16877 відвідувачів онлайн

Трамп відмовився назвати Путіна відповідальним за війну в Україні: Я прагну все врегулювати

трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість посилення санкційного тиску на Російську Федерацію. Водночас він укотре ухилився від прямої відповіді на запитання про відповідальність диктатора Володимира Путіна за розв'язану війну проти України.

Про це лідер США заявив під час зустрічі з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді на саміті G7 у французькому Евіані, повідомляє Цензор.НЕТ.

Уникнення звинувачень на адресу Путіна

Трамп продемонстрував обережність у формулюваннях, коли журналісти спробували змусити його дати пряму політичну оцінку діям російського диктатора.

На пряме запитання репортера: "На цей час, чи вважаєте ви, що Путін несе більшу відповідальність за триваючий конфлікт в Україні?", очільник Білого дому уникнув прямих звинувачень.

"Ну, я не хочу це коментувати, тому що я намагаюся це врегулювати, а такі заяви не полегшують справу. Це не полегшує ситуацію", - сказав Трамп.

Повернення нафтових санкцій

Трамп підтвердив, що Вашингтон готовий застосувати економічні важелі проти Росії.

"Я розглядаю можливість введення санкцій проти Росії [ймовірно, йдеться про повторне введення нафтових обмежень. - Ред.]. Також вивчаю варіант постачання Україні американських ракет", - сказав президент США, додавши, що Україні потрібна допомога.

Він також позитивно оцінив свої останні контакти з лідерами обох воюючих держав, назвавши їх "дуже хорошими" і зазначив, що палко бажає "побачити, як ця війна закінчиться".

Ностальгія за "Великою вісімкою"

Американський лідер також прокоментував саму філософію проведення нинішнього саміту у Франції, згадавши формат, який існував до моменту окупації українського Криму. За словами Трампа, він проводить "чудові зустрічі" з "групою країн, які раніше входили до "Великої вісімки".

"Тепер це "Велика сімка". Не знаю, чи це було правильне рішення, чи ні", - скептично додав Трамп.

Варто нагадати, що раніше Трамп неодноразово публічно заявляв, що виключення Російської Федерації з клубу "G8" у 2014 році після анексії українського півострова було "помилкою" тодішньої адміністрації Барака Обами, оскільки це нібито позбавило Захід прямого каналу впливу на Москву.

Розмова Трампа з Зеленським та Путіним

  • Нагадаємо, що в неділю, 14 червня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з американським лідером Дональдом Трампом.
  • Також стало відомо, що 14 червня, російський диктатор Володимир Путін провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Вони домовилися про візит до Росії спецпредставників США –– Стіва Віткоффа та Джареда Кушнера.
Топ коментарі
+20
все що треба розуміти про руде .уйло
показати весь коментар
17.06.2026 18:00 Відповісти
+10
Обісрався пройдисвіт з *******, а робить вид, що це йому в штани, гімна накидав, ХТОСЬ!!
показати весь коментар
17.06.2026 18:06 Відповісти
+9
Трамп проїбе вибори на початку року і ******** в імпічмент
показати весь коментар
17.06.2026 18:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все що треба розуміти про руде .уйло
показати весь коментар
17.06.2026 18:00 Відповісти
Обісрався пройдисвіт з *******, а робить вид, що це йому в штани, гімна накидав, ХТОСЬ!!
показати весь коментар
17.06.2026 18:06 Відповісти
Чому знову напали на чужого президента? То його справа з ким дружити і кого як обзивати. Трамп і Зе - ніби два чоботи пара.Амермканці, які приїхали туди з України і отримали документи також дивувалися, коли Голобородько три роки не називав пуйла вбивцею, а ворогів називав не окупантами і злочинцями, а ''та сторона''. Навіть сепарів називав ''повстанцями''. Забулися?
показати весь коментар
17.06.2026 20:57 Відповісти
У союзника параші стало більше вільного часу . Кого він ще не здав ? Може хтось йому порадить зайнятись краще Кубою чи Гренландією .
показати весь коментар
17.06.2026 18:01 Відповісти
Трамп проїбе вибори на початку року і ******** в імпічмент
показати весь коментар
17.06.2026 18:02 Відповісти
шо, і бальну залу не встигне добудувати?
показати весь коментар
17.06.2026 18:05 Відповісти
все валив на патрушева?
показати весь коментар
17.06.2026 18:03 Відповісти
воно ще нам піднесе "сюрпризів" (((
показати весь коментар
17.06.2026 18:06 Відповісти
Мало того, що придурок по життю, так ще й повний деградант! 80 років! Це ж навіть в політбюро цк таких не було, бо помирали на щастя раніше!!! Ні!! Дійсно, пристойні люди так довго не живуть!
показати весь коментар
17.06.2026 18:09 Відповісти
Так проблеиа ж не в Трампі (з яким усе ясно), а в його виборцях.

