8299 посетителей онлайн
4 485 44

Зеленский об Орбане: Не все лидеры могут вести переговоры о мире

Віктор Орбан та Володимир Зеленський

Президент Украины Владимир Зеленский прокомментировал "мирные миссии" премьер-министра Венгрии Виктора Орбана.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом он заявил на совместной пресс-конференции с генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом в Вашингтоне.

Он отметил, что не знал о намерениях премьера Венгрии отправиться в Россию или Китай после его визита в Украину.

"Вопрос в том, куда он поедет завтра? Я не знаю. Возможно, снова приедет в Украину", - сказал он.

В то же время глава государства отметил, что Орбан не имеет достаточно силы, чтобы быть посредником в переговорах.

"С уважением ко всем странам - большим и малым, но мы должны понимать, что не все лидеры могут вести переговоры. Для этого нужно иметь определенную власть", - добавил Зеленский.

Визиты Виктора Орбана в Москву и Пекин

Напомним, премьер-министр Венгрии Виктор Орбан посещал Киев 2 июля, тогда он встречался с президентом Украины Владимиром Зеленским.

5 июля Орбан посетил с официальным визитом Москву. В столице РФ он встретился с российским диктатором Владимиром Путиным.

Во время совместной пресс-конференции с Путиным Орбан сделал несколько заявлений относительно войны России против Украины. В частности, он отметил, что позиции Киева и Москвы относительно мира "очень далеки друг от друга".

Орбан прибыл в столицу Китая Пекин в понедельник, 8 июля в рамках своей "миротворческой миссии".

В свою очередь ряд европейских лидеров довольно резко отреагировали на визит главы венгерского правительства в Москву. Они отметили, что Орбан не представлял ЕС в РФ во время встречи с Путиным.

Топ комментарии
+13
Три роки зеленский всім втирав шо саме він закінчить війну бо саме він бачив мир в очах вбивці. Це тіло увесь у крові українців - такий підсумок, хоча 59% відсотків підтримують всі йього дії. Або мазохісти, або шизофреніки.
показать весь комментарий
12.07.2024 12:50 Ответить
+12
И ты в том числе
показать весь комментарий
12.07.2024 12:44 Ответить
+10
показать весь комментарий
12.07.2024 13:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
И ты в том числе
показать весь комментарий
12.07.2024 12:44 Ответить
Якщо євреї та татари можуть, то чому угорці не можуть домовляться з Путлером ?
показать весь комментарий
12.07.2024 13:27 Ответить
Зараз два "сонцесяйних" у горлянки одне одному вчепляться.
показать весь комментарий
12.07.2024 12:46 Ответить
Цитати, величних ОПостатей вЗесвіту та на підборах:

ми повинні розуміти, що не всі лідери можуть вести переговори. Для цього потрібно мати певну владу", - додав Зеленський. Джерело:
показать весь комментарий
12.07.2024 12:58 Ответить
Не кожен Орбан може переплисти Дніпро
показать весь комментарий
12.07.2024 12:46 Ответить
до речі.
дніпро в києві дійсно страшний.
я, його перепливав, на човні, на моторному човні.
а, от десну переливав особисто. не знаю, яка там тиса, але десна сувора.
показать весь комментарий
12.07.2024 12:57 Ответить
Сміяться при слові "лопата" Просто Десну знать треба Я в районі готелю "Брянськ" у кінці липня перебрідав Десну Води було по груди! І перепливав не раз І "вручну" і на човнах
показать весь комментарий
12.07.2024 13:36 Ответить
я, знаю десну, до вищої дубешні. це, від києва, зі сторони вишгорода.
іншої не знаю.
лопата, це, кому як.
показать весь комментарий
12.07.2024 13:43 Ответить
А я знаю її від Новгород-Сіверського до Остра Ходили не раз "сплавом" на надувних човнах Різницю відчуваєш?
показать весь комментарий
12.07.2024 13:55 Ответить
А сегодня про мир не все могут переговаривать. Вернее переговаривать могут не только лишь все, мало кто может это делать.
показать весь комментарий
12.07.2024 12:49 Ответить
показать весь комментарий
12.07.2024 13:53 Ответить
Три роки зеленский всім втирав шо саме він закінчить війну бо саме він бачив мир в очах вбивці. Це тіло увесь у крові українців - такий підсумок, хоча 59% відсотків підтримують всі йього дії. Або мазохісти, або шизофреніки.
показать весь комментарий
12.07.2024 12:50 Ответить
59% це жінки яких ніхто не бусифікує і для яких відкриті кордони
показать весь комментарий
12.07.2024 13:02 Ответить
ВОВА В ТЕБЕ Є ДЛЯ ЦЬОГО ЧАРІВИЙ БІЛИЙ ПИЛ
показать весь комментарий
12.07.2024 12:50 Ответить
ааахх...,
****!
ось де головний зе!голуб миру! капітулянт всратий.
вже забули, про молодшого шифіра?
вже забули про мир в очкє?
оман, стамбул .....?
показать весь комментарий
12.07.2024 12:51 Ответить
Сейчас орбан выпрашивает деньги у ЕС на оплату его его перелетов, проживание в дорогих гостиницах, а также суточные на его и всех его сопровождающих лиц.
ЕС отвечает - мы тебя не посылали (а сделать это собираются).
показать весь комментарий
12.07.2024 12:52 Ответить
Як вони один одного від очка ***** видпихують, кожен бажає бути одноосібним заглядачем.
показать весь комментарий
12.07.2024 12:55 Ответить
Про мир можуть говорити тільки Найвеличніший з Єрмаком.
показать весь комментарий
12.07.2024 12:57 Ответить
Аларм! Помилка в заголовку, літеру Л в слові лідери, слід читати П
показать весь комментарий
12.07.2024 12:59 Ответить
Взагалі то...муйню якусь чергову зморозив.
показать весь комментарий
12.07.2024 13:00 Ответить
А себе до яких приписуєш?
показать весь комментарий
12.07.2024 13:00 Ответить
Два дешёвых агента Ху#ла меряются длинами писюнов Ху#лу на потеху.
показать весь комментарий
12.07.2024 13:01 Ответить
Ага, не только лишь все...
показать весь комментарий
12.07.2024 13:03 Ответить
Не усі - лідери.
(дехто клоуном лишився).
На цьому можна було б зупинитися.
показать весь комментарий
12.07.2024 13:05 Ответить
Да нет, до клоуна оно не дотянуло, шутом так и осталось.
показать весь комментарий
12.07.2024 18:02 Ответить
Орбан та уся теперішня мадярія https://youtu.be/jlSyqhtQNcQ увімкнули рекжим "падальщика" часів ІІ Світової війни ...
показать весь комментарий
12.07.2024 13:10 Ответить
Збрехав і не моргнув. Телефон Дерьмака в кедах узгодив із Конярою візит вітюші на історічєскую родіну.
показать весь комментарий
12.07.2024 13:13 Ответить
тільки "зелені!" і обов'язково в Омані,або Стамбулі
показать весь комментарий
12.07.2024 13:14 Ответить
показать весь комментарий
12.07.2024 13:14 Ответить
Ну, зе-макака давно спалилася. Щодо несамостійності в ухваленні рішень. Вчора воно п**діло про те, що переговори неможливі, а сьогодні вже ліпить про мир. А козаки дивляться на все це, і не знають, що ж робити.
показать весь комментарий
12.07.2024 13:22 Ответить
Не усі лідери можуть вести переговори про мир

