4637 відвідувачів онлайн

У Німеччині не покарали чоловіка за загибель української дівчини

Загибель українки у Фридланді

У Німеччині суд визнав неосудним громадянина Іраку, який торік штовхнув під поїзд 16-річну українку з Маріуполя.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі Deutche Welle.

Земельний суд у Геттінгені ухвалив рішення про примусове психіатричне лікування обвинуваченого. За висновками експертизи, у 31-річного чоловіка діагностували параноїдну шизофренію. Суд водночас встановив, що саме він штовхнув дівчину під потяг на вокзалі у місті Фридланд. Від отриманих травм вона загинула на місці.

Трагедія, яку спершу вважали випадковістю

Інцидент стався 11 серпня 2025 року. Спочатку правоохоронці розглядали подію як нещасний випадок. Після прибуття на місце чоловік сам звернувся до поліції та показав тіло дівчини, заявивши, що випадково його знайшов.

Його поведінка не викликала підозр, тому його відпустили. Проте вже ввечері того ж дня він почав поводитися агресивно, що привернуло увагу поліції. Додатково проведені ДНК-тести виявили сліди чоловіка на плечі загиблої, що свідчило про фізичний контакт.

За результатами експертизи, у підозрюваного виявили психічне захворювання, яке вплинуло на його дії.

Після цього чоловіка затримали та помістили під варту за підозрою в умисному вбивстві.

Історія перебування підозрюваного у Німеччині

Відомо, що чоловік прибув до Німеччини у серпні 2022 року та подав заяву на притулок. Йому відмовили, а також планували депортацію до Литви. Втім, суд відхилив рішення про його затримання для депортації.

Згодом він повторно зареєструвався як шукач притулку у приймальному центрі Фридланда, де й перебував до моменту трагедії.

Ця справа викликала широкий суспільний резонанс, зокрема через питання контролю за мігрантами та станом їхнього психічного здоров’я.

Окремо варто зазначити, що це не єдиний випадок загибелі українок за кордоном.

Раніше у США було вбито 23-річну Ірину Заруцьку, яка втекла від війни. Також в Італії знайшли мертвою 18-річну студентку Марію Бугайову, яка зникла під час стажування.

Топ коментарі
+13
у нас індусів перевіряють, яких зараз завозять?
показати весь коментар
03.05.2026 20:55 Відповісти
+13
А шобло хоче в Україну везти отаку падаль
показати весь коментар
03.05.2026 21:27 Відповісти
+8
Такі хвороби раптово не виникають. Де були німецькі лікарі при перетині цією особою кордону? У таборі для біженців? У подальшому? Це ганьба німецькій медицині.
показати весь коментар
03.05.2026 20:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
у нас би взагалі не шукали вбивцю. написалиб про самогубство.
показати весь коментар
03.05.2026 20:47 Відповісти
Ну, от такі судді у Німеччині, це ж не їх дитину убив переселенець з Ірану, а дівчинку з далекої Україну…. Відчуваєте різницю????
Він же до меркель з шредером, приїхав у гості!!
показати весь коментар
03.05.2026 21:24 Відповісти
вертайся з тієї підгниваючої європки
показати весь коментар
03.05.2026 21:53 Відповісти
Такі хвороби раптово не виникають. Де були німецькі лікарі при перетині цією особою кордону? У таборі для біженців? У подальшому? Це ганьба німецькій медицині.
показати весь коментар
03.05.2026 20:50 Відповісти
у нас індусів перевіряють, яких зараз завозять?
показати весь коментар
03.05.2026 20:55 Відповісти
Ну якраз такі раптово й виникають. Крім того є найрозвиненіша європейська платна медицина, та європейська соціальна медицина, де ти будеш стояти в черзі на аналіз з пів року й то якщо до того витратиш місяць на чергу до лікаря.
показати весь коментар
03.05.2026 22:22 Відповісти
И что по вашему они должны были делать? Устроить полунормального беженца на пожизненное лечение в немецкую психбольницу? Вы хоть отдаленно представляете сколько это стоит?
Вопрос должен стоять другой совершенно -- почему чьи либо потребности, тем более иностранцев, должны закрываться за счёт людей не имеющих к ним какого либо отношения?
показати весь коментар
03.05.2026 22:42 Відповісти
У родичів був сусід, який міг молотком довбати двері їхньої квартири, вискакувати в коридор з ножем у руках і мотузкою наших. А тоді ще міліція приїжджала і говорила, що це - не їх клієнт. Закінчилось все тим, що того дебіла на радість всіх сусідів у Гідропарку хтось прибив.
показати весь коментар
03.05.2026 20:51 Відповісти
а лягавка скоріше всього просто видихнула...
показати весь коментар
03.05.2026 23:27 Відповісти
ну нехай хвора гнида живе і вбиває - а що , логічно

