5350 відвідувачів онлайн

Після слів Трампа війська РФ вбили в Україні 22 людини. Під ударом лікарня та колонія, у Кам’янському серед загиблих - вагітна жінка, - Зеленський. ФОТОрепортаж

Минулої доби, 28 липня 2025 року, війська РФ вбили в Україні 22 людини. Йдеться виключно про мирних мешканців.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що вчора прозвучали дуже важливі слова Президента США Дональда Трампа про те, як російське керівництво витрачає час світу марно, говорячи про мир і водночас вбиваючи людей.

"Ми всі хочемо справжнього миру, достойного й тривалого: Україна та вся Європа, Сполучені Штати, багато порядних лідерів і країн у світі, які нас підтримують. Усім потрібні спокій у міжнародних відносинах та передбачуваність життя. Усім, але не Росії", - наголошує він.

Зеленський також звертає увагу, що станом на зараз відомо, що за одну минулу добу, коли всі знов відчули надію на закінчення вбивств, російська армія вбила в Україні 22 людини. Ще 85 людей були поранені. Під російськими ударами були 73 українські міста та села.

О другій годині ночі вже цієї доби росіяни завдали ракетного удару по місту Камʼянське – по території міської лікарні. Три людини загинули від цього удару, і серед них вагітна жінка. Її звали Діана, їй було всього лиш 23 роки.

"Наприкінці вчорашнього дня, уже майже опівночі, російська авіація вдарила бомбами по території виправної колонії в Запорізькій області. Це був свідомий удар, цілеспрямований, невипадковий. Росіяни не могли не знати, що бʼють по цивільних у цій колонії. Багато загиблих, ще 43 людини були поранені, і серед них є люди з дуже важкими пораненнями. І це було зроблено вже після того, як прозвучала абсолютно чітка позиція Сполучених Штатів, підтримана світом, що Росія повинна закінчити цю війну й перейти до дипломатії", - додає глава держави.

обстріл України
обстріл України
обстріл України
обстріл України
обстріл України
обстріл України
обстріл України
обстріл України
обстріл України
обстріл України

"Кожне вбивство росіянами наших людей, кожен російський удар, коли вже давно могло б бути припинення вогню, якби Росія не відмовлялась, – усе це свідчить, що Москва заслуговує на дуже жорсткий, справді болісний, а отже, справедливий та дієвий санкційний тиск. Їх треба примусити до припинення вбивств і миру.

Я дякую всім, хто в цьому допомагає. Україна вітає зусилля Президента Трампа, його налаштованість досягти миру. Ми дякуємо всім лідерам, які допомагають захищати Україну й тиснуть на Росію. Мир можливий. Але тоді, коли Росія припинить війну, яку сама ж і почала, та припинить знущання з людей", - резюмує Зеленський.

Як повідомлялося, вночі росіяни атакували один з пенітенціарних закладів на Запоріжжі, 17 загиблих та понад 40 поранених. Також Цензор.НЕТ інформував про удар РФ по Кам’янському. Там є жертви і постраждалі. Пошкоджено пологовий будинок та відділення міської лікарні.

Топ коментарі
+12
гнида любит погибших по его вине, с мнимой беспомощностью и работой на ху йла
показати весь коментар
29.07.2025 11:19 Відповісти
+12
бачите як?
то, після слів трампа, а не після оманських договорняків та суцільного саботажу від зе!гніди....
показати весь коментар
29.07.2025 11:23 Відповісти
+11
шашлічнік буратіно:
"Росіяни - теж люди. Вони не зможуть піти війною на Україну", - Зеленський у Мюнхені.
19 лютого, 2022 субота...
показати весь коментар
29.07.2025 11:34 Відповісти

Завантаження...