9336 відвідувачів онлайн

Тягнибока госпіталізували після поранення: у нього важка контузія, потрібні додаткові обстеження

тягнибок поранений

Екснардепа та командира батальйону безпілотних систем 128-ї бригади "Дике Поле" Олега Тягнибока госпіталізували до медичного закладу після поранення на фронті.

Про це повідомила Цензор.НЕТ прессекретарка "Свободи" Христина Равлюк.

Нові деталі

"Підтверджую цю інформацію. На жаль, маємо цей прикрий факт", - зазначила вона.

За її словами, внаслідок удару ворожого дрона по автівці Тягнибок зазнав важкої контузії.

Він перебуває під наглядом медиків і найближчим часом будуть проведені додаткові обстеження для більш детального діагностування стану пораненого.

Більше інформації щодо обставин інциденту та стану Тягнибока Равлюк обіцяла надати згодом.

Що передувало?

  • Раніше повідомлялося, що екснардеп Тягнибок поранений на фронті.
  • Нагадаємо, що у травні 2024 року син Тягнибока був поранений у бою під Бахмутом.
Топ коментарі
+45
Аброхамія з єрмаком, банановим, резніковим, шуфричем, насраловим і татаровим, глибоко стурбовані!?!?
Поряд з Тягнибоком на фронті, повинні бути і вони!!….
показати весь коментар
06.06.2026 10:39 Відповісти
+34
Бажаю якнайшвидшого одужання.
показати весь коментар
06.06.2026 10:40 Відповісти
+32
Каждый, кто сейчас сидит в уютном кресле в чате-даже слово кривого не имеет права сказать против тех кто на фронте. Нравится кто-то кому-то или нет. И не важно где человек на фронте получил ранение или контузию.
показати весь коментар
06.06.2026 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Аброхамія з єрмаком, банановим, резніковим, шуфричем, насраловим і татаровим, глибоко стурбовані!?!?
Поряд з Тягнибоком на фронті, повинні бути і вони!!….
показати весь коментар
06.06.2026 10:39 Відповісти
Там не вкрадеш так.
показати весь коментар
06.06.2026 10:45 Відповісти
лох, твоя зелена банда краде не менше. Але він принаймні на фронті був і воював.
показати весь коментар
06.06.2026 10:54 Відповісти
миндичи , ***********, рабиновичи за украину не воюют, они ее грабят
показати весь коментар
06.06.2026 13:25 Відповісти
от шо би ти ше брехало... де свободівці мерами - найбільш успішні громади. Ну, може звісно що вони такі хитрі і обираються там, де люди розумні
показати весь коментар
06.06.2026 11:09 Відповісти
Наприклад,Тернопіль і область.Надал і Головко.Високопоставлені свободівці.Проти обох карні справи,обидва запідозрені в хабарництві...Надал,до речі,до обрання мером Тернополя був податківцем високого рангу,а там,як серед гаїшників порядних не буває.Ну а Головко до обрання головою обл ради був нардепом від Свободи,то вже рідкісний злодій і хабарник...У Львові теж був момент коли свободівка Фаріон могла обратись мером,її рейтинг був вдвічі більший від Садового.Тоді шістнадцять років тому рейтинг Свободи зашкалював на Галичині та й по цілому в Україні.ВР,місцеві ради...Але пропустила момент Фаріон,через каденцію вже ту Свободу люди трохи взнали і кобіта пролетіла і мимо мерства,і мимо ВР...Хай з Богом спочиває...
показати весь коментар
06.06.2026 12:08 Відповісти
Фаріон - КГБ -шная "консерва".
показати весь коментар
06.06.2026 15:45 Відповісти
Франківську, напевно, не повезло, як іншим, мало того, що місто зникає в хаосі новобудов і не вилазить з цілодобових заторів, так ще й весь архітектурно-містобудівельний бомонд спалився на тотальних хабарях.
показати весь коментар
06.06.2026 13:20 Відповісти
В Конотопі сємєніхін. Краде, як не в себе.
показати весь коментар
06.06.2026 14:51 Відповісти
таня, соромно читати таку дурню
показати весь коментар
06.06.2026 14:58 Відповісти
Коли обрізна зелепуга щось там оповідає про злодійство, то дуже смішно.
показати весь коментар
06.06.2026 11:16 Відповісти
Ви або наівна людина або пісменик-фантаст, де фронт і де всі вами переличені.
показати весь коментар
06.06.2026 11:08 Відповісти
шо, старий зольдат, абідна стало ? нема тобі ким похвалитися...
показати весь коментар
06.06.2026 11:10 Відповісти
Скажить оля, ви ******* від народження чи це у вас розвилось під впливом вашого соціума на кшталт вашой родини, друзів тощо?
показати весь коментар
06.06.2026 11:24 Відповісти
бєбєбє
показати весь коментар
06.06.2026 14:07 Відповісти
Хтось від ******** від народження шось іншого очикував? Я ні.
показати весь коментар
06.06.2026 14:21 Відповісти
Не "пісменик", в письменник! Сходи спочатку в школу, вивчи українську мову, потім будеш тут пости строчити! Може досить вже українську мову тут паплюжити?!
показати весь коментар
06.06.2026 11:35 Відповісти
Ооо, ще одни гев...но розумний претендент на лаври фаріон та одного з завсегдатаїв цензора нет виліз.
Часом не освітянин?
показати весь коментар
06.06.2026 12:03 Відповісти
Бажаю якнайшвидшого одужання.
показати весь коментар
06.06.2026 10:40 Відповісти
Каждый, кто сейчас сидит в уютном кресле в чате-даже слово кривого не имеет права сказать против тех кто на фронте. Нравится кто-то кому-то или нет. И не важно где человек на фронте получил ранение или контузию.
показати весь коментар
06.06.2026 10:43 Відповісти
Конечно же важно.
Потому что фронт - это только нулевая линия в пределах стрелкового боя, остальное - тыл.

