянини не сталося б, якби покійна місіс Трамп, мати Донні вчасно зробила аборт.
показати весь коментар
26.04.2026 20:11 Відповісти
..так він вижив під час аборту!!! Звідки і пішла назва Жертва аборту....
показати весь коментар
26.04.2026 20:23 Відповісти
Ну то вже і джакуззі заодно встановити.
показати весь коментар
26.04.2026 19:36 Відповісти
Чувак втратив прекрасний ...бальний острів, то хоч ...бальну залу побудує
показати весь коментар
27.04.2026 00:30 Відповісти
Так хай будує вже, відразу, "Ямантау"! Туди , точно, ніхто , зі сторонніх, не потрапить... Один стіл, довжиною з ЗПС аеродрому першого класу, чого вартий!...
показати весь коментар
26.04.2026 19:36 Відповісти
А на вході має бути арка)
показати весь коментар
26.04.2026 19:37 Відповісти
Тріумфальна?
показати весь коментар
26.04.2026 20:20 Відповісти
Трампанальна.
показати весь коментар
26.04.2026 21:00 Відповісти
Трамп описує бальнy залy як «надзахищений» і «дронозахищений» простір із куленепробивним склом. Під залою будується масштабний підземний військовий комплекс.
Оціночна вартість проєкту зросла з початкових $200 млн до $400 млн. Трамп стверджує, що будівництво фінансується за рахунок приватних пожертв (зокрема від корпорацій Apple, Google, Meta) та його власних коштів, без залучення грошей платників податків.
показати весь коментар
26.04.2026 19:37 Відповісти
у трампа очень низкий рейтинг. Вот фсбшники и придумали это покушение номер два..
показати весь коментар
26.04.2026 19:38 Відповісти
Трамп настільки одіозний тип що ставитись до нього нейтрально важко. Його або обожнюють фанатики МАГА, або ненавидять всі інші. Звідси легко дійти висновку що його ліквідують. Ніяка охорона не врятує одну особу яку ненавидять мільйони. А якщо мільярди?!, - то шансів взагалі нуль. Я вже "запасся попкорном" і спокійно чекаю на новину.
показати весь коментар
26.04.2026 19:38 Відповісти
ндааа , у Білому дурдомі все дуже занедбане , катастрофічно !!!...
показати весь коментар
26.04.2026 19:38 Відповісти
!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
26.04.2026 19:41 Відповісти
Если человек идиот, то это надолго (с)
показати весь коментар
26.04.2026 19:38 Відповісти
всі б танцювали, а не їли.
показати весь коментар
26.04.2026 19:39 Відповісти
Й наша лебединя виконала танець, а не сиділа би на долівкі з 2 чоловіками коли всі сиділи на стільцях.
показати весь коментар
26.04.2026 19:50 Відповісти
Стрілянини не сталося б, якби в Білому Домі не було Трампа.
показати весь коментар
26.04.2026 19:41 Відповісти
Байден винен, бальну залу не побудував вчасно.
показати весь коментар
26.04.2026 22:38 Відповісти
А якщо щеб була 76-ти метрова "Тріумфальна арка Трампа" то припинилися б всі війни, уся стрілянина і Світ би визнав Доніка богом над всіма.
показати весь коментар
26.04.2026 19:41 Відповісти
Ну - так - стрілок би почав вальсувати - йому вже було б не до Трампа
показати весь коментар
26.04.2026 19:41 Відповісти
Українська важкоатлетка Ірина Домбровська відмовилася фотографуватися з росіянкою на чемпіонаті Європи, за що на неї накинувся з критикою президент Європейської федерації важкої атлетики Астріт Хасані.
Кому не тяжко зайти на сторінку цього дегенерата та поставити негативний смайлик https://www.facebook.com/astrit.hasani/
показати весь коментар
26.04.2026 19:43 Відповісти
Щодня плінтус опускається на метрову глибину !!!
показати весь коментар
26.04.2026 19:43 Відповісти
от як би за рік побудували Трампальну Арку, то у США взагал би не стало б ніякої стрілянини.
показати весь коментар
26.04.2026 19:46 Відповісти
Бг-ггг... рудий недоумок хоче вибити грошi на банкетну залу... Ай да лабух. Тре його перевiрити на предмет не тiльки фрiцовського корiння , а ще й на ДНК лаптеного-ластоногих ааленей. А ШО ДЕЛАТЬ? ХЕХ...
показати весь коментар
26.04.2026 19:46 Відповісти
Трамп робить з себе непідсудного
показати весь коментар
26.04.2026 19:46 Відповісти
Дивуватися вже давно нІчому. Залишається лише чекати імпічменту,або щоб здохло.
