5522 відвідувача онлайн

Співвласник Fire Point Штілерман є на "плівках Міндіча", - Гончаренко. ВIДЕО

Співвласник компанії Fire Point Денис Штілерман фігурує на "плівках Міндіча".

Про це під час засідання ТСК повідомив нардеп Олексій Гончаренко, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

За словами парламентаря, Штілерман є на "плівках Міндіча".

Далі Гончаренко процитував стенограму розмови від 4 липня 2025 року між Штілерманом та Міндічем.

Нардеп зауважив, що Міндіч звертався до Штілермана на "ти", а той - на "ви". Відомо, що Штілерман старший за Міндіча.

Також Гончаренко заявив, що Штілерман також загдується у розмові Міндіча та Умєрова.

Штілерман фігурує на плівках Міндіча: що відомо?

Що передувало?

  • 29 квітня ЗМІ оприлюднили нові "плівки Міндіча", на яких зафіксовано розмови Тімура Міндіча із колишнім радником президента Сергієм Шефіром та ексміністром оборони, секретарем РНБО Рустемом Умєровим, зокрема про фінансування Fire Point.
  • Антикорупційна рада при Міноборони України заявила, що компанія може втратити можливість постачати зброю для українського війська. Президента Володимира Зеленського просили ініціювати процес часткової націоналізації Fire Point, щоб продовжити постачання її продукції до Сил оборони.
  • Пізніше співвласник компанії Fire Point Денис Штілерман відреагував на публікацію ЗМІ нових "плівок Міндіча" та назвав це "черговою інформаційною атакою". Він звернувся до НАБУ з проханням підтвердив правдивість "плівок".
Топ коментарі
+15
Найвеличнівшивий, он - вєздЄ.. але якщо хто винен, то то усе - Порох..
показати весь коментар
06.05.2026 15:00 Відповісти
+14
Є на плівках і Ішак. Його там скромно величають - Вова. Цей загадковий "Вова" судячи з контексту і є Пан президент від України, Товаріщ Оманський.
показати весь коментар
06.05.2026 15:07 Відповісти
+10
https://t.me/dmytro_chekalkyn/10143 Mila Ya:
Гасло «Зробимо їх разом» виявилося найчеснішою обіцянкою в історії - тільки от «зробили» не корупціонерів. Зробили вас. Зробили нас усіх. Прямо на очах у всього світу, під оплески і дешеві шоу.
Ви кажете: «Не на часі критикувати»? А коли буде на часі? Коли останній українець виїде або ляже в землю, щоб черговий лідер міг записати патріотичний ролик на фоні руїн? Ваша мовчазна згода - це паливо для цієї машини знищення.
Кожен, хто досі намагається виправдати цей геноцид власного народу непрофесійністю чи обставинами - ви співучасники. Це не помилки. Це послідовне, системне знищення майбутнього.
Де обіцяна безпека?
Де захист людей, а не рейтингів?
Де відповідальність за кожен провал, який коштує сотні тисяч життів?
показати весь коментар
06.05.2026 15:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на плівках ішак є?
показати весь коментар
06.05.2026 14:53 Відповісти
Найвеличнівшивий, он - вєздЄ.. але якщо хто винен, то то усе - Порох..
показати весь коментар
06.05.2026 15:00 Відповісти
Закони жанру вимагають підтримання інтриґи.
показати весь коментар
06.05.2026 15:02 Відповісти
Є на плівках і Ішак. Його там скромно величають - Вова. Цей загадковий "Вова" судячи з контексту і є Пан президент від України, Товаріщ Оманський.
показати весь коментар
06.05.2026 15:07 Відповісти
Прокурори-інваліди не крадуть гроші США
показати весь коментар
06.05.2026 15:04 Відповісти
Пробували не красти? І не треба розповідати казки про конкуренцію "фламінго" для амерів або Європи.
показати весь коментар
06.05.2026 15:16 Відповісти
Хто фінансує Україну той і замовляє музику. Американським та німецьким платникам податків цікаво куди йдуть їхні гроші та хто такий товаріщ Оманський який роздає якісь "Тисячі Зеленського".
показати весь коментар
06.05.2026 15:13 Відповісти
https://t.me/dmytro_chekalkyn/10143 Mila Ya:
показати весь коментар
06.05.2026 15:37 Відповісти
По прізвищах, суто всі українці..... Українця, можна знайти тільки на фронті....
показати весь коментар
06.05.2026 15:19 Відповісти
Така доля українців. Зате українці гарно співають жалісливі пісні.
показати весь коментар
06.05.2026 15:28 Відповісти
ЗЕлена поцяра призвело до знищення виробника ракет ВО Луч, де загинуло до 40 спеціалістів, а натомість потвора створило кралвральне маланське фуфло для дерибану бабла - Fire Point.
показати весь коментар
06.05.2026 15:29 Відповісти
Міндіч, Цукерман от і Штілерман... . Навіва не дуже гарні думки за ці мани.
показати весь коментар
06.05.2026 15:33 Відповісти
І що з того? Це звичайна етнічна ОЗГ (Організована злочинна група) яка складається переважно з осіб єврейської національності, яка правда на відміну від їнших ОЗГ, контролює владу в Україні, тому щоб українці боялися вигадала нові закони для українців. Згідно нових законів України для українців всі хто погано говорять про Пана президента України та взагалі про семітів є в Україні антисемітами та караються позбавленням волі на строк до 8 років тюрми за антисемітизм і на передову змивати кров'ю злочин антисемітизму.
показати весь коментар
06.05.2026 15:59 Відповісти
ось тому і приняли закон антисимицький, щоб захистити єврейчиків чи жид....ів...
показати весь коментар
06.05.2026 16:31 Відповісти
штілєрман, міндіч, цукерман, умєров, зеленський - потужні українці
показати весь коментар
06.05.2026 16:50 Відповісти
у лютому 2023-го було перейменоване на Fire Point і переоформлене на Єгора Скалигу - фахівця кіноіндустрії, який до війни займався локаціями для фільмів, зокрема «Люксембург, Люксембург», «8 перших побачень» з Володимиром Зеленським та інших.
показати весь коментар
06.05.2026 22:13 Відповісти