хворі плодяться і живуть ..і вбивають здорових.
показати весь коментар
03.05.2026 20:55 Відповісти
як ви зрозуміли ці слова "примусове психіатричне лікування" ?
показати весь коментар
03.05.2026 20:57 Відповісти
Наприклад, в
Украї́нська психіатри́чна ліка́рня із суво́рим на́глядом - спеціалізований https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%81%D0%B8%D1%85%D1%96%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4 психіатричний заклад для осіб, що вчинили тяжкі та особливо тяжкі https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8 злочини в стані https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C неосудності та за рішенням суду відправлені на https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BC%D1%83%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8_%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%83 примусове лікування.
показати весь коментар
03.05.2026 21:12 Відповісти
Це залишки радянської каральної медицини. В Німеччині зрозуміло такого немає. Тут після лікування відпускають на волю. Навіжені тут ходять вулицями поки вони когось не вбили чи серйозно скалічили. Для таких курс лікування і вбивай далі.
показати весь коментар
03.05.2026 21:33 Відповісти
Як ви там мучитесь?
показати весь коментар
03.05.2026 23:45 Відповісти
трамп накаже- забирає з Німечини "томагавки"...
показати весь коментар
03.05.2026 21:09 Відповісти
Вилікують за кошт платників податків, і буде років через десять ще один корисний член німецького суспільства. Але це не точно. Може через двадцять. А якщо погано розумію німецьку (бо вона йому нахєр не здалась), то і через тридцять.
показати весь коментар
03.05.2026 21:11 Відповісти
Через півроку чи рік випустять. Курс лікування пройде і все. Буде далі вбивати.
показати весь коментар
03.05.2026 21:26 Відповісти
ну значить якомусь платнику податків не пощастить.
показати весь коментар
03.05.2026 21:54 Відповісти
Не буде корисним. Мусульмани, у своїй більшості, не працють, живуть на посібниках з бідності
показати весь коментар
03.05.2026 23:53 Відповісти
я нагадую, що ненавиджу фільми з закадровим сміхом, і не користуюсь емодзі.
показати весь коментар
04.05.2026 00:30 Відповісти
І до чого тут фільми і емодзі? Ти про що мариш?
показати весь коментар
04.05.2026 00:51 Відповісти
Співчуваю і розумію що не всім людям притаманна https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BC така складна форма комунікації.
показати весь коментар
04.05.2026 01:00 Відповісти
Ти плоскоземельник?
показати весь коментар
04.05.2026 02:07 Відповісти
Дівчина була неправильної релігії і раси. От би мала іншу релігію чи колір шкіри то і вирок суду в Німеччині був би іншим.
показати весь коментар
03.05.2026 21:24 Відповісти
А шобло хоче в Україну везти отаку падаль
показати весь коментар
03.05.2026 21:27 Відповісти
Фуфло повне, подавати документи не притулок і т.д. він розумів, а вбив, і здурів різко, німці бояться цих бородатих як вогню, Німеччина запрограмована до розвалу, перша відділеться Баварія, і залишиться ГДР одне вмісті з бородатими.
показати весь коментар
03.05.2026 21:33 Відповісти
А може в неї були якісь шашні з арабом,або вона ,як більшість наших куриць,дала йому якісь аванси....
показати весь коментар
03.05.2026 21:34 Відповісти
Вбита 16 річна дівчинка навіть небула знайома з 31 річним покидьком.
показати весь коментар
03.05.2026 22:36 Відповісти
Где то тысячу - полторы лет за такого человека отвечала семья-- платился вергилд ( цена человека) пострадавшей семье. Что бы предотвратить кровную месть. Если человек портачил много, его выгоняли из клана/семьи и его мог убит кто угодно по любой причине
показати весь коментар
03.05.2026 22:30 Відповісти
Или например продать в рабство. Так было во всей неримской Европе и после падения Рима во многих бывших римских колониях
показати весь коментар
03.05.2026 22:33 Відповісти
Для німців, це вже стандарт. Декілька років тому було групове зґвалтування білої дівчини, копченими мавпами. Іх не покарали, бо як визнав суд, "вони були сильно зістресовані, внаслідок еміграції ", чи якось так....
показати весь коментар
03.05.2026 22:47 Відповісти
жесть. тікай звідти назад в Україну
показати весь коментар
03.05.2026 23:39 Відповісти
Не пойму, кричащего заголовка. Убийца оказался психиатрическим больным. Да, так бывает, когда человек с психиатрической патологией оказывается в стадии обострения и не получает никакого лечения. Случившееся с девушкой - трагедия. Но наказание имеет смысл лишь тогда, когда преступник может осознать свои действия.
показати весь коментар
04.05.2026 00:29 Відповісти
Тобто, поки він не розуміє своїх вчинків то хай ходить по вулицях та вбиває? А щось превентивне ніяк?
показати весь коментар
04.05.2026 00:41 Відповісти
Я абсолютно уверен, что его направили на лечение.
показати весь коментар
04.05.2026 01:04 Відповісти