10224 відвідувача онлайн

Група молодиків у військових одностроях "бусифікувала" собаку в Одесі. ВIДЕО

В Одесі представники зоозахисної організації звернулися до правоохоронних органів із заявою про можливе жорстоке поводження з твариною на Адміральському проспекті. За інформацією активістів, група осіб у військових одностроях бусифікувала собаку, травмувала її, а потім викинула на вулицю.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, представники громадськості вимагають проведення всебічного розслідування інциденту за участі начебто військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмований момент бусифікації пса. На записі видно, як чоловік у балаклаві та одязі військового типу тягне собаку на повідку до мікроавтобуса. За ним у автомобіль заскакує ще дев'ятеро осіб вдягнені в однострій. Машина рушає, але її наздоганяє чоловік у цивільному вбранні, гамселить по машині палицею та викрикує: "Отдай собачку!". 

Топ коментарі
+22
В формі два бусики набитих здоровенними бугаями.Напевно поранені ветерани.
показати весь коментар
26.06.2026 15:02 Відповісти
+17
***** якась, реально.
показати весь коментар
26.06.2026 15:00 Відповісти
+14
тут зрозуміло - виконували план з мобілізації
пес не мав при собі військово-облікових документів
от і потягнули звіряти дані
показати весь коментар
26.06.2026 15:07 Відповісти

Завантаження...