10512 посетителей онлайн
2 089 22

Внесено постановление ВР о лишении "слуги" Аристова депутатского мандата

арістов

В Верховную Раду 26 июля внесен проект постановления о лишении мандата нардепа от партии "Слуга народа" Юрия Аристова. Накануне, 25 июля, он написал заявление о сложении полномочий народного депутата по собственному желанию.

Как информирует Цензор.НЕТ, проект постановления опубликован на сайте парламента.

Инициатором проекта указан однопартиец Аристова, председатель Комитета ВР по вопросам регламента, депутатской этики и организации работы Верховной Рады Украины Сергей Кальченко.

"Прекратить досрочно полномочия народного депутата Украины Аристова Юрия Юрьевича, избранного в общегосударственном многомандатном избирательном округе, ПОЛИТИЧЕСКАЯ ПАРТИЯ "СЛУГА НАРОДА", в связи с личным заявлением о сложении им депутатских полномочий", – отмечено в проекте постановления.

Напомним, заместителя председателя Комитета ВР по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки, "слугу народа" Юрия Аристова обнаружили в 5-звездочном отеле Waldorf Astoria Maldives на Мальдивах. Стоимость проживания на двоих за одну ночь в отеле Waldorf Astoria Maldives колеблется от 100 до 323 тыс. гривен за виллу с двумя спальнями и бассейном.

Глава фракции "Слуга народа" Давид Арахамия поднял вопрос о немедленном приостановлении членства  Аристова во фракции. Впоследствии, 25 июля Аристов написал заявление о сложении полномочий народного депутата.

Между тем, 26 июля в Офисе Генерального прокурора сообщили о начале расследования законности выезда "слуги" Аристова на Мальдивы во время войны. А сотрудники СБУ и ГБР пришли к нардепу с обыском, в ходе которого был найден загранпаспорт депутата с отметками о посещении Мальдив.

По данным следствия, сначала нардеп выехал в Польшу с рабочей поездкой, оттуда дистанционно, через частную клинику, открыл себе больничный с 10 по 19 июля – и отправился с семьей на Мальдивы, где находился до 22 июля.

На данный момент нардепу инкриминируется "служебный подлог". 

Топ комментарии
+8
Скільки ж лайна в тих "слугах" ....
Але мудрий нарід знову буде голосувати за оце:

@prm_ua

МОЗ дозволило виїзд за кордон народному депутату Олександру Дубінському, який знаходиться під санкціями США й підозрюється у державній зраді.

показать весь комментарий
26.07.2023 13:00 Ответить
+6
А если бы не спалился на Мальдивах, спокойно вернулся и продолжил дальнейшее оскатиневание своего электората.
показать весь комментарий
26.07.2023 12:58 Ответить
+6
Фото його синка в 2019 році...


показать весь комментарий
26.07.2023 12:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А если бы не спалился на Мальдивах, спокойно вернулся и продолжил дальнейшее оскатиневание своего электората.
показать весь комментарий
26.07.2023 12:58 Ответить
А тих, хто його випустив вже посадили ?
показать весь комментарий
26.07.2023 13:15 Ответить
Кандидатшу на его место в Раде уже подобрали?
показать весь комментарий
26.07.2023 12:58 Ответить
Фото його синка в 2019 році...


показать весь комментарий
26.07.2023 12:59 Ответить
показать весь комментарий
26.07.2023 13:13 Ответить
Скільки ж лайна в тих "слугах" ....
Але мудрий нарід знову буде голосувати за оце:

@prm_ua

МОЗ дозволило виїзд за кордон народному депутату Олександру Дубінському, який знаходиться під санкціями США й підозрюється у державній зраді.

