6401 відвідувач онлайн

У луцького терориста не було проблем із психічним здоров'ям, - Аваков

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це очільник МВС сказав журналістам у Луцьку.

Журналістів у Луцьку він закликав "бути дуже акуратними в коментарях". За його словами, неперевірена інформація "не допомагає ситуації, а створює додаткову напругу".

"Ви поширили інформацію про те, що він лікувався в психіатричній лікарні - це недостовірна інформація", - сказав міністр.

Нагадаємо, сьогодні вранці невідомий з вибухівкою захопив автобус у Луцьку та утримує людей у заручниках.

Заступник глави МВС Антон Геращенко заявив, що чоловік, який захопив автобус у Луцьку, сам зателефонував у поліцію і представився як "Максим Плохой".

Пізніше президент Зеленський заявив, що робиться все, щоб ситуація була врегульована без жертв.

Чоловік, який захопив автобус у Луцьку, заявив, що ще одна бомба захована в людному місці, і вимагає, щоб вищі чини влади заявили, що вони "терористи в законі".

Журналісту Юрію Бутусову телефонував "Максим Плохой", який захопив автобус з людьми в Луцьку. Каже, що має зброю і вибухівку. Люди в автобусі, з телефонів яких він здійснює дзвінки, сприймають його загрозу цілком серйозно.

У правоохоронних органах повідомили, що чоловік двічі судимий і перебував на психіатричному лікуванні.

Заступник глави МВС Антон Геращенко розповів, що підозрюваним у захопленні заручників у Луцьку є Кривош Максим, уродженець РФ, 1975 р.н., який загалом відбув близько 10 років ув'язнення.

Топ коментарі
+8
Цю інформацію розповсюдили підлеглі Авакова. "Департамент уголовного розыска Нацполиции Украины в своем https://t.me/dkr_npu/85 Telegram информирует, что "террорист находился на психиатрическом лечении". Источник: https://censor.net/n3209286
показати весь коментар
21.07.2020 16:50 Відповісти
+6
Так это аваковец, выполняет задание😁
показати весь коментар
21.07.2020 16:39 Відповісти
+6
"Вы распространили информацию о том, что он лечился в психиатрической больнице - это недостоверная информация", - сказал министр

А чому я повинен вірити міністру, а не журналістам?
Міністр вже облажався зі справою Шеремета, так що я вірю журналістам.
показати весь коментар
21.07.2020 16:41 Відповісти

Завантаження...