Кого там собі наступного разу гамерикани наголосують?
показати весь коментар
17.06.2026 18:13 Відповісти
Теж правда, на жаль....
показати весь коментар
17.06.2026 20:13 Відповісти
тенденція зрозуміла. Там Берні Сандерс на підході. Не знаю як у нього складеться з Нобелєвською премією миру, але у Книгу рекордів Гінеса він точно попаде.
показати весь коментар
17.06.2026 18:21 Відповісти
"...Берні Сандерс народився в Брукліні, Нью-Йорк, у родині єврейських іммігрантів з Польщі..."
показати весь коментар
17.06.2026 19:05 Відповісти
Підходить. Головне що по віковому цензу проходить.
показати весь коментар
17.06.2026 19:13 Відповісти
Тут ключове слово "з Польщі".
показати весь коментар
17.06.2026 19:17 Відповісти
Сандерса Польща вже давно не хвилює.
показати весь коментар
17.06.2026 19:19 Відповісти
Де Ніро 82 роки. Він все чудово розуміє про Трампона
показати весь коментар
17.06.2026 18:22 Відповісти
Як він може його назвати відповідальним, коли він з ним - єдина істота на прізвище Трампутін.
показати весь коментар
17.06.2026 18:10 Відповісти
Як ******* казати кацапи: "нє можешь срать - нє мучай жопу".. Дивно, що пуциин цього Трампа не навчив.
показати весь коментар
17.06.2026 18:10 Відповісти
дебілом і загнеться
показати весь коментар
17.06.2026 18:10 Відповісти
Пішов по колу
показати весь коментар
17.06.2026 18:15 Відповісти
"Я намагаюся це врегулювати" - сказав імпотент після сотої спроби!
показати весь коментар
17.06.2026 18:16 Відповісти
ми вже побачили твій пісділ і Ірані, 300 мільярдів репарацій буде платити Америка. Оце порішав.
Такого позоріща США ще не бачили
показати весь коментар
17.06.2026 18:17 Відповісти
Як Трамп може назвати путіна винним у війні, якщо раніше він, фактично, звинуватив Україну у початку війни?
показати весь коментар
17.06.2026 18:17 Відповісти
Ну ничё, ничё , в Ноябре начнёт ***** *****м называть...
показати весь коментар
17.06.2026 18:22 Відповісти
Якби президент США Трамп читав коментарі на цензорі, він би не зганьбився з відповіддю на таке просте запитання
показати весь коментар
17.06.2026 18:31 Відповісти
И добавил: во всём виноваты проклятые англосаксы!!!
показати весь коментар
17.06.2026 18:36 Відповісти
Ну, я не хочу це коментувати, тому що я намагаюся це врегулювати, а такі заяви не полегшують справу. Це не полегшує ситуацію", - сказав Трамп. такі заяви "трамбона" є вже рік стимулоим куйлу до продовження війни в Україні і геноциду українського народу..ВІДМОВЛЯТИСЯ ВИЗНАВАТИ ІСТИНУ.ЩО КУЙЛО Є ВБИВЦЯ .БУТИ СПІВУЧАСНИКОМ ЙОГО ЗДЛЧИНІВ.
показати весь коментар
17.06.2026 18:45 Відповісти
Блаженно счастсливы , два *****..
показати весь коментар
17.06.2026 19:26 Відповісти
