11882 посетителя онлайн
15 912 92

Запад рассматривает насыщение Украины оружием для карательного удара по РФ, если та нарушит перемирие, - NYT

Гарантії безпеки для України: якими будуть?

Западные чиновники среди гарантий безопасности рассматривают возможность создания запасов обычных вооружений в Украине. Это позволит нанести удар по РФ, если она нарушит перемирие.

Об этом говорится в материале The New York Times, передает Цензор.НЕТ.

"Официальные лица США и Европы обсуждают сдерживание как возможную гарантию безопасности для Украины, например, создание запасов обычного арсенала, достаточного для нанесения карательного удара, если Россия нарушит перемирие", - отметили авторы.

По данным издания, некоторые чиновники даже не исключают, что действующий президент США Джо Байден может вернуть Украине ядерное оружие, которое было изъято после распада СССР, что будет сдерживающим фактором.

"Но такой шаг будет сложным и будет иметь серьезные последствия", - добавили журналисты.

Переговоры о мире

Ранее сообщалось, что российский диктатор Владимир Путин открыт для обсуждения соглашения о прекращении огня в Украине с Дональдом Трампом, однако отвергает любые серьезные территориальные уступки и настаивает на том, чтобы Киев отказался от стремления вступить в НАТО.

В Кремле заявили, что готовность к диалогу по Украине не означает изменения целей войны.

Посол РФ в ООН Гатилов сказал, что Россия открыта к любым мирным переговорам по завершению войны в Украине, если инициатором выступит новоизбранный президент США Дональд Трамп.

Президент Владимир Зеленский заявил, что на будущих переговорах с Россией Украина должна иметь сильную позицию и не быть наедине с агрессором.

По словам Зеленского, Украина должна сделать все для того, чтобы в 2025 году война закончилась дипломатическим путем.

Топ комментарии
+31
Это лапша для украинцев. Чтобы согласились на мир (капитуляцию).
показать весь комментарий
22.11.2024 15:31 Ответить
+18
???
..А захід вже домовився про перемир'я???
показать весь комментарий
22.11.2024 15:25 Ответить
+14
ніхто кацапів в Стамбулі нікуди не посилав! мчалися аж спотикалися підписувати з ними "соглашенія" але приїхав дядько Джонсон з Лондона і мабуть показав списки рахунків і майна по світу, після чого зєльоной шоблє стало не так весело.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
???
..А захід вже домовився про перемир'я???
показать весь комментарий
22.11.2024 15:25 Ответить
Это лапша для украинцев. Чтобы согласились на мир (капитуляцию).
показать весь комментарий
22.11.2024 15:31 Ответить
Капітуляція, це роззброєння ЗСУ і/або визнання тимчасово окупованих територій частинами Росії. Ніхто це навіть обговорювати не збирається, а москалів з подібними ідеями послали нах в Стамбулі
показать весь комментарий
22.11.2024 15:47 Ответить
ніхто кацапів в Стамбулі нікуди не посилав! мчалися аж спотикалися підписувати з ними "соглашенія" але приїхав дядько Джонсон з Лондона і мабуть показав списки рахунків і майна по світу, після чого зєльоной шоблє стало не так весело.
показать весь комментарий
22.11.2024 20:12 Ответить
головне в написаному звучить так:
якщо ***** порушить перемир,я...
яке ***** перемир,я?????
вже в хід пішли міжконтинентальні ракети...
про що мова???
показать весь комментарий
22.11.2024 21:57 Ответить
Сдавайся, я тебе давать ядерная аружия.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:32 Ответить
Якщо такі заяви надходять, то мабуть вже. Але яка зброя його забезпечить (про вступ в НАТО вони не говорять). ЯЗ дадуть, чи що?
показать весь комментарий
22.11.2024 15:34 Ответить
Ніт, ЯЗ там точно не передбачено. Читайте уважно:
"Західні чиновники серед гарантій безпеки розглядають можливість створення запасів звичайних озброєнь в Україні".
Щодо того, якою буде номенклатура звичайних озброєнь, очевидно, ще думають.
Якось так...
показать весь комментарий
22.11.2024 22:21 Ответить
Якщо хтось окрім орбАна чи фіцА думає, що з плєшивой молью можна домовлятися, він живе у світі ілюзій. Воно *****, його треба мочіть в сортірє глобально, усім цивілізованим світом, хоча у нас при владі дєрьмак і пояснити західним партнерам цей нонсенс просто нереально.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:42 Ответить
То чого ж не мочиш?
показать весь комментарий
22.11.2024 23:52 Ответить
яке перемиря??????????????????????????? Справедливий мир для України!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нікуй в пісок зариватися
показать весь комментарий
22.11.2024 15:28 Ответить
Що значит "справедливий"?
показать весь комментарий
22.11.2024 15:31 Ответить
Той, що Гундос нагундосив в Стамбулі.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:35 Ответить
В Стамбулі москалів нах послали, ви щось наплутали.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:44 Ответить
так послали, шо аж підписи свої поставили
а перед цим ще в Білорусь рванули "посилати", і тисли там ручки крємлядям
показать весь комментарий
22.11.2024 20:13 Ответить
Справедливый мир для Украины это. Выход на границы 91-го года. Получение от кацапов репараций на сумму ущерба. И газ по писят на 20 лет, в качестве наказания.
Нужно только выглянуть в окошко. Враг подходит к Днепру, или мы к Волге?
показать весь комментарий
22.11.2024 16:05 Ответить
"Враг подходит к Днепру, или мы к Волге? "