Нє только лішь фсє!
показать весь комментарий
12.07.2024 13:29 Ответить
Трамп послал шныря сообщить что никто не получит ожидаемого.
Украина не вернет захваченные территории. Кацапам не светят якобы оккупированные Украиной части Херсонской и Запорожской областей.
После итоги сообщил Китаю.
Старого деда, кандидата в президенты уже не воспринимают
показать весь комментарий
12.07.2024 14:00 Ответить
Та хоч до Далай Лами і Міккі Мауса нехай їде, але він хоч намагається щось робити. А ти що зробив? Красиво посиділи у Швейцарії і сильну резолюцію, що ми за "ядерну безпеку і бережіть дітей"? І то не всі підписали...

А далі що, "ми підготуємо до кінця року ще одну мирну конференцію". Пилять, я розумію, що вам зараз круто у відпустках в Іспаніях, взимку будете теж у Європі грітися, але тут у країні одні щодня гинуть, другі без світла сидять, треті без роботи і невиїзні...
показать весь комментарий
12.07.2024 13:42 Ответить
А Орбан і не збирався вести переговори - він тількималяву привіз.
показать весь комментарий
12.07.2024 13:51 Ответить
100%
показать весь комментарий
12.07.2024 15:28 Ответить
Ти своє бекання називаєш переговорами?
показать весь комментарий
12.07.2024 14:17 Ответить
Ми на цвинтарах бачимо"МИР"... усі Ви "миролюбці"...
показать весь комментарий
12.07.2024 14:22 Ответить
"А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее смотреть могут не только лишь все .."
показать весь комментарий
12.07.2024 14:47 Ответить
Читаєш коментарі і дивуєшся,які всі різні і кожен бачить проблему по своєму. А проблема в тім,що цього угорця ЗОВСІМ не потрібно було пускати в Україну,а тепер коли заварили таку кашу,що вона розлядається на рівні ЄС і США,почали задкувати і молоти всіляку несінітницю! А все чому? та тому,що при владі ПОВНІ НУЛІ,як в дипломатії,так і в військовій стратегії(зняття Залужного) і потрібно найти спосіб,щоб як найскоріш прибрати цих клоунів від рішення питань Держави,не вийшло з Стамбулом(дякуючи Борці),так вчудять ще щось,прокинемось,а ми вже Малоросія!!!
показать весь комментарий
12.07.2024 15:11 Ответить
Спершу пригадай свої нетак давні "палітіческіє виступи ",ви дві зрадливі гниди напрочуд дивно викладені в москальській пісні -"ми с табой два берега у одной реки"
показать весь комментарий
12.07.2024 15:23 Ответить
Все ти знав. Ми навіть досі не знаємо про що була розмова і що ти обіцяв.
Сцяти в очі і брнхати, це твоє амплуа.
І так, ти правий, не всі лідери можуть вести перемовини про мир. Ти якраз з того списку.
показать весь комментарий
12.07.2024 15:27 Ответить
Не всі лідери сдають окупантам теріторіі своїх країн,дивлячись в очі.
показать весь комментарий
12.07.2024 15:28 Ответить
"Я сейчас обращаюсь к человеку от которого зависит моя,- да что там моя- судьба все Украины! Владимир Владимирович заберите меня, но хоть за долги, я вас очень прошу! " - ЗЕЛЕНСЬКИЙ стоячи на колінах благає путіна.
Можливо зе ще досі про це мріє.
показать весь комментарий
12.07.2024 16:08 Ответить
Одне чмо звинувачує інше чмо.
показать весь комментарий
12.07.2024 20:44 Ответить