А важно это, потому что деды вроде Каракая и Тягнибока "воюют" в 50 км от линии столкновения, но других воевать они почему-то призывают на ноль.
показати весь коментар
06.06.2026 11:13 Відповісти
Доводжу до вашого відомв, що ви мислите категоріями Другої саітової. Фронт сьогодні - це кілзона, яка завдяки безпідотникам на ркремих ділянках має глибину до 40-50 кілометрів. І не факт, хто у більлій безпеці - піхотинець на добре облаштованій позиції на нулю, чи екіпаж автомобіля на контрольованій ворожими дморами дорозі.
показати весь коментар
06.06.2026 13:11 Відповісти
так що тепер, всіх херсонців, харківян, сумчан прирівняти до фронтовиків? над моїм домом на півночі Харкова fpv постійно літають, мінімум раз на тиждень когось вбивають і ранять, люди живуть, працюють, дітей ростять і ніхто не вважає себе героєм, бо не на лбз, а в тилу.
показати весь коментар
06.06.2026 13:27 Відповісти
Ми говоримо про військових. Дрони полюють у першу чергу на військові авто. Не потрібно маніпулювати.
показати весь коментар
06.06.2026 14:02 Відповісти
Ох Віталя ти не правий. Давай до нас "у тил", на 10-20-40й км, не хо мобілізуватись? І забезпечення норм. Можу посилання дати. Вакансій умовно міліон і всі потрібні.
показати весь коментар
06.06.2026 14:37 Відповісти
Високопосадовці повинні повернути своїх дітей з-за кордону. Якщо його родина не у війську - він не може претендувати на державні посади.

