10869 відвідувачів онлайн

Мінус 35 окупантів: російські штурмовики вилізли із труби газопроводу "Союз" і були знищені дронами ЗСУ. ВIДЕО

Два взводи російських штурмовиків під прикриттям ранкового туману намагалися здійснити прихований вихід з труби магістрального газопроводу "Союз" у напрямку українських позицій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, противник розраховував непомітно вийти з підземної комунікації та раптово атакувати оборонні рубежі Сил оборони України. Однак маршрут був завчасно виявлений.

Одразу після виходу з труби російські підрозділи потрапили до заздалегідь підготовленої "кілл-зони". По штурмовиках було відкрито вогонь із застосуванням стрілецької зброї, артилерії та безпілотних систем.

У результаті невдалої спроби прориву втрати противника склали щонайменше 35 осіб убитими. Українські захисники утримали позиції без втрат.

"Вилізли з труби і потрапили прямо до "кілл-зони". Два взводи російських штурмовиків під прикриттям ранкового туману намагались приховано вийти з труби газопроводу "Союз" до українських позицій. Як повідомляють воїни 115-ї окремої механізованої бригади, втрати противника у цій м'ясорубці склали 35 осіб", - зазначається у коментарі до відео знищення окупантів.

Топ коментарі
+12
Труба, діло для **********!! Пригожин, - зустрічай орків!!
Дякуємо Захисникам України та їх Родинам!!
Армія! Мова! Віра!
Слава Україні!! Смерть ****** і його КабМіндічам!!
показати весь коментар
24.12.2025 12:51 Відповісти
+7
Жалюгідні кідари, усе життя намагаються пролізти через дупу, і відразу попадають до пекла.
показати весь коментар
24.12.2025 13:06 Відповісти
+6
Красунчики!
показати весь коментар
24.12.2025 12:56 Відповісти

Завантаження...