ні те ні інше. Врах патходіт к виснаженню арти і ОВТ в наступному році. Ми - підходимо до скорочення допомоги Штатів.
А також і ми і вони підходимо до втоми населення від війни. Вони - тому що ця війна їм нах не впала з практичної точки зору. А ми - бо в нас дегенерати у владі просрали найбільший патріотичний підйом який тільки можливий і тепер повністю запистілись і втратили рештки довіри.
І тепер хто протримається на 1 довше суперника той і переміг.

А контроль над півтора райцентрами на Домбурасі має сто п'ятидесяте значення і такий приблизно вплив на перебіг цієї війни.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:18 Ответить
ця війна їм нах не впала?
подивіться як їх населення радісно їде сюди воювати. Не схоже на примус.
показать весь комментарий
23.11.2024 03:16 Ответить
не дуже радісно, а за великі гроші - і то з цим проблеми. А всі хто не їдуть вже не дуже в захваті
показать весь комментарий
23.12.2024 16:13 Ответить
Ты не сможешь выглянуть в кокошко сидя на бутылке, чмо лишнехромосомное
показать весь комментарий
22.11.2024 20:15 Ответить
Треш-шапіто продовжується. Яке,нах перемир'я?
показать весь комментарий
22.11.2024 15:29 Ответить
Всі тимчасово окуповані території залишаються в складі України, включно із Кримом - це навіть ніхто не збирається обговорювати.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:49 Ответить
Це по факту відсутністі таких обговорень і по факту відсутністі можливості це законно зробити без всеукраїнського референдуму. А на референдумі я тобі сама скажу: бібу відсмокче той, хто на це розраховує.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:53 Ответить
Спочатку насичення зброєю - потім і перемир'я.
Обіцянок-цяцянок ми вже наїлись.
Третій рік вихаркуємо...
показать весь комментарий
22.11.2024 15:33 Ответить
Де ви їх зібрались накопичувати? Кинджали летять 5 хвилин до найбільш далеких точок країни
показать весь комментарий
22.11.2024 23:53 Ответить
Перемир"я? - путлєра запитували?
показать весь комментарий
22.11.2024 15:35 Ответить
Яке ще перемир'я ? Насичуйте нас зброєю без перемир'я.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:37 Ответить
Поки передаватимете, русня почне і закінчить сво-2.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:50 Ответить
Ага, за три дні
показать весь комментарий
22.11.2024 15:51 Ответить
Швидше.
Якщо відкриють кордони, втечуть всі, що тільки можуть.
Навіть якщо не скоротять ЗСУ навмисне, все одно русня назбирає в рази більше м'яса та заліза.
Тому в Києві будуть вже вдень, на західному кордоні - післязавтра. Україна невелика, за добу машиною проїхати можна.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:54 Ответить
Та ні, кицьку, це ти волого фантазуєш зараз. кордони відкриють разом із припиненням мобілізації і військового стану, тому навпаки - повертатися багато хто почне.