показати весь коментар
26.04.2026 19:47 Відповісти
А якби Трамп натягув памперс, колготки, пуанти і збацав "Лєбєдіноє озєро", то визвав би фурор у той залі...
показати весь коментар
26.04.2026 19:48 Відповісти
Була там одна "лєбєдь в пєрьях"... втікачка від ВАКСу.
показати весь коментар
27.04.2026 00:23 Відповісти
Я думав він скаже ''Якби я був президентом''
показати весь коментар
26.04.2026 19:48 Відповісти
Так вже ж вдруге пріпіздєнт. Та й бальну залу ту суд заборонив будувати, що він верзе "...повільно будується"? І як же вони з нашим схожі - наш якийсь супер-пупер університет будуватися збирався. Під мілаванова, звичайно, з астрономічними міндічгейтами - "ета ж как водітца.." (с)
показати весь коментар
26.04.2026 20:01 Відповісти
...найбільш захищеної будівлі у світі - Білого дому ...
---------------------------------------------------------------------
Какая же она самая защищенная, если в нее заходит вооруженный человек, подходит к президенту на расстояние 35 метров и делает 6 выстрелов.
показати весь коментар
26.04.2026 19:50 Відповісти
Якби у Трампа був розум то він не казав би таку дурню...
показати весь коментар
26.04.2026 19:50 Відповісти
Краще банна. Як на острові. Отоб дідусь там і дуба дав мабуть. А так тіко стріляють. Ніякої еротики бляха...
показати весь коментар
26.04.2026 19:51 Відповісти
А можливо це все підлаштовано! Ато він все носиться з тією бальною залою як дурень. Його ж всі критикують за ту бальну залу, а тут раз замах. От бачите якби була бальна зала то цього не сталося б. Яб там навіть лебедине озеро вам станцював би. Воно ж іпануте
показати весь коментар
26.04.2026 19:52 Відповісти
І Аврама Лінкольна не застрелили би в театрі як би я був тоді президентом!
показати весь коментар
26.04.2026 19:53 Відповісти
Залишилась третя спроба. Якщо виживе , то нiяка наступна спроба вже його не вiзьмe.
показати весь коментар
26.04.2026 19:55 Відповісти
Бог любить трійцю.
показати весь коментар
26.04.2026 21:05 Відповісти
Сброб буде багато. Ми дізнаємось про летальну. Думаю ЗМІ будуть мовчати. Ну щоб не підбурювати "засмучених невдачею"...
показати весь коментар
26.04.2026 21:30 Відповісти
Боже, чому ти так знущаєшся над ним? За що, Господи?
показати весь коментар
26.04.2026 19:55 Відповісти
Поставте свiчку, та замолiть свiй грiх, таке на боже казати.... То рудим о.ездолом дiдько воде.
показати весь коментар
26.04.2026 19:59 Відповісти
Тому що в них Дональд такий же ідіот як у нас Пєтя
показати весь коментар
26.04.2026 20:01 Відповісти
Неправда ваша... Бо зелене з рудим чмо - це шлепери. Nо2 i N3 вiдповiдно. Бо всi вони поеднанi одною особливiстю: шлепер Nо1(пырдуковыч) не може три слова склеiти в речення. Шлепер No2 без суфлера не годен три речення звести до единого сенсу. Шлепер No3 (рудий, або мечений на вусi) до обiду в своiх реченнях коже що в них е сенс, пiсля обiду каже протилежне.
показати весь коментар
26.04.2026 20:13 Відповісти
"... стрілянини під час вечері кореспондентів Білого дому не сталося б, якби ..." був тоді президентом Трамп!
показати весь коментар
26.04.2026 19:57 Відповісти
Стрелянини не сталося б якби Трамп був би президентом.
показати весь коментар
26.04.2026 19:58 Відповісти
Ще добав якби ти був президентом такого б не сталося. Да тебе ніяка бальна зала не врятує коли тебе ненавидить не тільки весь світ а даже твоя сім'я. Такого пздеца як при Тромбу в історії сша ще не було.
показати весь коментар
26.04.2026 19:58 Відповісти
коли дідуку ви водили воно впало... очевидно на чоло... от і результат
показати весь коментар
26.04.2026 19:58 Відповісти
Товарищи у нас в политбюро начался марам, вчера на похоронах нашего товарища, кстати где он, когда заиграла музыка, только я один догадался пригласить даму на танец
показати весь коментар
26.04.2026 19:59 Відповісти
Тю то ви дупля не вiдбили, бо всi чекали на дамський танок...
показати весь коментар
26.04.2026 20:02 Відповісти
А в нас сказали би ******* зала...
