8198 відвідувачів онлайн

Воїни 110-ї ОМБр збили ще один російський штурмовик Су-25. ФОТО

13 травня українські бійці зі 110-ї окремої механізованої бригади знищили російський штурмовик Су-25 на Донеччині. Це вже 3 збитий літак за останні 2 тижні.

Про це 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка написала у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

В 110-й ОМБр нагадують, що це вже третій знищений літак за два тижні.

"Нестримні зенітники 110 ОМБр продовжують лютувати. Сьогодні знищили ще один СУ-25 росіян. Не лише земля горить під окупантськими ногами, а й небо під їхніми літаками. Чорний дим й понівечене залізо - це все на що можуть розраховувати ворожі пілоти перед вильотом в зону відповідальності нашої бригади. "Імперія" має розпастися", - наголошують в пресслужбі бригади.

Місце падіння російського штурмового літака на Донеччині

Дивіться: Російські снайпери обстріляли броньоване авто поліцейських під час евакуації людей з Вовчанська. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Знищення російських Су-25

4 травня президент Володимир Зеленський повідомляв, що військові зі 110-ї окремої механізованої бригади збили російський штурмовик Су-25 на Донеччині.

11 травня, українські бійці зі 110-ї окремої механізованої бригади знищили ще один російський штурмовик Су-25 на Авдіївському напрямку.

За даними Генштабу ЗСУ, Росія з початку повномасштабного вторгнення втратила 349 літаків. Лише у лютому 2024 року російські повітряні сили не дорахувались 13 літаків. Українці неофіційно назвали це явище лютневим літакопадом.

Топ коментарі
+30
Фахівцям своєї справи черговий респект-не зупиняйтесь...
показати весь коментар
13.05.2024 19:45 Відповісти
+24
стодесятка на куражі.
показати весь коментар
13.05.2024 19:48 Відповісти
+22
Красунчики!
показати весь коментар
13.05.2024 19:48 Відповісти

Завантаження...