10924 відвідувача онлайн

Трамп про Путіна та Зеленського: Вони, схоже, відкриті до переговорів для миру в Україні

трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що відтепер планує зосередитися на війні Росії проти України після підписання мирної угоди з Іраном.  

Про це глава Білого дому заявив у межах двосторонньої зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном на саміті G7 в Евіані, повідомляє Цензор.НЕТ.

Прямі контакти з Києвом та Москвою: оцінка Трампа

Трамп розкрив деталі своїх останніх телефонних та дипломатичних контактів із президентами України та Росії. За його спостереженнями, фіксується певне вікно можливостей для запуску переговорного процесу.

"Зараз я зосереджений на Україні. Ми провели дуже конструктивні, хороші розмови із Зеленським і Путіним — обидва лідери, схоже, відкриті до діалогу і виглядають готовими до вирішення цього. Тому тепер, коли питання [з Іраном] завершено, ми зосередимося на Україні. Побачимо, чи зможемо ми довести й цю справу до кінця. Щомісяця гинуть двадцять п’ять тисяч людей — переважно солдати. І цього не повинно відбуватися. Але вчора у мене було дві дуже хороші розмови. Ми ще будемо це обговорювати", - оптимістично заявив президент США.

Розмова Трампа з Зеленським та Путіним

  • Нагадаємо, що в неділю, 14 червня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з американським лідером Дональдом Трампом.
  • Також стало відомо, що 14 червня, російський диктатор Володимир Путін провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Вони домовилися про візит до Росії спецпредставників США –– Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера.
Топ коментарі
+22
Идиот.
показати весь коментар
15.06.2026 19:40 Відповісти
+15
Правда як видно з боку, що американці вибрали ідіота? А як у 2019 рок'ці українці дали Голобородьку булаву, всі ключі від Україні, свою долю, долі своїх дітей та внуків і України? Це нарід 73% разом з Голобородько відводили наші війська, знищували ракетні програми і розміновували Чонгар. То американці,вибравши ідіота нічого не втратили,окрім отримали насмішки від дій свого президента, а що втратили українці, коли вирішили поржати під час війни? І хто нас назве розумними?
показати весь коментар
15.06.2026 19:52 Відповісти
+8
Час щоденної слаборозумової хрюканини від старого несамовитого діда повертається.
А так добре було коли зятьок з вітьком нікуди не катались і помаранчевий дегенерат не ніс дикої ***** про Україну щовечора.
показати весь коментар
15.06.2026 19:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Идиот.
показати весь коментар
15.06.2026 19:40 Відповісти
Правда як видно з боку, що американці вибрали ідіота? А як у 2019 рок'ці українці дали Голобородьку булаву, всі ключі від Україні, свою долю, долі своїх дітей та внуків і України? Це нарід 73% разом з Голобородько відводили наші війська, знищували ракетні програми і розміновували Чонгар. То американці,вибравши ідіота нічого не втратили,окрім отримали насмішки від дій свого президента, а що втратили українці, коли вирішили поржати під час війни? І хто нас назве розумними?
показати весь коментар
15.06.2026 19:52 Відповісти
Это издержки любой демократии. Это вам повезло что люди не догадались ещё голосовать за то что бы страна давала им бесплатные деньги.
показати весь коментар
15.06.2026 20:08 Відповісти
Ніякий він не Голобородько, він - ПопандоПУЛО.
показати весь коментар
16.06.2026 01:37 Відповісти
Це Ви так думаєте. А Трамп думає, що ідіот - це Ви, я, якийсь Джон з Оклахоми.... 😞
показати весь коментар
15.06.2026 20:01 Відповісти
Лікуйся.
показати весь коментар
15.06.2026 19:40 Відповісти
Трамп(с).
показати весь коментар
15.06.2026 19:41 Відповісти
Це кстаті не думка Трампа, це Зеля потужно бреше всьому світу, що "період до настання зими 2026 року є критичним «вікном можливостей» для дипломатичного врегулювання та кроків до завершення війни......саме зараз складаються умови, коли дипломатичні ініціативи можуть дати результат". Абрамовіч відімо йому інсайд привіз з Кремля, а іначе з яких херов він це вигадав? Жодного разу Путін про мир не казав.
показати весь коментар
15.06.2026 19:44 Відповісти
У Трампа головним радником є Борис Епштейн. Уродженець Москви. Переїхав до штатів 1993-го року
показати весь коментар
15.06.2026 20:04 Відповісти
Час щоденної слаборозумової хрюканини від старого несамовитого діда повертається.
А так добре було коли зятьок з вітьком нікуди не катались і помаранчевий дегенерат не ніс дикої ***** про Україну щовечора.
показати весь коментар
15.06.2026 19:44 Відповісти
Стара сваха, думає, що звів пу і зе, а вони за його спиною...
Промовчу.
показати весь коментар
15.06.2026 19:44 Відповісти
Вангую