показати весь коментар
26.04.2026 20:04 Відповісти
Господи,хто і коли б міг уявити,що президентом найпотужнішої країни на планеті Земля, стане психічно хвора людина???!!! Українцям куди не йшло: молода демократія... Невже в США неможна створити спеціальну комісію психіатрів,хоча б під егідою ООН.
показати весь коментар
26.04.2026 20:04 Відповісти
Якби в Білім Домі була бальна зала
Ніхто б не стріляв, а усі б танцювали
І самі стріляючі в залі предмети
Були б ... жопа Трампа і в руках кастаньєти ...
показати весь коментар
26.04.2026 20:06 Відповісти
є-бальна зала?
то до парня без костюма, він організує
показати весь коментар
26.04.2026 20:08 Відповісти
На що готовий ще піти хворий дід, аби лиш йому не нагадували про є/бальний острів...
показати весь коментар
27.04.2026 00:27 Відповісти
Е-бальный зал.
показати весь коментар
26.04.2026 20:11 Відповісти
довбойоб
показати весь коментар
26.04.2026 20:13 Відповісти
Трамп єдиний політики що тролить самих тролів. Патриоти тцк гинуть від потужних вибухів на дивані забризкаючи лайном від ненависті свою кімнату. 😂
показати весь коментар
26.04.2026 20:16 Відповісти
Стрільби не було, якби раніше не обрали Байдена.
показати весь коментар
26.04.2026 20:25 Відповісти
Цікаво - а що було-б з єврейством, якби на місці Мойсея, виявився Трамп?
Думаю, змінилась-би, вся людська історія...
показати весь коментар
26.04.2026 20:50 Відповісти
На місці Мойсея було б набагато краще щоб був Іван Сусанін А Трамп поки що оголосив себе імператором Нероном...і сподіваюсь що його доля буде така ж сама
показати весь коментар
26.04.2026 21:18 Відповісти
А ти "в курсі", що "подвиг Івана Сусаніна" - такий же "героїчний міф", як і "28 панфіловців"? Історики вже добре "перекопали", "звідки ноги ростуть"... Там все "нафантазовано"... Просто прийшла якась банда, в "дярьовню", і вбили, з-за чогось, Івана Сусаніна... Та й по тому... Може, не дав їм поїсти...
показати весь коментар
26.04.2026 21:23 Відповісти
2/3 історичних фактів якщо не більше це міфи
показати весь коментар
26.04.2026 21:28 Відповісти
Знаю...
показати весь коментар
26.04.2026 21:31 Відповісти
Балєрун
показати весь коментар
26.04.2026 20:51 Відповісти
Стрілянина не сталася б, якби там був нормальний президент, а не дурко.
показати весь коментар
26.04.2026 21:10 Відповісти
Двє шагі налєва, двє шагі направа.. Зала бальных танцев🙂 от же дебил🙈
показати весь коментар
26.04.2026 21:15 Відповісти
Щось він не масштабно "думає" - давай, стадіон бальних танців, БД знести, всі на танці. Вхід платний, тариф як в Раду миру.
показати весь коментар
26.04.2026 21:31 Відповісти
І як інші президенти без бальної зали залишилися живими? Хоча рудого заледве не вбили, спасло вухо - трапилося на шляху кулі
показати весь коментар
26.04.2026 21:31 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
26.04.2026 21:50 Відповісти
Приїхали .
показати весь коментар
26.04.2026 22:00 Відповісти
Іноді краще жувати...
показати весь коментар
26.04.2026 22:20 Відповісти
Стрілянини не сталося б, якби в Білому Домі був президент США, а не кумир зграї агресивних радикалів...
показати весь коментар
26.04.2026 22:31 Відповісти
Якби Байден був президентом ...
показати весь коментар
26.04.2026 22:36 Відповісти
Ну шо тут скажеш - Д О В Б О (ой) Б !!!
показати весь коментар
26.04.2026 23:12 Відповісти
показати весь коментар
26.04.2026 23:51 Відповісти
Шо не говори а трампог своей смертью на умрет это точно
показати весь коментар
26.04.2026 23:56 Відповісти
рейтинг одобрения ржавого в районе 33%

"сейчас по скотоньюз покажут что коварные либертарды из жопотрахательной калифорнии пытались снова стрельнуть нашего парня. сплотимся вокруг него! не дадим левакам и ******* его в обиду. на промежуточных выборах мы должны их остановить иначе всех мужиков заставят носить юбки и учить 64 гендера"

через пару дней замеряют рейтинг и посмотрят повелся ли лох или нужно еще что-то мутить.
показати весь коментар
27.04.2026 00:10 Відповісти
Цієї стрілянини не було б, якби одне руде мудило не стало президентом США.
показати весь коментар
27.04.2026 02:19 Відповісти