Ті, хто втечуть і в 2022 пальцем не поворушили для відбиття москалів з-під Києва, тому вони по суті пусте місце.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:02 Ответить
Якщо відкриють, побачите. Якщо.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:03 Ответить
На украинского беженца немец пашет пока наш воин под Курахово стоит.
После отмены военного положения, и открытия границ, не то что новых принимать не будут, а и старых обратно погонят.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:11 Ответить
Тоді вони переїдуть до росії.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:18 Ответить
Який потужний шквал вологих москальских мрій..

А чи залишиться росія взагалі із військовою економікою під час перемир'я і як довго? Мирної економіки в них так-то більше нема, навіть теріторію заводу БМВ тепер під картоплю використовують.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:22 Ответить
Якщо знімуть санкції, ще й як залишиться.
Трамп обіцяє зняти.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:24 Ответить
Ні, ніхто зняття санкцій не обговорює) знов вологі москальскі мрії. Більш того, дипломатичний шлях повернення Криму - це будуть насипати москалям щє санкцій в панамку, поки вони не зрозуміють, що залишатися в українському Криму занадто дорого.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:26 Ответить
Поки що від Трампа протилежне чутно було.
Трамп про скасування обмежень проти РФ для припинення війни в Україні: "Я не люблю санкції" Джерело: https: //censor.net/ua/n3500112
Трамп зніме санкції з росії та Ірану https: //www.yahoo.com/news/trump-makes-shocking-promise-ex-203510256.html
показать весь комментарий
22.11.2024 16:29 Ответить
дослівна пряма мова Трампа з ваших посилань: I want to use sanctions as little as possible