показать весь комментарий
26.07.2023 13:00 Ответить
Було би цікаво дізнатись скільки у нас різних структур видають індульгенції своїм. Мінкульт, міндздрав тощо, а лідор тільки на воєнкомати наїхав. Смішно і сумно.
показать весь комментарий
26.07.2023 13:07 Ответить
проверить его на гражданство Израиля
показать весь комментарий
26.07.2023 13:26 Ответить
Так - на Мальдівах він в п*яному угарі рашкованам розказав державні таємниці .
показать весь комментарий
26.07.2023 13:04 Ответить
Буде як з Ткаченко?
показать весь комментарий
26.07.2023 13:05 Ответить
Крысы забегали
Ткаченко спасают
Ткаченко - один из тех,кто привел к власти зеленского
И много знает
Его трогать нельзя
А аристовых не жалко
показать весь комментарий
26.07.2023 13:06 Ответить
******** - АУУУУУУУУУ, что то вы свои языки запарковали у себя в задницах и о Мальдивах во время войны молчите, а ведь ещё совсем недавно вы этими своими ртами говном плевались при слове "Мальдивы".
показать весь комментарий
26.07.2023 13:09 Ответить
До речі, після тих Мальдів Україна отримала перші Джавеліни.
показать весь комментарий
26.07.2023 13:16 Ответить
Зараз почнуть балласт скидувати, замилюючи очі зе-лохторату. Хто максимально "прібарахлілся" - з речами офшорами на вихід.
показать весь комментарий
26.07.2023 13:15 Ответить
А чого тільки одного? Треба усіх.
показать весь комментарий
26.07.2023 13:22 Ответить
в ВР до сих пор сидят опзжо, и никто не хочет что то менять.
показать весь комментарий
26.07.2023 13:24 Ответить
Вирішили з цього придурка зробити цапа відбувайла, щоб замилити очі наріду.
А тим часом, пишуть, що все керівництво ДПС відгуляло день народженні в.о. керівниці у Відні.
Це для цього підняли податки і повернули перевірки?
показать весь комментарий
26.07.2023 13:34 Ответить
/////......хай згадають 73 відсотки голосувавших за ..зеленобобів олегархічного розливу..ЇХ УЛЮБЛЕНИЙ СЕРІАЛ..де був такий уривок горе президент аукає люди..люди..а людей немає....ДО ЧОГО ЦЯ ДУМКА...ЩЕ ПІД ПИТАННЯМ ХТО РУЙНУЄ ДЕРЖАВНІСТЬ БІЛЬШЕ пуйло війною ЧИ БОБОЧКА І КОМПАНІЯ СВОЇМ ПРАВЛІННЯМ ТА ЗЕ ШОБЛО В ВЕРХОВНІЙ РАДІ ВИКОНУЮЧИ ЗАБАГАНКИ.. ХАРОШИХ ОЛЕГАРХІВ.. КОЛИ ВОРОГИ УКРАЇНИ ОПЕЗЕЖОПЦІ ХТО ВТІК А ХТО СТАВ РАДНИКОМ ПРЕЗИДЕНТА...КОЛИ ПОВІСТКИ І ВІЙНА ЯКЩО ТИ ПРОСТИЙ ПЕРЕСІЧНИЙ..халоп..А ЯКЩО ДЕПУТАТ ЧИ СИН ДЕПУТАТА ЧИ ПРОСТО ДРУГ ДИТИНСТВА..