США перехопили ще один танкер "тіньового флоту" РФ в Індійському океані. ВIДЕО
Сполучені Штати перехопили танкер Aquila II в Індійському океані. Судно порушувало санкційний режим.
Про це повідомив Пентагон, передає Цензор.НЕТ.
Що відомо?
"Aquila II діяло всупереч установленому президентом Трампом карантину щодо підсанкційних суден у Карибському басейні. Воно тікало - і ми пішли слідом. Міністерство війни відстежувало й переслідувало це судно від Карибського моря до Індійського океану", - зазначили там.
Що відомо про танкер Aquila II?
На порталі ГУР МО повідомляється, що танкер задіяний в експорті підсанкційної російської нафти / нафтопродуктів з російських портів Чорного, Балтійського морів, тихоокеанського регіону.
Проти судна застосували санкції США, Велика Британія, ЄС, Канада, Швейцарія та Україна.
Що передувало?
- Раніше повідомлялося, що США затримали нафтовий танкер Olina в Карибському басейні
- Згодом стало відомо що 7 січня США захопили у Північній Атлантиці танкер під російським прапором Bella-1/Marinera. Танкер йшов з Венесуели до Росії.
- МЗС РФ підтвердило, що на танкері перебували громадяни Росії. Там вимагали від США забезпечити "гуманне та гідне поводження" з їх громадянами на судні, поважати їхні права та інтереси, а також не перешкоджати якнайшвидшому поверненню росіян з судна на Батьківщину.
Хоча стоп, європейці продовжують торгівлю з рашкою, тут навіть новини такі час від часу з'являються (які майже ніхто не читає).
То що, овечки-жертви марафону, може задумаєтесь нарешті?