9438 відвідувачів онлайн

США перехопили ще один танкер "тіньового флоту" РФ в Індійському океані. ВIДЕО

Сполучені Штати перехопили танкер Aquila II в Індійському океані. Судно порушувало санкційний режим.

Про це повідомив Пентагон, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Aquila II діяло всупереч установленому президентом Трампом карантину щодо підсанкційних суден у Карибському басейні. Воно тікало - і ми пішли слідом. Міністерство війни відстежувало й переслідувало це судно від Карибського моря до Індійського океану", - зазначили там.

Що відомо про танкер Aquila II?

На порталі ГУР МО повідомляється, що танкер задіяний в експорті підсанкційної російської нафти / нафтопродуктів з російських портів Чорного, Балтійського морів, тихоокеанського регіону.

Проти судна застосували санкції США, Велика Британія, ЄС, Канада, Швейцарія та Україна.Україна link

Що передувало?

  • Раніше повідомлялося, що США затримали нафтовий танкер Olina в Карибському басейні
  • Згодом стало відомо що 7 січня США захопили у Північній Атлантиці танкер під російським прапором Bella-1/Marinera. Танкер йшов з Венесуели до Росії.
  • МЗС РФ підтвердило, що на танкері перебували громадяни Росії. Там вимагали від США забезпечити "гуманне та гідне поводження" з їх громадянами на судні, поважати їхні права та інтереси, а також не перешкоджати якнайшвидшому поверненню росіян з судна на Батьківщину.
Топ коментарі
+10
показати весь коментар
09.02.2026 16:58 Відповісти
+6
чуваки на танкере уже в тюремной одежде
показати весь коментар
09.02.2026 17:03 Відповісти
+4
Погані американці, нічого проти рашки не роблять, а от європейці...

Хоча стоп, європейці продовжують торгівлю з рашкою, тут навіть новини такі час від часу з'являються (які майже ніхто не читає).

То що, овечки-жертви марафону, може задумаєтесь нарешті?
показати весь коментар
09.02.2026 17:03 Відповісти

Завантаження...