ЧИ ПРОСТО Х.....НЯ З КВАРТАЛУ ЧИ ГОРБУНОВ З УСІКАМИ ТА ЛОМАЧЕНКАМИ...ТО ТАКИМ МОЖНА ВСЕ..А ЯКЩО ХАЛОП СИДИ НА ПЕНСІЇ ЯКОЇ НЕВИСТАЧАЄ НА САМІ ЛІКИ А НЕ ТО ЩО ПОЇСТИ ЩО ХОЧЕ ОБИЧАЙНА ЛЮДИНА..НА ВИБІР.КОЛИ МОЛОДЬ НЕМОЖЕ ПОЇХАТИ ЗА КОРДОН НАВЧАТИСЬ А ХТО ХОЧЕ МІГ БИ ПОЇХАТИ НА 3 МІСЯЦІ ЗАРОБИТИ ГРОШЕЙ ЯКІ ПРИВІЗ БИ В СВОЮ КРАЇНУ...НЕМОЖУТЬ ВСІ СТАТИ ВІЙСЬКОВИМИ ..ЯК ПРИ СОВКУ ВСІ КОСМОНАВТИ ЧИ ВСІ ІНЖЕНЕРИ...НЕБУДЕ МАЙБУТНЬОГО У КРАЇНИ БЕЗ МОЛОДІ А ТРИМАТИ ЛЮДЕЙ ЗА ТИХ ХТО В СТАЙНІ ТЕЖ ДОВГО НЕПОЛУЧИТЬСЯ БО ЛЮДИНА МАЄ САМА ПОПЕРШЕ ВИРІШИТИ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЯК ДІТИ ДЕПУТАТІВ МІНІСТРІВ ТА НАБЛИЖЕНИХ.... ТО І МАЙБУТНЄ БУДЕ НЕДОЛУГЕ ТА ТУПЕ...БО В ТАКІЙ КРАЇНІ ДЕ ТИ ПОВИНЕН ВСИМ ДЕРЖАВІ ТА МОЖНОВЛАДЦЯМ А ДЕРЖАВА І МОЖНОВЛАДЦІ ПОВИННІ ВИКОРИСТОВУВАТИ ТЕБЕ ЯК ЦЕГЛИНУ СВОГО ЖАМОЖНЬОГО ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ І МОЖЛИВОСТЕЙ В МАЙБУТНЬОМУ СВОЇХ ДІТЕЙ.....НЕ БУДЕ В ТАКІЙ КРАЇНІ ДЕМОКРАТІЇ ТА ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА ДЛЯ ВСІХ НА ОДНОМУ РІВНІ...БО ЗЛОЧИНЦІ ЯКІ БУЛИ ПРИ ВЛАДІ ТА В ПАРЛАМЕНТІ ВТІКЛИ А ВЛАДА ВПІЙМАЛА ЯКОГОСЬ ДІДА ЯКИЙ РОЗПОВСЮДЖУВАВ КОМУНІСТИЧНУ ЗЛОЧИННУ СИМВОЛІКУ СУДЯТЬ...ХОЧА ЦЕ ПИТАННЯ НЕ ДДІДА А ДО ВЛАДИ ..ЧОМУ...СТВОРІТЬ ТА ЗАБЕСПЕЧТЕ ЖИТТЯ ТИМ СТАРІМ ТА ВОНИ НЕ НАМИТЬ НЕЗГАДАЮТЬ ТОЙ СОВОК...А ТАК КОЛИ ЛЮДИ НА МЕЖІ ЖАБРАЦТВА...ТО ВОНИ І БУДУТЬ ЗГАДУВАТИ СОВОК..ТО ТАКИМИ І УПРАВЛЯТИ НЕСКЛАДНО КОЛИ ЗА КІЛО ГРЕЧКИ ПРОДАЮТЬ СВІЙ ГОЛОС...ААААААХ ДА СКОРО Ж ВИБОРИ...
показать весь комментарий
26.07.2023 13:36 Ответить
Черговий збитий льотчик. Якщо так піде і далі, то кінця війни цей "зЗЕлений полк" можуть взагалі "розформувати" і це буде тільки на благо нашої країни.
показать весь комментарий
26.07.2023 14:16 Ответить
та він видно по спєцзаданію знімав сцену для серіалу та не знав ,що він вже не актуальний , а то налетіли на "чесного" депутата
показать весь комментарий
26.07.2023 14:20 Ответить
БАЙДЕН, ПАЧІМУ МИ НІ В НАТО ????
показать весь комментарий
26.07.2023 14:34 Ответить
Так він сам послав Зельоних куди подалі, і написав заяву про складання мандату. Вертів він цих клоунів на одному органі. І повертатись не збирається. А хтось же розказував, що всіх "слуг" депутатів перевірив при особистій розмові, і за всіх поручився. Ой, а хто ж це все наробив?
показать весь комментарий
26.07.2023 14:44 Ответить