Перше інтерв'ю Масі Найєма після поранення на фронті. ВIДЕО
Про своє поранення та військову службу він розповів "Телебаченню Торонто", передає Цензор.НЕТ.
Найєм розповів, що провів 6 тижнів у лікарні. Перші 2 тижні йому було заборонено сидіти та ходити.
"В цьому підрозділі, в якому ми знаходились, ми були розвідниками. Ми мали деякі шляхи знайти через Сіверський Донець, щоб в разі знищення мосту, ми могли побудувати переправу. Ми їхали за людиною, яка знала місцевість, заїхали на місце. Хотіли тільки вийти подивитись, але в цей момент наїхали на міну і один з моїх побратимів загинув на місці. Інший мій друг зараз ще в лікарні, його стан важчий, ніж в мене. Є надія, що він прийде до тями і все буде добре", - розповів український захисник.
Після поранення Найєм вийшов з машини, з евакуацією йому допоміг побратим.
"Пам'ятаю, що після вибуху багато крові було, я був у свідомості. Перші хвилин 7-10 був у свідомості, потім пам'ятаю як перекидали з машини в машину, втрачав свідомість. Прокинувся вже тоді, коли брат та рідні були зі мною вже в палаті в Дніпрі. ... Точно не російська (була міна. - Ред.), тому що росіяни туди не заходили. Чи наша, яка, хто поставив, з якою метою, все розслідується і з часом буде зрозуміло", - додав він.
Найєм наголосив, що комунікація в армії потребує покращення.
Нагадаємо, на початку червня повідомлялось, що українського військового, адвоката Масі Найєма важко поранено на фронті.
Пізніше стало відомо, що його прооперували у Дніпрі. 6 червня Найєм прийшов до тями та розповів про поранення.