As possible для досягнення цілей, заради яких санкції накладаються. "Я зниму санкції з росії і Ірану" - це вже вигадки, висєр) Use sanctions усе одне буде.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:36 Ответить
Ну, можна ввести санкції проти якогось там сєчєнова чи наїбулиної чи олєнєвода. Їм то до дупи, а санкції тіпа єсть.
Зняти санкції з біржі, з нафтогазового сектору, з алмазів та титану, з іншої сировини - і цього росії достатньо, щоб забезпечити собі стабільно високий приплив валюти.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:39 Ответить
Ніхто не збирається нічого знимати.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:41 Ответить
Не впевнений у цьому.
Трамп висловлювався проти санкцій.
ALAP - це майже нічого. Санкцій навпаки має бути якомога більше.
Але це шкодитиме вже США, тому Трамп на це не піде.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:43 Ответить
Трамп не висловлювався проти санкцій. Трамп сказав "я хочу використовувати санкції по мінімуму". Тобто ніякої мови про зняття не йде, а йде про ефективність застосування - мінімум рухів для досягнення цілі. Тобто вирогідно, що їх буде накладатись менше, але самі по собі вони будуть значно болісніші для військового потенціалу рашки.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:47 Ответить
У нас такий підхід "мінімум необхідного" Байден щодо зброї застосовував.
Ну як результат?
І навіть ці "немінімальні пекельні санкції" призвели до того, що русня їх навчилась обходити і компенсувати.
Мінімальні - взагалі не помітить.
Воєнка і так санкціями обкладена. Русня купує необхідне через четверті руки.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:49 Ответить
Трамп говорить сьогодні одне, завтра - інше, а робить потім зовсім третє. такі реалії. тож не чіпляйся ти до тих його передвиборчих слів, як до якоїсь істини...
показать весь комментарий
22.11.2024 20:17 Ответить
Даже если Трамп будет сбрасывать не нужные ему карты - Украину. Зачем ему отказываться от козырей - санкций. Трамп коммерсант и каждую американскую санкцию кацапу придется выкупать.
Поправка Джексона - Вэника те же самые санкции 30 лет отменяли. И поменяли на акт Магницкого. Т.е то же самое.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:35 Ответить
Насправді карта України йому потрібна, тому він і відкинув риторику про припинення військової допомоги Україні останнім часом. Схоже, йому розтлумачили там щось про national security.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:39 Ответить
Дякую за змогу спілкуватися.
Растолкуйте. Зачем Трампу Украина?
Основным конкурентом для себя США считают Китай. По своему развитию Россия не несёт в себе угрозу для Америки. Оторвать Россию от Китая основная цель США. Так вышло что, не очень умная политика Обамы-Байдена сплотила и упрочила союз с Китаем. Как по вашему, что может помочь оторвать Россию от восточного соседа?
показать весь комментарий
22.11.2024 17:33 Ответить
"Оторвать Россию от Китая основная цель США" - главный кацапский пропагандонский фуфел
Зачем США Украина? Погугль что такое "черноморский регион", и что будет если его полностью контролировать будут кацапы
показать весь комментарий
22.11.2024 20:20 Ответить
"Самое синее в мире - Чёрное море моё" Вот самый важный мировой регион. Суэц и Ормузский пролив отдыхают.
Чёрное море - тупиковое море. Крым непотопляемый авианосец во времена парусного флота, а маяк на мысе Фиолент атавизм во время спутниковой навигации. Черное море запирается страной участником НАТО (поэтому тихоокеанская эскадра не в Севастополе) Три страны участники клуба НАТО расположены в причерноморье. Через Дунай ещё четыре страны НАТО имеют выход в Черное море. Жадный турок по своей личной земле роет канал который не подпадает под конвенцию Монтрё. Сама акватория полностью простреливаемая даже из Средиземного моря.
показать весь комментарий
22.11.2024 21:13 Ответить
Як казав один клоун "запомніті єтат твіт" 😁
показать весь комментарий
22.11.2024 16:16 Ответить
Спочатку буде все як ви кажете: масове повернення.
А потім, через декілька місяців, почне наростати потік на виїзд.
З родинами, грошима, майном.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:19 Ответить
Мрії, мрії, вологі москальскі мрії... крім тебе їх ніхто не побачить)
показать весь комментарий
22.11.2024 16:23 Ответить
Подивимось.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:25 Ответить
Та ти шо? І ЗСУ втечуть? Хто в це вірить взагалі? Людей підсрачниками не вигнати з місць, де все зрівняли з землею, а ви про якісь масові «втечі»
показать весь комментарий
22.11.2024 23:54 Ответить
Ага, тільки не забудьте на кожну зброю наклеїти наліпку куди нею можна стріляти.
показать весь комментарий
22.11.2024 15:50 Ответить
Они выдадут пиво безалкогольное и сигареты LIGHT снаряды облегчённые и пушки со стволами укороченными. Чтобы куда не надо не стреляли.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:15 Ответить
Видадуть рогоспилювалку для кацапських рогів.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:17 Ответить
Якщо нема свого, то треба слухати пана який дав, які претензії.
показать весь комментарий
22.11.2024 21:04 Ответить
Для превентивного удара.😎
показать весь комментарий
22.11.2024 16:03 Ответить
от дурні!!!
вона обов'язково нарушить любе перемірря
знешкодивши "накопичену" західну зброю
єрмак зілле місце складів
показать весь комментарий
22.11.2024 16:03 Ответить
Романтична Європейська наївність.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:09 Ответить
Уже перемирие?
показать весь комментарий
22.11.2024 16:24 Ответить
Наврядчи. Русня більше не може існувати без масового витрачання снарядів, ракет і броні - вся економіка рашки тепер вміє виробляти тільки це, всі робочі місця працювати вміють тільки на це, всі друзі фюрера присмоктались до воєнки.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:30 Ответить
У разі примусу нас до такого ,,пєрємірія,, при якому фактично зруйновується наша держава, я б ліпше відкрив навстіж простори країни для нападу кацапів на цих наших ,,рятівників,, І ще б допомагав тримати за ноги німкень чи італійок коли рюзьге асфабадітєль буде їх гвалтувати. Бо буде вже по барабану. Хай їх життя трохи навчить якщо вони ще розуму самі не набрались.
показать весь комментарий
22.11.2024 16:31 Ответить
Навіщо кацапам нападати на Європу ? Кому вони тоді будуть продавати свій газ.
показать весь комментарий
22.11.2024 21:03 Ответить
Гадаєте, в Європі більше нема унітазів, телевізорів, пральних машин, мікрохвильовок та пилососів?
показать весь комментарий
22.11.2024 22:31 Ответить
Щось я проіпав. Поки їздив перевзуватись на зимову гуму, намалювалось перемир'я. Треба було далі їздити на літній...
показать весь комментарий
22.11.2024 16:47 Ответить
1919 р. Українська Народна Республіка (УНР).
Площа 850100 кв. км²
Але після окупації УНР у 1922 р. бандитська РСФРР
анесувала велику частину територій України і її площа
вже стала 603,7 тис. кв км. А з 2014 р. кацапська армія вже
знову захопила стільки українських земель, що їх загальна
площа 125 000 кв. км м перевищує разом узяті території
Угорщини та Болгарії. Так нас онуки -правнуки проклянуть
якщо ми не звільнимо а подаруємо кацапам всю свою рідну але
тимчасово окуповану проклятими москалями українську землю.
показать весь комментарий
22.11.2024 17:13 Ответить
Тобто, по суті, лендліз. Повернулися до того, з чого мали розпочати, але так і не розпочали.
показать весь комментарий
22.11.2024 17:16 Ответить
Якась не дуже хахідна структура двига історію свою,. А там всі думають, що пропетляють
показать весь комментарий
22.11.2024 19:00 Ответить
В України є тільки одна дорога, зробити щось дешеве супер дешеве, щоб знищувало, за пулю
показать весь комментарий
22.11.2024 19:11 Ответить
Кроме угрозы ядерного удара и ввода войск, это все как почесать по спинке.

