Група молодиків у військових одностроях "бусифікувала" собаку в Одесі. ВIДЕО
В Одесі представники зоозахисної організації звернулися до правоохоронних органів із заявою про можливе жорстоке поводження з твариною на Адміральському проспекті. За інформацією активістів, група осіб у військових одностроях бусифікувала собаку, травмувала її, а потім викинула на вулицю.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, представники громадськості вимагають проведення всебічного розслідування інциденту за участі начебто військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).
У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований момент бусифікації пса. На записі видно, як чоловік у балаклаві та одязі військового типу тягне собаку на повідку до мікроавтобуса. За ним у автомобіль заскакує ще дев'ятеро осіб вдягнені в однострій. Машина рушає, але її наздоганяє чоловік у цивільному вбранні, гамселить по машині палицею та викрикує: "Отдай собачку!".
пес не мав при собі військово-облікових документів
от і потягнули звіряти дані