- все діло в Україні вона не хоче віддавати донбас
- та віддайте вже ті землі вони вам не треба
- все діло в Україні вона не хоче прийняти пару законів
...
----
10001 пункт "все діло в Україні"
....
"я старався але україна нічого не хоче"
показати весь коментар
15.06.2026 19:45 Відповісти
Бла-бла-бла-бла... А ***** як запускав ракети так і запускає...
показати весь коментар
15.06.2026 19:45 Відповісти
Трамп: "тепер, коли питання [з Іраном] завершено, ми зосередимося на Україні."
Mіністр національної безпеки Ізраїлю Ітамар Бен-Гвір заявив, що домовленості між Вашингтоном і Тегераном не накладають на Ізраїль ніяких зобов'язань.
показати весь коментар
15.06.2026 19:45 Відповісти
****** по Ірану в кацапів, як союзнику фанатиків, тіла хусітов. По Дербенту, Астрахані, Каспійську!!!
показати весь коментар
15.06.2026 19:48 Відповісти
ні, відкритий тільки путін, тому вітьок і зятьок поїдуть до путіна.
показати весь коментар
15.06.2026 19:46 Відповісти
Раньше было выражение: пи@т , как Троцкий. Времена и фамилия изменились).
показати весь коментар
15.06.2026 19:46 Відповісти
Дід знову марить. Покличте лікаря в палату!
показати весь коментар
15.06.2026 19:47 Відповісти
Дід не марить, в отримує свій профіль.
показати весь коментар
15.06.2026 20:00 Відповісти
Профіт
показати весь коментар
15.06.2026 20:34 Відповісти
Для понимания что такое Трамп и его банда.
Директора ЦРУ обвинили в распространении материалов ГРУ под видом разведданных

▪️ Ультраправая блогерка и неформальный советник Трампа Лаура Лумер опубликовала разбор «рассекреченного» доклада Талси Габбард о биолабораториях в Украине. По утверждению Лумер, политический штаб Габбард взял графику из официальных российских разведывательных материалов, представленных Москвой в Совет Безопасности ООН ещё в 2022 году, и наложил на них логотип ODNI, выдав за американский разведывательный продукт.

▪️ Среди конкретных улик: слайд 2 содержит сгенерированную ИИ карту Украины с орфографическими и географическими ошибками; слайд 4 воспроизводит внутренние материалы американской корпорации Black and Veatch (работала с агентством DTRA в Украине), которые Россия объявила захваченными при вторжении; цифра на слайде 4 дословно совпадает с данными на стр. 83 российского документа для СБ ООН. При этом первый же слайд доклада ODNI предупреждает: Россия будет распространять ложные нарративы о биолабораториях США в Украине.

