10480 відвідувачів онлайн

Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, - Генштаб

Що уразили у Воронежі? Генштаб розповів подробиці

Сили оборони уразили у Воронежі завод із виробництва електроніки для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування.

"Дане підприємство є критично важливим елементом російського військово-промислового комплексу. Воно виготовляє електроніку, що використовується в російських ракетах, зокрема, для ОТРК "Іскандер".

Також, у рамках кооперації, завод здійснює виробництво та постачання електронної компонентної бази для російського ракетного озброєння та систем ППО", - зазначили там.

Відомо, що завод займається виробництвом, зокрема:

  • транзисторних збірок та матриць для блоків крилатих ракет Х-101;
  • напівпровідникових матриць для бортових цифрових обчислювальних машин БЦОМ "Заря-61М" у складі крилатих ракет 9М727 ОТРК "Іскандер-К";
  • діодів та транзисторних збірок для телевізійних каналів бойових машин ЗРГК "Панцирь-С1".

"Продукція цього заводу безпосередньо використовується ворогом для виготовлення високоточної керованої зброї, якою російські окупанти завдають ударів по території України та вбивають мирних жителів", - підсумували у Генштабі.

Що передувало?

  • Раніше повідомлялось, що у російському Воронежі лунають вибухи. Місто під російською атакою.
  • Також Сили оборони 21 та 22 червня уразили центр космічного зв’язку "Дубна" під Москвою та низку військових об’єктів РФ,
Топ коментарі
+26
показати весь коментар
22.06.2026 13:22 Відповісти
+18
ничесебе! как я долго мечтал услышать такие новости!
показати весь коментар
22.06.2026 13:27 Відповісти
+8
StormShadow
показати весь коментар
22.06.2026 13:39 Відповісти

Завантаження...