Запад не хочет давать никаких гарантий, но и спонсировать войну тоже не хочет. Теперь пытается не влезть в войну, и Украину в дураках оставить.

Пускай еще раз подпишут Будапешстский меморандум. Может прокатит
показать весь комментарий
22.11.2024 19:23 Ответить
Каральный удар. Как сильно звучит. Кроме ядерной угрозы никакие ракеты не повлияют на поведение рф
показать весь комментарий
22.11.2024 19:25 Ответить
створення запасів звичайного арсеналу, достатнього для завдання карального удару, -ІПАНАТИ.Запаси звичайного арсеналу, є для звичайної м'ясорубки
показать весь комментарий
22.11.2024 19:54 Ответить
Керують саботажники і капітулянти! Тому одні договірняки ідуть з рашистами!
показать весь комментарий
22.11.2024 19:58 Ответить
только Залужного в Киев, а зеленского в москву
показать весь комментарий
22.11.2024 20:37 Ответить
Ну явный ******
Сейчас оружие дают со скрипом
А после ,,перемирия,, тем более
показать весь комментарий
22.11.2024 20:56 Ответить
Тамагавк,Таурус,Танебздітьвже !!!!!
показать весь комментарий
22.11.2024 21:07 Ответить
котлета по будапештські 2.0 🤦🏻‍♂️
показать весь комментарий
22.11.2024 21:59 Ответить
якщо вона порушить перемир'я.

А що, є якесь перемир'я? О. Я зрозумів. Перемир'я зі Заходом.
показать весь комментарий
22.11.2024 22:32 Ответить
Дивіться як гуляють в Покер
показать весь комментарий
23.11.2024 00:41 Ответить
Да ни чего запад не сделает пока их не надавить за всякую дискриминацию и давить что их сдвинет россия и остальные с пьедестала. Запад давно идет вниз и раша этим пользуется. Надо Украине распланировать как этими напуганными воспользоваться что бы спасти Украину , сами они ни чего не будут делать пока не поверят угрозу себе. Такой сейчас запа
показать весь комментарий
23.11.2024 03:06 Ответить
Яке перемирря в біса!? Треба варварів вчити Томагавками! Пане Байден! Просипайся!
показать весь комментарий
23.11.2024 09:42 Ответить
ну ок але спочатку ракети а вже потім заморозка але ракет мінімум 500 атак мс і тауруси всі що є