▪️ Лумер заявила, что действия Габбард нарушают Закон о шпионаже, и анонсировала запрос по FOIA.
показати весь коментар
15.06.2026 19:47 Відповісти
Хутін готовий обговорити питання російського миру в Україні, а Зеля готовий зберегти себе, своїх людей і свої статки
показати весь коментар
15.06.2026 19:47 Відповісти
Таблетки видимо не помогают, пора ставить капельницы...
показати весь коментар
15.06.2026 19:53 Відповісти
Рудий бордельний дятел і далі договорняк Анкориджа з )(уйлом намагається протиснути. Та й Зеля наче гівняком обкурений.
показати весь коментар
15.06.2026 19:53 Відповісти
З рокаами приходе лише маразм,у 80 він став ще дурніше,чим був... .
показати весь коментар
15.06.2026 20:03 Відповісти
Вже навіть не читаю що говорить Трамп. Там поселились стрімко прогресуюча деменція з манією величі тому нічого розумного, адекватного і відповідального звідти звучати не буде... Ми не можемо змінити цю ситуацію. Це мають зробити притомні американці.
показати весь коментар
15.06.2026 20:06 Відповісти
Самозакоханий, обмежений, дементивний недоумок....
показати весь коментар
15.06.2026 20:35 Відповісти
Що з дурня візьмеш, самозакоханий нарцис з невисоким інтелектом і майже не тямит в міжнародній політиці ,ось для Зелі він підходить як і терориста путіну влаштовує і жодного слова про рашиський терор проти цивільних і культурних пам'яток в Києві і Харкові.
показати весь коментар
15.06.2026 20:46 Відповісти
Те, що "епопею" з Іраном він завершив - *******.
Україною він то може зайнятися - але от проблема: після Ірану в нього появляється справа, більш важливіша, ніж Україна: внутрішньополітична обстановка всередині США (в контексті її погіршення передовсім для самого Трампа) і, зокрема, проблеми обрання нового складу Конгресу... Він, скоріше, буде займатичя виборами, ніж Україною...
показати весь коментар
15.06.2026 20:47 Відповісти
Пишуть, що Усик на зустрічі з Трампом сказав йому, що Україна створила Росію, тому зараз РФ намагається знищити Україну та переписати історію на свій лад.
показати весь коментар
15.06.2026 21:36 Відповісти
Шо? Знову пісня про "24 години"?
показати весь коментар
15.06.2026 21:50 Відповісти
...кончений дебіл!!
показати весь коментар
15.06.2026 21:52 Відповісти
Трампушко дозволив Путлеру вдарити ракетами по Україні...
показати весь коментар
15.06.2026 22:19 Відповісти
Зельцман дибіл і гнида!
показати весь коментар
15.06.2026 22:20 Відповісти
обидва лідери, схоже, відкриті до діалогу і виглядають готовими до вирішення цього Джерело: https://censor.net/ua/n4008495

а що, колись було інакше? з 2019 року обидва аж трусяться, так хочуть діалогу, і в лютому 2022 щастя було так близько, так звідкись Залужний з ЗСУ взялися і діалог накрився мідним тазом!😠
показати весь коментар
15.06.2026 22:37 Відповісти
Старий, йди до біса, в тебе немає карт!
показати весь коментар
15.06.2026 23:12 Відповісти
Підофіл кончений
показати весь коментар
16.06.2026 00:10 Відповісти
Оба хотят мира.
путин открыт для "мира", с захватом 30% территории Украины.
Подавайте ему мир на этих условиях, чтобы "в мире" спокойно собрать новую армию, подтянуть технику на современных разработках и потом, имея плацдарм, начать новую войну с учетом совершенных ошибок в первой компании.
Даже заморачиваться не будет с причиной новой агрессии.
Поэтому пуйлу мир нужен как воздух или война до последнего бурята.
показати весь коментар
16.06.2026 01:16 Відповісти
Трамп - "миротворець" на умовах Путіна.
показати весь коментар
16.06.2026 07:14 Відповісти
Людина в 80 років повинна тихетько рибалити з друзями та пити таблетки щоб не забути як його звати, а керувати повинні значно молодші.
Мені здається що світом керують старі пердуни яким до лампочки що буде завтра. Трамп, Путлер та все його оточення, Сі та інші пенсіонери.
показати весь коментар
16.06.2026 07:42 Відповісти