Наслідки ракетної атаки ЗСУ на завод електроніки для ракет у російському Воронежі. СУПУТНИКОВІ ФОТО
У мережі з'явилися перші супутникові підтвердження успішного ракетного удару ЗСУ по "Воронезькому заводу напівпровідникових приладів" у Росії. Унаслідок атаки пошкоджено будівлі підприємства, яке виробляє електроніку для російських ракет "Іскандер-К", Х-101 та комплексів ППО "Панцир-С1".
Як інформує Цензор.НЕТ, проєкт "Схеми" (Радіо Свобода) публікують супутникові знімки Planet Labs за 23 червня.
Деталі
На фото від 23 червня, які є у розпорядженні журналістів, можна побачити наслідки ракетних ударів Збройних сил України по заводу –– пошкоджені щонайменше дві будівлі цього російського підприємства.
Зазначається, що у день атаки губернатор Воронезької області Олександр Гусєв також повідомив про пошкодження "виробничих об’єктів одного з підприємств Воронежа".
Технологічна база для "Іскандерів", Х-101 та "Панцирів"
За інформацією профільного ресурсу War&Sanctions, який координується Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України, атаковане підприємство у Воронежі є одним із ключових елементів у ланцюжку виробництва російської далекобійної зброї. Завод спеціалізується на випуску напівпровідників та мікросхем, які використовуються для комплектації ракет "Іскандер-К" та Х-101, а також бортової електроніки для російських систем протиповітряної оборони "Панцир-С1".
Що передувало?
- Раніше повідомлялось, що у російському Воронежі лунають вибухи. Місто під російською атакою.
-
Підрозділи Повітряних сил ЗСУ завдали ударів по підприємству 22 червня, підтвердили у Генштабі. У відомстві уточнили, що для ураження використовували "високоточні крилаті ракети повітряного базування".
- Також Сили оборони 21 та 22 червня уразили центр космічного зв’язку "Дубна" під Москвою та низку військових об’єктів РФ.


Я давно пропонувала лупити й по сколково в робочі години. Треба мізки й руки москалів знищувати. А не жаліти пдрів..