10430 відвідувачів онлайн

ТРЦ "Блокбастер Молл" пошкоджений унаслідок нічної атаки РФ на Київ. ФОТОрепортаж

Унаслідок нічного удару Росії по Києву руйнувань зазнав торгово-розважальний центр "Блокбастер Молл" в Оболонському районі. Водночас частина магазинів відкрилися після масованого обстрілу.  

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

Попри російську атаку, чимало магазинів сьогодні продовжують працювати, однак деякі все ж не відкрилися, як-от магазин одягу Sinsay. Він найбільше постраждав унаслідок обстрілу.

Співробітники ТРЦ розповіли виданню, що "Шахед" або його уламки влучили в дах торгового центру. Ремонтні бригади зараз усувають наслідки влучання.

Блокбастер Молл у Києві зазнав руйнувань через нічну атаку РФ
Блокбастер Молл у Києві зазнав руйнувань через нічну атаку РФ

Працівниця одного з магазинів, де продають мармелад, Руслана розповіла, що попри атаку, заклад продовжує працювати, а зранку тут уже були покупці.

Водночас скаржиться: через російський обстріл доведеться багато прибирати.

Блокбастер Молл у Києві зазнав руйнувань через нічну атаку РФ
Блокбастер Молл у Києві зазнав руйнувань через нічну атаку РФ
Блокбастер Молл у Києві зазнав руйнувань через нічну атаку РФ

Нагадаємо, у ніч проти 24 травня Росія запустила по Україні 14 балістичних ракет та 250 дронів. Сили ППО знищили 6 ракет та знешкодили 245 БпЛА.

Основний напрямок ворожої атаки – Київ. У столиці постраждали 15 людей, є пошкодження будинків та іншої інфраструктури.

Топ коментарі
+3
Та ладна! Крім цього більш нічого немає??

Людей та їх осель теж немає?
показати весь коментар
24.05.2025 13:27 Відповісти
+3
Ти де воюєш? На дивані?
показати весь коментар
24.05.2025 14:13 Відповісти
+2
На жаь у Українських збройних сил майже немає успіхів в знищенні комплексів іскандер. За всю війну начебто був тільки один випадок. А саме ця зброя рашистів є найбільш небезпечною для мирного населення. Для того щоб вражати Київ ,наприклад. вони, іскандери, повинні майже впритул підходити до наших позицій па північному сході. ДРГ в зв'язці з хаймерсами могли б виконати таке завдання. Навіть одна така уснішна операція зі знищенням дивізіону цих іскандерів призупинила б це кацапське нахабство.
показати весь коментар
24.05.2025 13:15 Відповісти

Завантаження...