10965 відвідувачів онлайн

У Куп’янську рашисти ховаються в багатоповерхівках, - "Хартія". ВIДЕО

У Куп’янську залишки ворожих підрозділів ЗС РФ опинилися в оперативному оточенні Сил оборони.

Про це передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне Харків.

Подробиці

Бійці 13-ї бригади НГУ "Хартія" повідомляють, що російські військові, які залишилися в місті, переховуються у багатоповерхових будинках, намагаючись уникнути знищення.

За наявною інформацією, у Куп’янську може залишатися до 200 окупантів.

Вони вдаються до різних способів маскування, зокрема перевдягаються у цивільний одяг, щоб мати змогу вийти з укриттів і знайти їжу.

Про це розповів командир батальйону оперативного призначення 13-ї бригади Нацгвардії "Хартія" з позивним Абат.

Попередньо повідомлялося

Під час Купʼянської операції,  "Хартія" та суміжні підрозділи ліквідували прорив ворога на північ від міста і вже знищили понад 1000 росіян.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр "Хартії".

"Найбільше окупанти страждають від "Вампірів" - важких українських бомберів", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

  • Нагадаємо, що 20 листопада російські медіа поширили заяву начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова про нібито окупацію Куп’янська.
  • Однак Генеральний штаб ЗСУ спростував заяву начальника Генштабу РФ Герасімова у доповіді Путіну про захоплення населених пунктів Куп’янськ Харківської області та Ямпіль на Донеччині.
  • Згодом російські пропагандистські ресурси також визнали, що "захоплення" армією РФ Куп'янська не відповідає дійсності.
  • 12 грудня проєкт DeepState повідомив, що північно-західну околицю міста зачистили від рашистів, а окупантів у Куп'янську заблокували.
  • Того ж дня, 12 грудня, президент Зеленський приїхав до Куп'янська.
  • Бригада НГУ "Хартія" заявила, що 200 російських військових оточено у місті.
Топ коментарі
+11
Утилізуйте нах... нечисть каzапську.
показати весь коментар
17.12.2025 23:51 Відповісти
+10
Ось тому потрібна примусова евакуація. Щоб не було таких ,,цивільних,,
показати весь коментар
18.12.2025 01:21 Відповісти
+3
Казати легше з-за океану, єгеж? Приїжджай, будеш найкращим утилізатором, в перших рядах.
показати весь коментар
18.12.2025 00:12 Відповісти

Завантаження...