Ви бачили цей черговий майстер-клас із політичного шпагату в повітрі від Донні- ,,Миротворця''? Коли журналіст його прямо в лоб запитує, чи винен путін у цій клятій війні, наш великий ліде взагалі окремий анекдот. ,,Я розглядаю можливість введення санкцій... Також вивчаю варіант постачання Україні американських ракет''. Бачите ,він вивчає і розглядає! Мабуть, під мікроскопом чи через телескоп з Марса? Поки на голови людей летять бомби, це руде чортило сидить у себе на віллі, гортає буклети з ракетами і думає: ,,Хм, ну не знаю, цей колір підійде під колір обличчя зеленського? А путін не розсердиться, якщо ми відправимо комплектацію "люкс"? Треба ще вивчити це питання, років так п'ять''. Це не рішучість, це спроба всидіти дупою на двох стільцях, які вже давно роз'їхалися в різні боки і тріщать по швах.
А тепер прошу хвилиночку вашоі уваги: ввімкніть фантазію і уявіть, що було б, якби під час Другої світової США очолював не Франклін Рузвельт, а отакий самий самозакоханий любитель ,,повивчати і поразглядати варіанти''. 1941 рік, Перл-Гарбор у вогні, нацисти підходять до москви, в Європі на повну палять концтабори. І тут виходить отаке саме руде чортило до преси, поправляє зачіску і каже: ,,Знаєте, чи вважаю я Гітлера винним? Ну, я не хочу це коментувати. Я ж намагаюся домовитися з Адольфом, ми з ним чудово ладнаємо, він мені такого гарного листа прислав! Якщо я назву його агресором, це не полегшить ситуацію. Але я дуже серйозно розглядаю можливість обмежити імпорт баварських сосисок. І вивчаю варіант, чи не відправити британцям три пачки патронів. Головне ж не провокувати, щоб не зіпсувати атмосферу ''. Зрозуміло ж, що якби тоді у Вашингтоні так само сцялися як дехто зараз , і заглядали в очі тирану, то сьогодні німецькі інженери вже довели б свої технології до абсолютного ідеалу. З урахуванням ******** екологічних трендів, труби крематоріїв Освенцима і Заксенгаузена сьогодні, у 2026 році, диміли б уже на екологічно чистому, відновлюваному біопаливі, оснащені ************** фільтрами для вловлювання шкідливих частинок. А нафтові обмеження проти Берліна і поставок по Ленд-Лізу все ще перебували б на стадії ,,активного розгляду'' в Білому домі. Зате нікого б не спровокували, і ситуація, не дай бог, не погіршилася б. .....Просто сюрреалістичний, боягузливий абсурд. Поки одні гинуть, інші торгують совістю, намагаючись пропітляти між краплями крові. Від повноі імпотенції і безпорадності цього рудого нарциса та його хитродупого політичного плазування вже просто нудить......
показати весь коментар
17.06.2026 19:42 Відповісти
Щоб врегулювати все в війні України та раші треба розвалити рашу на десяток без ядерних держав і судити путлера та його кліку в Гаазі. Це єдиний надійний рецепт.
показати весь коментар
17.06.2026 19:46 Відповісти
Це чергова відповідь для тих хто має сумнів що Трамп ,,Краснов,, Мовляв, це вкид КГБешників. Донні все робить самостійно щоб підтвердити цей ,,вкид,,
показати весь коментар
17.06.2026 20:05 Відповісти
Трамп, путін, зе-, це актори кривавої вистави для плебса, в її режисери за кулісами переформатовують Світ на свою користь для
показати весь коментар
17.06.2026 20:08 Відповісти
Трампон Трампакс гірший за *****!!!
показати весь коментар
17.06.2026 22:42 Відповісти