Колишній командир полку «Дніпро-1» Юрій Береза.
показати весь коментар
06.06.2026 10:56 Відповісти
Береза це той, який зараз австрійський фронт тримає?
показати весь коментар
06.06.2026 11:15 Відповісти
Ніц, то Бляхер-Береза ,якщо хто не знав.(вікіпедія підтверджує) Відчуваєие різницю?
показати весь коментар
06.06.2026 12:37 Відповісти
Так вони і претендують на державних посади щоб діти були за кордоном, в не на фронті. Да ще для того щоби забезпечити їх матеріально
показати весь коментар
06.06.2026 11:18 Відповісти
все , важка контузія має наслідки , тепер йому в президенти не можно ...чи ? ...
показати весь коментар
06.06.2026 11:05 Відповісти
В нас і без контузії повна халепа з народними депутатами та президентами, кожен другий контужений.
показати весь коментар
06.06.2026 11:13 Відповісти
На бізнесових гей-вечорницях..**** в голову через сраку
показати весь коментар
06.06.2026 11:17 Відповісти
Почему вы не смогли защитить его в 2014-м году, когда Тягнибока и его партию выгоняли из политики?
показати весь коментар
06.06.2026 11:18 Відповісти
тому шо Тягнибок людина московії і це не секрет , це такий своєрідний реванш мишебраття ...страшна буде помилка ,як шо він знову відтяпає голоси ,від справжнього кандидати в президенти ...Олежа хай одужує , але контінгент його партії ,говорить на фені ,а це русня ,яка натягла на себе вишиванкі !!!...
показати весь коментар
06.06.2026 11:33 Відповісти
Судячи хто де зараз е … )не скажеш , що ваша інформація правдива, скоріше російський викид…свідомо підтримуєте чи за €?
показати весь коментар
06.06.2026 11:37 Відповісти
не рятуйте імідж Тягнибока , я розумію активізацію таких як ви ,це ваш вибір ...
показати весь коментар
06.06.2026 11:58 Відповісти
Я львівянин,Свобода виникла у мене на очах.Раптово,у 2004-му році і відразу стала дуже популярною.Хоча були у нас тоді націоналістичні партіі - Товариство Лева,УНА-УНСО,УПА,СОБОР - але Свобода моментально по рейтингу їх обігнала.Чому?Через колосальні фінансові вливання...Зараз вже відомо,що гроші йшли двома потоками,перший через львівський криміналітет (Вова-морда,Пупс),другий через партію регіонів (Льовочкін).А от хто за ними стояв - догадуйтесь самі...Головою поставили Олега Тягнибока,який тоді був в "Нашій Україні".Там був цілий сценарій на горі Попіван (помилково називають Піп Іван,а насправді назва від слова "півати",гора співає під час вітрів)чи Говерла (вже не пам"ятаю) з "жидвою" і "москалями".Поставили не випадково,там така сімейка,погугліть що трапилось з батьком,рідним братом і зведеним братом Юрком...
показати весь коментар
06.06.2026 13:02 Відповісти
Чув таке--кацапи нам навязували А ви повторюєте цю брехню.
показати весь коментар
06.06.2026 15:30 Відповісти
До 14 року Свобода була в союзі з Регіонами,зараз Свобода в союзі з зеленню.І хоча багатьох свободовців ловлять на корупції...вони непідсудні.
показати весь коментар
06.06.2026 11:11 Відповісти
не бреши !
показати весь коментар
06.06.2026 11:22 Відповісти
Суть не з ким , а для чого і для кого і проти кого…Принаймі коли б вибрали Свободу , в парламент чи президентом….то б Путін не сумнівався, що українці то росіяни…і не пішов їх звільняти… і звичайно в Лугодроні не кричали… в 14 Росія … Росія
показати весь коментар
06.06.2026 11:33 Відповісти
Би вчилися в Свободи , і в Фарион то б в голову не лізла російська попса,.. язик…, і не треба б було зброєю доказувати , що українці не Е московити.., для істориків*** тіпа путла,,,
показати весь коментар
06.06.2026 11:51 Відповісти
нащо пхати фарион до Свободи, рядові партійці з якої реально рятують Україну?
показати весь коментар
06.06.2026 13:31 Відповісти
О,.. це дуже хероічно…
показати весь коментар
06.06.2026 11:52 Відповісти
Ніхто від такого не застрахований
показати весь коментар
06.06.2026 11:40 Відповісти
Довгих років життя тобі, Олеже.
показати весь коментар
06.06.2026 12:02 Відповісти
давайте збирать грошi, лохи.
показати весь коментар
06.06.2026 12:02 Відповісти
Повного одужання, Олеже.
показати весь коментар
06.06.2026 12:56 Відповісти
Треба дочекатися правдивої інформації. А то у лапіна також була "важка" контузія, що не завадило йому на другий день уже свій ютуб блог вести. І досі так контузе, що напевно списали вже. Бо відео кожен день є, а лапіна на фронті немає.
показати весь коментар
06.06.2026 15:44 Відповісти